Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Nike Free RN 5.0 spor ayakkabı, daha esnek ve hatta daha düşük profiliyle şimdiye kadarki en acımasız Free ayakkabıdır.

Nike Free RN 5.0 spor ayakkabı, daha esnek ve hatta daha düşük profiliyle şimdiye kadarki en acımasız Free ayakkabıdır.

Nike Free, Nike'ın 'çıplak ayaklı'koşu ayakkabısı, ama bu doğadaki bazı ayakkabıların aksine, büyük, koca bir ayak gibi görünmüyor. Seni bilmiyoruz ama bu bizim için büyük bir artıspor ayakkabı tarzı.


En son yinelemeler - zaten satın alabileceğiniz Ücretsiz RN 5.0 ve satın almaya hazır olması amaçlanan ancak henüz Nike Mağazasında görünmeyen Ücretsiz RN 3.0 - yere yakın ve her zamankinden daha esnek.

• Nike Free RN 5.0 koleksiyonundan alışveriş yapın (erkek)

• Nike Free RN 5.0 koleksiyonundan alışveriş yapın (kadınlar)

Bu eğitmenler şu anda bir Nike üyelerine özeldir, bu nedenle bir Nike Plus hesabınız yoksa bir Nike Plus hesabı açmanız gerekecektir.


Resim 1/7

Nike ücretsiz RN 5.0

Resim 2/7

Resim 3/7


Resim 4/7

Resim 5/7


Resim 6/7

Resim 7/7

Nike Free ayakkabılar, Nike'ın 'düşük kilometreli koşu' dediği şey içindir, ki bu kitabımızda yerel süpermarkete gitmek anlamına gelir. Orta tabanlardaki köpük yastıklama daha sıkı, daha düz ve zemine daha alçaktır, böylece ortopedik ayakkabılarda ve tabana bağlanmış yastıklarla kendinizi hissetmek yerine, zeminle daha büyük bir bağlantıya ve daha doğal, esnek bir hisse sahip olursunuz. .

Mevcut trend kesinlikle büyük, soğanlı ve çirkin eğitmenler için olduğundan, Nike bunları, taban ve orta taban oldukça geniş ve yabancı görünecek şekilde tasarladı, ancak aslında ayakkabılar bugüne kadarki tüm Free spor ayakkabılardan daha alçak.


Gelişmiş veri haritalama, ayağın doğal olarak bükülmek istediği oluklarla, 'hareket hissini artırmak ve daha doğal ayak hareketine izin vermek için esneme' ile tabanı haritalamak için kullanılır. Nike Free RN 5.0, geçen yılın modeline göre '% 26 daha esnek' ve yere 2 mm daha alçak.

Nike Free RN 3.0 - henüz satışta değil

Resim 1/2

Resim 2/2


(Şimdiye kadar) daha zor olan Nike Free RN Flyknit 3.0, 2018 modellerine göre zeminden 1 mm daha alçaktır. Adından da anlaşılacağı gibi Flyknit üst kısım kullanılmış veDANTEL YOK. Nasıl gelecek. 3.0 daha pahalıdır ve bizim fikrimizi isterseniz daha iyi görünen bir ayakkabıdır. Ama bunun için beklemen gerekecek.

• Nike Free RN 5.0'ı (erkekler) Nike'tan 94,95 £ karşılığında satın alın

• Nike Free RN 5.0'ı (kadınlar) 94,95 £ karşılığında Nike'tan satın alın

• Nike stoklamaya başladığında Nike Free RN Flyknit 3.0 129,95 £ olacak.