Close

Nike + Fuelband incelemesi

Nike FuelBand, Kalori ile Nike + Fuelband ... Amazon Prime 110 £ Görüntüle Görüntü 1/13 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Nike Yakıt Bandı


Nike Fuelband incelemesi
Resim 2/13

Nike Fuelband Uygulamalı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 3/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 4/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 5/13

Nike Yakıt Bandı


Nike Fuelband incelemesi
Resim 6/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 7/13

Nike Yakıt Bandı


Nike Fuelband incelemesi
Resim 8/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 9/13

Nike Yakıt Bandı


Nike Fuelband incelemesi
Resim 10/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 11/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
Resim 12/13

Nike Yakıt Bandı

Nike Fuelband incelemesi
13 görsel

Nike Yakıt Bandı


Nike Fuelband incelemesi

Nike Fuel Band İncelemesi: Bu bileklik, tüm faaliyetlerinizi kaydedip yeni bir fitness para birimine dönüştürerek aktif olmanız için size ilham verecek - NikeFuel

Nike,fitness teknolojisi kavgasıGünlük aktivitenizi izleyen ve bunu NikeFuel adlı yeni bir ortam aracılığıyla ölçen FuelBand ile. Ne kadar aktif olursanız, günlük olarak o kadar çok NikeFuel ile ödüllendirileceksiniz.

Nike FuelBand kullanıcıları o gün hangi NikeFuel seviyesine ulaşmak istediklerine günün başında karar verebilirler. Daha sonra Fuelband, hedefinize yaklaştıkça yavaş yavaş kırmızıdan yeşile dönen bir dizi 20 LED aracılığıyla hedefinize ulaşmaya ne kadar yakın olduğunuzu gösterir. Özellikle, Nike FuelBand egzersizinizle ilgili verileri kaydetmek için ivmeölçer kullanır ve bu verileri size zaman, adımlar, NikeFuel veya kalori olarak aktarabilir.

Peki, Nike'ın en son fitness aleti nasıl ücret alıyor? Pingtwitter, bizi gerçekten harekete geçirip motive edip edemeyeceğini görmek için Nike Fuelband'i iki aydan uzun bir süre boyunca test etti.

Aşağıdaki Nike + FuelBand video incelememizi izleyin

Nike + Fuelband: İnşa Et

Fitness ve takip cihazları giderken, bu Nike Fuelband bir bakıcıdır. Bir Lance Armstrong LiveStrong hayır kurumu bilekliğinin tüm basitliğine sahip, sinir bozucu derecede hantal olmadan biraz daha ağır.

Test süresince tenis oynamak, kokteyl yapmak, işte ve hatta duşta oynadık ve giydiğinizi unutmanın nispeten kolay olduğunu gördük. Bu, benzer hantal cihazlarla ilgili ana sorunlardan birini çözer.BodyMedia Fitüst kolunuza takılan ve biraz müdahaleci olabilen.

Yuvarlatılmış kenarlar ve pürüzsüz kauçuk kaplama, rahat olduğu anlamına gelir ve aslında bir fitness veya sağlık izleme cihazından çok havalı bir moda aksesuarı gibi görünür.

Bant, Yakıt Bandının önündeki tek bir düğme ile kontrol edilir. Tek bir dokunuş, en son Yakıt puanlarınızı gösteren çok retro bir LED ekranı ve kırmızı-kehribar-yeşil bir şeritle birlikte size o günün hedefine karşı nasıl takip ettiğiniz konusunda basit bir görsel rehber sunar. Ekranda ayrıca bir ortam ışığı sensörü bulunur, böylece parlaklık otomatik olarak ayarlanır.

Ekranın daha uzun süre açık kalmasını veya kalıcı olarak açık kalmasını biraz can sıkıcı bulduk.

Duşta ne kadar aktif olduklarını izlemek isteyenler veya sadece yağmurda spor yapmak isteyenler için Fuelband suya dayanıklıdır. Aslında duşta test ettik ve iyi sonuç verdi. Ne yazık ki tamamen su geçirmez değil, bu yüzden yüzmek yok.

Bilekliğin alt kısmında, bir tarafında şarj etmek için kullandığınız USB bağlantısına sahip olan ve bunu WiFi üzerinden yapmıyorsanız, en son istatistiklerinizi iOS uygulaması ve Nikeplus.com ile senkronize etmek için paslanmaz çelik bir toka bulunur. profil.

USB konektörü aslında, diğerlerinden farklı olarak oldukça sağlamdır.Nike + Spor SaatiEğer yoğun şekilde kullanılırsa kopmaya eğilimli olabileceği hissine kapılırsanız. Bununla birlikte, bunu çeşitli dizüstü bilgisayarlarla doldurduktan sonra, bileziğin USB yuvalarının konumu nedeniyle klavyeye sık sık girdiğini ve tuşların bastırılmasına neden olduğunu gördük.

Tokanın yanında bileklik uzatıcıları ekleme veya çıkarma özelliği vardır, yani Nike + Fuelband rahatlık için boyutlandırılabilir, özellikle bunu başka bir kullanıcıya iletmek istediğinizde kullanışlıdır.

Nike + Fuelband: Özellikler

Nike + Fuelband, hareketinizi ölçmek için 3 eksenli bir ivmeölçer kullanır, ardından boyunuza ve kilonuza bağlı olarak yakılan kalori, atılan adım sayısı ve kat edilen toplam mesafe hakkında bir tahmin sunar.

Yapmayacağı şey, size diğer koşu izleme cihazları gibi ne kadar uzağa koştuğunuza dair GPS tabanlı doğru bir okuma sağlamaktır. Bu, belirli sporları hedeflemekten çok, insanların genel olarak daha aktif olmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir alettir.

Esasen, kollarınızı kullanmadığınız herhangi bir aktivite, dışarı atılan enerjinizi gerçekten doğru bir şekilde kaydetmeyecektir. Dolayısıyla bisiklet sürmek, ağırlık kaldırmak veya sabit kollarla ağız kavgası yapmak size bir kokteyl sallamak kadar NikeFuel kazandırmaz.

Her gün ne kadar hareket halinde olduğunuzun genel bir ölçüsü olarak, bu oldukça ilham verici bir kit parçası. Ekstra otobüs durağında yürümeniz veya asansörün üstünden merdivenleri kullanmanız büyük olasılıkla.

Nike + Fuelband Uygulaması: iPhone ve iPod Touch

Nike + Fuelband, basit bir uygulama ile birlikte çalışır:Apple iPhoneveApple iPod Touch. Uygulamanın temel olarak üç ekranı vardır, Ana Sayfa, günlük temel istatistiklerinizi gösterir. Günlük hedefe karşı performansınıza bir bakışta erişim sağlamak için kırmızı-kehribar-yeşil ekranı kullanarak NikeFuel toplamınızı elde edersiniz. Aynı zamanda kalori, adım ve mesafe verir.

İkinci ekran, bir zaman, gün, hafta, ay, yıl boyunca etkinliğinizin grafiksel bir temsilini sağlar, böylece en aktif olduğunuz zamanı görebilirsiniz. Son görünüm, en iyi gün, en iyi hafta, kazandığınız toplam NikeFuel ve ayrıca yol boyunca aldığınız özel ödüller gibi kayıtlarınızla ilgili bilgileri sunar.

Nike + Fuelband uygulamasıyla senkronizasyon son derece basittir. Fuelband'i uygulamanızla Bluetooth aracılığıyla eşleştirdikten sonra, uygulama açıkken bant üzerindeki düğmeye basılı tutmanız ve uygulama saniyeler içinde güncellenir.

Nike + Fuelband: Pil ömrü

Kordonda iki lityum polimer pil var ve Nike bunun dört güne kadar şarjlı kalması için yeterli olduğunu iddia ediyor.

Nike + Fuelband: Karar

Fueldband,Fitbit UltraveÇene kemiğini yukarı kaldırNike + Sportwatch veya Adidas MiCoach takibinin sonundan daha fazlasını pazarlayın. Kullanıma hazır anında erişilebilirliğe ve sizi harekete geçirecek bazı gerçekten bağımlılık yapan özelliklere sahip, gerçekten iyi görünümlü bir aksesuardır.

Geleneksel bir eğitim saatinden ziyade gerçek bir yaşam tarzı değiştirici. Kendinizi suçluluk duygusuna kaptırıp şişko yarağınızı şezlongdan çekmenin harika bir yolu

Nike + Fuelband çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Nike + Fuelband fiyatı: 139,00 £