Close
 • Ana
 • /
 • Koşma
 • /
 • Nike React Infinity Run incelemesi: Nike’ın yeni koşu ayakkabısı, ayaklarınız için otomatik düzeltme gibi

Nike React Infinity Run incelemesi: Nike’ın yeni koşu ayakkabısı, ayaklarınız için otomatik düzeltme gibi

Nike, en son koşu ayakkabılarını incelemeden önce, yeni Nike React Infinity Run hakkında bazı cesur iddialarda bulundu. Dışarıdan yapılan bir araştırmaya göre, 'Nike React Infinity'deki koşucuların hareket kontrol ayakkabısına (Nike Structure 22) göre yüzde 52 daha düşük yaralanma oranına sahip olduğu' söylendi. Nike React Infinity Run'ın Nike ZoomX Vaporfly% 4'e benzer bir rocker geometrisi kullanacağı da belirtilmişti, bu ayakkabı sadece biri değil.en iyi koşu ayakkabılarıpiyasada ama potansiyel olarak o kadar iyi ki yasadışı.


Nike React Infinity Run'ı bir denedikten sonra - aslında birçok deneme - bu iddiaların çoğunun doğru olduğunu onaylayabilirim. Doğal olarak, kasıtlı olarak kendimi yaralamaya çalışmadım, ancak ayakkabıların oturması ve üst kısmın yapısı, yanlış adım atmayı neredeyse imkansız hale getiriyor.

• Nike React Infinity Run Flyknit'i doğrudan Nike'tan satın alın

Geniş ön ayak platformu, algılanan güvenliği artırmaya yardımcı olur ve kullanıcının açısından bakıldığında, bir çift toynak takıyormuşsunuz gibi görünür. Ayağınızı doğru pozisyona yönlendiren, havanın başladığı yerde, tabanın dar orta bölümüyle toynak daha da güçlendirilir. Ve hiçbir şey toynaklı bir koşucu kadar hızlı veya emin olamaz, değil mi?

Bugünün en iyi Nike React Infinity Run Flyknit fırsatları Nike Kadın React Infinity ...Nike React Infinity Run KadınDICK'S Spor Malzemeleri109,98 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Nike React Infinity Run incelemesi


Daha kalın köpük, daha iyi enerji dağılımı anlamına gelir

(Resim kredisi: Nike)
 • En iyi koşu saati: koşucular, spor salonu, bisiklet ve egzersizler için saatler ve giyilebilir cihazlar
 • En iyi çalışan kulaklıklar: spor salonu, koşu ve spor için en iyi egzersiz tomurcukları
 • En iyi triatlon izle: Bu gelişmiş çok sporlu akıllı saatler ile yüzmenizi takip edin, bisiklet sürün ve koşun

Nike React Infinity Run incelemesi


Yepyeni Flyknit üst kısım, sıkıştırma çorapları kadar rahattır

(Resim kredisi: Nike)

Nike React Infinity Run incelemesi: teknoloji ve ergonomi

Nike, React Infinity Run'ı destekleyici koşu ayakkabılarının avantajlarını yüksek performanslı yarış ayakkabılarının dinamizmi ile birleştiren çift amaçlı bir koşu antrenörü olmayı amaçlıyor.


Ana destek kaynağı, entegre bir kompresyon çorabı görevi gören ayağın dış hatlarını yakından takip eden yeni Flyknit saya tarafından sunulmaktadır. Çorabı andıran üst kısım sadece rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda ayaklarınızı sıkıca tutar ve onları doğru konuma yönlendirir.

Ayakkabının içine girdiğinizde, taban kontrolü ele geçirir. Yan taraftaki swoosh, ayakkabılar sadece Nike React Infinity Run'ı daha serin hale getirmek için değil, aynı zamanda tabanlarınızın önemli bölgelerini yerinde tutan bir beşik görevi görüyor.

Hem topuk sayacı hem de yaka, ayağınızın arkasını doğru pozisyonda kilitler ve ayakkabılarla birkaç mil ilerledikten sonra bile ayak bileklerimde sürtünme veya ağrıya dair hiçbir kanıt bulamadım.

İlk başta Nike React Infinity Run'ın ağırlığı ve koşu dinamikleri konusunda biraz endişeliydim, çünkü tabanların genişliğinin biraz fazla olduğunu hissettim. Tabanlar, özellikle ön ayak platformu gerçekten oldukça geniştir. Bu, kazara kaymayı önlemek ve ek destek ve tutuş sağlamak içindir. Dış taban ayrıca ekstra tutuş için siyah kauçuk bileşiği ile güçlendirilmiştir.


Ancak Vaporfly benzeri rocker geometrisi sayesinde, Nike React Infinity Run kolay ve zahmetsizce yuvarlanıyor.

Nike React Infinity Run incelemesi

Beyaz koşu ayakkabılarının İngiltere'nin hava durumu için şansı yok

(Resim kredisi: Nike)

Nike React Infinity Run incelemesi: estetik

Hoş ve temiz bir Nike antrenörü benden hoşlanıyorum ama ben bile itiraf etmeliyim ki tıpkıNike Joyride Run FlyknitNike React Infinity Run, tek bir koşudan sonra kirlenir veya en azından biraz kirlenir. Adil olmak gerekirse, orijinal basın görüntüleri bile ayakkabıları kirlenecek bir şey olarak gösteriyor, bu yüzden Nike'ı bu gerçeği gizlemeye çalıştığı için gerçekten suçlayamayız.

Mevcut koşu ayakkabısı trendlerine uygun olarak Nike React Infinity Run, kalın bir tabana tutturulmuş bir çift kompresyon çorabı gibi görünüyor. Yine de, Nike, bu kombinasyonu genel bir izleyici kitlesi için çekici hale getirmenin bir yolunu buldu.

Bu, en azından kısmen, ayakkabılar için kullanılan renk kombinasyonuna, özellikle de varsayılan Platinum Tint / Pink Blast / Total Orange / Black renk grubuna bağlanabilir. Diğer iki seçenek daha muhafazakar koşucular içindir, ancak önümüzdeki aylarda çok daha fazla renk grubunun piyasaya çıkacağını göreceğimize eminim.

Nike React Infinity Run incelemesi

Nike React Infinity Run Flyknit'i her beceri düzeyinden koşucu kullanabilir

(Resim kredisi: Nike)
 • En iyi koşu çoraplarıYol ve patika yollarında konfor, destek ve enerji geri dönüşü için
 • En iyi koşu şortu: yola çıkın Jack ve Jacqueline
 • En iyi kompresyon taytlarıerkekler için: tüm fitness meraklıları için sadece en iyi koşu taytları ve spor taytları

Nike React Infinity Run incelemesi: Karar

Nike React Infinity Run, verdiği sözü tutuyor, destek sağlıyor ve sizi yaralanmalardan korumaya yardımcı oluyor. Yeni Flyknit üst kısım rahat ama sağlamdır ve ayağın arka tarafında sürtünme belirtisi yoktur. Entegre örgü dil ve bağcık kapatma, Nike React Infinity Run'ın ayağın şeklini olabildiğince yakından takip etmesine yardımcı olur.

Hızlı tempo, inişi birleştiren ve tek bir yumuşak geçişte kalkış yapan Vaporfly benzeri rocker taban geometrisi ile garanti edilir. Çok az enerji kaybedilir ve bacaklarınız daha uzun süre daha tazelenir.

Daha tecrübeli koşucular, tüm ekstra desteği biraz fazla bulabilir, ancak onlar bile üstün yastıklamayı ve enerji geri dönüşünü takdir edeceklerdir. Yeni başlayanlar için Nike React Infinity Run, yaralanma riskini önemli ölçüde azaltacak ve bu, doğru koşu tekniğini tamamen unutabileceğiniz anlamına gelmese de, koşarken kesinlikle daha az endişelenmenize yardımcı olacaktır.

Nike React Infinity Run mı?en iyi koşu ayakkabısı? Benim için değil, ama harika. Yeni başlayanlar için, sakatlıktan iyileşenler ve koşu tarzından endişe edenlersebep olmakyaralanma - ya da sadece rahat bir koşu yapmak isteyenler - bir sonraki satın almaları için listenin hemen başında olmalı.

Bugünün en iyi Nike React Infinity Run Kadın fiyatları Nike Kadın React Infinity ... DICK'S Sporting Goods109,98 ABD doları GörünümNike Bayan Nike React ... Ayak Dolabı129,99 GörünümNike React Infinity Koşusu ... Backcountry.com159,95 ABD doları GörünümNike Women's React Infinity ... Macy's 160 $ ​​Görünüm Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter ❤️ çalışıyor

 • Yarı maraton eğitimi: koşu saati takmak sizi nasıl daha iyi bir koşucu yapabilir?
 • 500 kelimede '5K'ya Kanepe': ilk 5'imizyeni başlayanlar için koşu ipuçlarıkoşmaya başlamak istemek
 • 5 nedenneden koşmaya başlamalısınve ihtiyacınız olan en iyi koşu teçhizatı
 • En iyi kış koşu takımı: en iyi kış koşu ayakkabıları, kış koşu üstleri ve daha fazlasıyla hava koşullarının üstesinden gelin
 • en iyi tam vücut HIIT antrenmanı: koşucular içinve diğer herkes, ekipman gerekmez

Daha fazla koşu ayakkabısı yorumu