Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi: Bu süper yumuşak uzun mesafe koşu antrenmanlarına bir göz atsan iyi olur!

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi: Bu süper yumuşak uzun mesafe koşu antrenmanlarına bir göz atsan iyi olur!

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit fırsatları NIKE ZoomX Invincible... Amazon Prime 119,12 TL Nike ZoomX Invincible Run'ı görüntüle... Pro Direct Tenis 160 TL Nike ZoomX Invincible Run... Pro Direct Rugby 160 TL Nike ZoomX Invincible Run'ı görüntüle.. Pro Direct Soccer £ 160 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi TL;DR: Bir bulutun üzerine basar gibi, ZoomX köpük, uzun koşularınızda kilometreleri tüketirken her adımınızı yastıklar.


Yalan söylemeyeceğim, Nike ZoomX Invincible Run hakkında yüksek beklentilerim yoktu. Güncellenmiş bir versiyonu olan Nike React Infinity Run 2 ile birlikte duyuruldu.Nike Tepki Sonsuzluk Koşusuve açıkçası, ikisi arasındaki farkın ne olduğunu gerçekten çözemedimkoşu ayakkabısıOldu ya da neden biri Invincible Run'ı Infinity Run 2'ye tercih etsin? İsimler bile kulağa biraz benziyor.

Büyük ihtimalle bu yüzden Nike ZoomX Invincible Run'da koşmaktan ne kadar keyif aldığıma gerçekten şaşırdım. Bunlar, bazılarıen iyi Nike koşu ayakkabısı, toparlanma ve antrenman koşuları için daha iyiNike Hava Yakınlaştırma Pegasus 37, Benim düşünceme göre. Ama kendimizi kaptırmayalım: Nike ZoomX Invincible Run nedir ve onları giymek neden bu kadar güzel hissettiriyor?

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit: Fiyat ve bulunabilirlik

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit, önerilen perakende fiyatı 180 $ / 159,95 £ karşılığında doğrudan Nike ABD veya Nike İngiltere'den satın alınabilir.

Ayakkabılar ayrıca sportsshoes.com gibi seçili üçüncü taraf perakendecilerden satın alınabilir.


Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi: teknoloji

React Infinity Run 2 ve ZoomX Invincible Run arasındaki temel farklardan biri, bu ayakkabıların kullandığı orta tabandır: İlkinde esnek React köpüğü bulunurken, ikincisi daha kabarık ZoomX'e sahiptir.Nike ZoomX Vaporfly Sonraki%Koşmak çok güzel. React köpüğünü herkes kadar seviyorum ama itiraf etmeliyim ki ZoomX köpüğü, React'e göre daha yumuşak inişler ve daha yumuşak bir sallanma hissi sağlayacak.

ZoomX Invincible Run Flyknit ayrıca, ayakkabılarla koşmayı daha dengeli hissettiren abartılı bir iniş ve ön ayak platformuna sahiptir, bu nedenle Nike, ayakkabıların yaralanma riskini azalttığını iddia eder. Ayrıca Nike'a göre ZoomX Invincible Run Flyknit, en azından gömülü karbon plakalı yarış ayakkabılarına kıyasla 'akışkan bir adım geçişi' sunuyor.ASICS Metaracerve yukarıda bahsedilen Vaporfly NEXT%.


Yeni 'Waffle' dış taban deseninin önemli alanlarda daha fazla tutuş sağladığı söylenirken 'gelişmiş' Flyknit üst kısım 'bölgesel nefes alabilirlik' sağlar: teorik olarak Flyknit üst kısım, ayağınızın aşırı ısınma ihtimalinin yüksek olduğu yerlere daha fazla hava girmesini sağlar. Topukta ayrıca daha fazla destek ve denge için Flyknit sayaya gömülü bir panel bulunur.

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi


(İmaj kredisi: Nike)

Nike ZoomX Invincible Run incelemesi: ergonomi

Her şeyden önce, ayakkabıları giymek bana normalden bir fit daha uzun olduğumu hissettirdi: merhaba, kapı çerçevesinin üstü! Ancak ayakkabıların yığın yüksekliğine rağmen Nike ZoomX Invincible Run Flyknit dengesiz bir his vermiyor. Aksine: Ayaklarınızın altındaki geniş orta taban platformu, ağırlığınızı buna göre dengelemenizi kolaylaştırır.

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit, süper yumuşak olmasının yanı sıra enerji geri dönüş özellikleriyle de ünlüdür ve her ne kadar Nike ZoomX Invincible Run Flyknit, kabarık köpük ve kavrayıcı kombinasyonu ile öne çıkmanıza gerçekten yardımcı olabilecek entegre bir karbon plakaya sahip değildir. Dış taban ve rocker geometrisi, istediğiniz buysa daha hızlı koşmanıza yardımcı olacaktır. Nike ZoomX Invincible Run Flyknit, bugün piyasadaki diğer koşu ayakkabıları kadar hafif olmamasına rağmenhissediyorhafiftir, çünkü muhtemelen ayakkabının boyutuna göre her birinin bir ton ağırlığında olmasını beklersiniz.

Ayak bileklerinde çok fazla dolgu var ama yaka çok derin kesilmemiş, bu yüzden yakayı biraz kırmayı başarana kadar en azından orta boy çorap giymenizi tavsiye ederim. Benzer şekildeNike Joyride Run Flyknit, Invincible Run Flyknit ayrıca ilk birkaç koşudan sonra ayak bileklerimin etrafındaki cildi biraz yumuşattı. Şubat ayı olduğu için, ayakkabıları gerçekten sıcak havalarda denemedim, bu yüzden Flyknit'in ne kadar fazla hava aldığını söyleyemem ama ayakkabı kesinlikle rahattı.

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi


(İmaj kredisi: Nike)

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi: estetik

Nike bunu nasıl yapıyor bilmiyorum ama şirket her zaman ayakkabılarını akılda kalıcı ve güzel kılan doğru renk ve desen dengesini buluyor. Nike ZoomX Invincible Run Flyknit tıknaz görünse de, ekstra köpük bir şekilde ayakkabıları hacimli veya çirkin göstermiyor. Ne için olduklarını bilmeden, Invincible Run'ı basketbol ayakkabıları ile karıştırabilirim: Bunlar daha tıknaz olma eğilimindedir ve daha kalın bir tabana sahiptir, böylece sporcular daha yükseğe zıplayabilir ve daha hızlı dönebilir.

Ayakkabının yan tarafındaki swoosh'un görünümü ve topuktaki entegre plaka bana biraz React Infinity Run Flyknit'i hatırlattı ve dürüst olmak gerekirse, iki ayakkabı biraz benzer görünüyor: ağır orta taban, çok fazla dolgu vs. Yine de , test edilen Siyah/Şili Kırmızısı/Glow Green renk şekli, koşu dışında başka bir şey için giymek istemeniz durumunda, bir spor ayakkabı olarak geçmesi için doğru miktarda garip görünüyordu. Ve neden olmasın?

(İmaj kredisi: Nike)

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi: karar

Koşu antrenmanı için ilk tercihim olmayacak ama Nike ZoomX Invincible Run Flyknit, yastıklamayı takdir eden ve koşarken rahat hissetmek isteyenler için birçok harika özelliğe sahip. Heck, bu ayakkabılar biraz desteği tercih eden ve biraz fazla kilo almayan yeni başlayanlar ve orta seviye koşucular için iyi bir seçim olabilir.

ZoomX bir kez daha sunar ve koşu ayakkabılarında kullanılan en iyi orta taban köpüklerinden biri olduğunu kanıtlar: yumuşaktır ancak dengesiz değildir; zıplar ama bu süreçte enerji kaybetmez. 'Gelişmiş' Flyknit üst kısım, ayağın çevresini takip eder ve dolgulu bilek kısmı ve dil, ayak bileklerini güzelce sarar.

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit en ucuz koşu ayakkabısı olmayabilir ve eminim bazıları ayakkabıların tıknazlığından vazgeçecektir ama Nike'ları seviyorsan ve yakmak için biraz paran varsa, ayakkabıları denemeni tavsiye ederim. .

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit incelemesi: ayrıca düşünün

Nike React Infinity Run 2, Invincible Run'a bariz bir alternatiftir ve daha fazla destek ve daha sağlam bir köpük sunar. React köpüğü, ZoomX'ten daha az kabarıktır ancak sağlam olmaktan çok uzaktır. Booth ayakkabılar 9 mm'lik topuktan buruna düşüşe ve daha geniş bir orta taban yapısına sahiptir.

içinde koşmakAsics Notablastıayağınıza bağlı trambolinlerle koşmak gibidir. Hareketli FlyteFoam Blast orta taban eğlenceli bir koşu deneyimi sunar ve Novablast'ı takmak ayrıca 10 milimetrelik ilave köpük sayesinde sizi kelimenin tam anlamıyla daha uzun yapar. Ayakkabılar görünüm bölümünde de başarılı: Bahsedilecek gerçekten sıkıcı bir renk grubu yok.

Fiyatlar - Nike ZoomX Invincible Run Flyknit:▼