Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Nike'ın en iyi ayakkabısı, kendinden bağcıklı HyperAdapt 1.0 şu anda satışta ancak hızla tükeniyor (bağlandıktan sonra)

Nike'ın en iyi ayakkabısı, kendinden bağcıklı HyperAdapt 1.0 şu anda satışta ancak hızla tükeniyor (bağlandıktan sonra)

Nike, yenilikçi, çok rağbet gören ve bazen pahalı tarafında bir dokunuş olan birçok ayakkabı yapar. Bununla birlikte, 619 £ Nike HyperAdapt 1.0 ile marka bu sefer gerçekten kendini aştı. Bu yüksek teknolojili Nike'lar kendilerini bağladıkları kadar çabuk satacaklar ve önümüzdeki yıllarda daha da değerli olacaklar, bu yüzden bunu ayakkabılarla antrenman yapmak için neredeyse hiç kimsenin sahip olmadığı ender bir fırsat olarak düşünün. Kimi kandırıyoruz? Nike HyperAdapt 1.0'ın çoğu çifti, eBay satışı için fotoğraflarının çekilmesi dışında asla kutularını terk etmeyecek.


• Olive Flak / Orange Peel / Sequoia / Black renklerinde Nike HyperAdapt 1.0'ı Nike'tan 619,95 £ karşılığında satın alın-çok sayıda popüler boyut kaldı

• Beyaz Nike HyperAdapt 1.0 satın alın- neredeyse bitti

• Siyah, gri ve beyaz renklerde Nike HyperAdapt 1.0 satın alın- neredeyse bitti

Pek çok Y kuşağı, sadece o zamanlar çocuklar, Geleceğe Dönüş filmlerinde kendinden bağcıklı ayakkabıların ve uçan kaykayların üzerinde salya akıyordu. Ne yazık ki, havada süzülen kaykaylar hala sadece hayallerimizde var ama kendi kendine bağlanan ayakkabılar, Nike'ın öncülüğünü yaptığı teknoloji, en son ve şık bir şekilde HyperAdapt 1.0'da gerçeğe dönüştü.


Nike'a göre HyperAdapt 1.0, 'ayağınızın kıvrımlarına elektronik olarak uyum sağlayan ve ikinci bir deri gibi hissettiren kişisel, kişiye özel bir uyum sağlayan' tam işlevli ilk atletik ayakkabıdır. Adil olmak gerekirse, ayaklarınızın hatlarını mükemmel bir şekilde takip etmese bile, HyperAdapt 1.0'ın bağcıkları otomatik olarak yapması yine de oldukça harika.

Nike, yenilikçi yaklaşımıyla tanınmaktadır:Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%sadece biri sayılmazen iyi koşu ayakkabıları, aynı zamanda koşuyu 'kıran', yarışlarda onları kullanan sporcular için açık - yasal olsa da - bir avantaj sağlar.


Nike HyperAdapt 1.0'ın amacı herhangi bir sporu 'bozmak' olmasa da, ayakkabının yeniliği ve yaratıcılığı yadsınamaz.

Nike HyperAdapt 1.0


(Resim kredisi: Nike)

Neden Nike HyperAdapt 1.0'ı satın almalısınız?

Nike HyperAdapt 1.0, E.A.R.L adında bir teknoloji kullanıyor. (Elektro Adaptif Reaktif Bağcık) bağcıkları ayağınızın kıvrımlarına göre güçlendirmek ve uyarlamak için. Kişiselleştirme, ayakkabının üst kısmındaki Flywire ve Flyweave teknolojileri ile daha da geliştirilerek rahat ve rahat bir uyum sağlar.

Sensör, topuğunuz temas ettiğinde ve yan düğmeler sıkılıp gevşediğinde, Nike HyperAdapt 1.0'ın gerçekten kişiselleştirilmiş bir uyum sunabilmesi için sensör oturuşu sıkılaştırır. Aslında, bu tamamen işleyen bir atletik ayakkabıdır, bu yüzden ayakkabılarınızıtüm vücut HIIT egzersizionların içinde de.

• Olive Flak / Orange Peel / Sequoia / Black renklerinde Nike HyperAdapt 1.0'ı Nike'tan 619,95 £ karşılığında satın alın

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Nike HyperAdapt 1.0'ı oluşturmak için birçok farklı teknoloji kullanıldı. Ayaklarınızın altında, denge ve yastıklama için MT2 + Motor Ünitesi ve Phylon köpük orta tabanı bulacaksınız ve kauçuk dış taban dayanıklılık ve tutuş sağlar. Dış taban ayrıca topuktan buruna geçişe yardımcı olmak ve ilerlemenizi kolaylaştırmak için biraz kavislidir.


Her şey düşünüldüğünde, Nike HyperAdapt 1.0'ı daha çokegzersiz ayakkabısıkoşu ayakkabısından daha. Yine de bir maratonda 600 £ + ayakkabı almak isteyen biri olup olmadığından emin değilim.

Nike HyperAdapt 1.0

(Resim kredisi: Nike)
Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları Nike - Zoomx Vaporfly Next -... Hoka Carbon X Erkek AmazonTüm fiyatları görünNike ZoomX Vaporfly Sonraki% ... Nike ZoomX Vaporfly NEXT% Amazon £ 420 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Asics Gel-nimbus 21, Kadınlar ... ASICS Gel-Nimbus 21 Amazon £ 157,43 £ 79,99 GörüntüleTüm fiyatları görünadidas Ultraboost 19 M, Erkek ... Adidas Ultraboost 19 Amazon £ 96.85 GörüntüleTüm fiyatları görünNike Bayan Zoom Pegasus ... Nike ZOOM PEGASUS TURBO 2 Kadın Pro Direct Soccer £ 112 GörüntüleTüm fiyatları görünBayan CloudflowCloudflow Kadın'daKoşucuların İhtiyacı Var89 £ Görünüm Tüm fiyatları görünMizuno J1Gd20090140.5 - Wave ... Mizuno Wave Skyrise Amazon £ 62,45 GörüntüleTüm fiyatları görünASICS MetaRide Kadınlar ... ASICS MetaRide Amazon £ 130,67 GörüntüleTüm fiyatları görünKoşu Üzerinde Cloudswift W Teal ... On Cloudswift Bayan Amazon £ 129.92 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz