Close
  • Ana
  • /
  • Kameralar
  • /
  • Nikon Z9 söylentileri doğrulandı: Nikon, 8K video ile aynasız amiral gemisini tanıttı

Nikon Z9 söylentileri doğrulandı: Nikon, 8K video ile aynasız amiral gemisini tanıttı

Nikon, Nikon Z9'u tanıttı: Yepyeni bir 35mm tam çerçeve aynasız fotoğraf makinesi.Nikon D780, parlak gölgede kalması muhtemelNikon Z6, ve görkemli Nikon Z7.


Japon firmasının 'amiral gemisi' olarak adlandırdığı ilk Z serisi modeli, bu nedenle bazı yıldız özelliklerinin önyüklenmesini bekleyebiliriz. Ayrıntılar hala yerde nispeten zayıf, ancak kamera devinin Nikon D6 DSLR'sini gölgede bırakmak için yeni bir tam çerçeve aynasız modelle dalga geçmesini takip ediyor - ve şimdi şirket bunu resmileştirdi.

Nikon, Nikon Z9'un “Nikon tarihindeki en iyi fotoğraf ve video performansını” dışarı çıktığında. Bu çıkış tarihi hala bilinmiyor: Mevcut tahminler, bu yılın ilerleyen zamanlarında bir lansman tarihine sabitliyor, ancak şu anda raflara ne zaman çıkacağına dair çok az bilgi var.

Aynasız Nikon Z9, fotoğraf profesyonellerine yönelik olacak, Z yuvasına sahip olacak ve yeni bir görüntü işleme motoruna sahip olacak. 8K video kaydı, elbette, ultra yüksek netlikte video içeriği için yalnızca en ayrıntılı ayrıntıları yakalama yeteneği verir.

Fiyatlandırma konusunda bir bilgi olmamasına rağmen, bunun bizim sitemizde bulunmayacağından emin olabilirsiniz.en ucuz kamera fiyatlarıyakın zamanda, ne de bizim modeller arasında yuvalanmış olacakyeni başlayanlar için en iyi kamerarehberlik etmek.


İlk kez bir Nikon fotoğraf makinesi, Sony Alpha 1 gibi modellerle rekabet eden 8K kayıt özelliğiyle geliyor.ciddi 8K gücü paketlerve mevcut pazarın 8K işlevselliği sağlayan diğer modelleri olan Canon EOS R5 ile birlikte profesyonel video kayıt sektörünün sevgilisidir.

Nikon'un aynasız güzelliğinin hem yüksek çözünürlüklü 50MP hem de 60MP seçeneği sunabileceği tahmin ediliyor, ancak bu hala doğrulanmadı (aracılığıyla).Nikon Söylentileri). Bu arada, her zaman için kılavuzlarımıza göz atabilirsiniz.en iyi aynasız kameraveya bizim seçimimizle DSLR'lere bağlı kalınen iyi DSLR kameramodelleri, yeni bir kamera için pazardaysanız ve bu yeni sürümü bekleyemiyorsanız.


Kaynak:Sınır