Close

Ninja AF100UK Hava Fritöz incelemesi: daha kompakt bir sağlık fritözü

Ninja AF100UK Hava Fritözü,en iyi hava fritözlerialabilirsiniz. Yeme alışkanlıklarının sağlıksız yönlerini ortadan kaldırmak ve daha zayıf mutfağın tadını çıkarmaya yönelmek isteyen herkes içindir. Mutfağınızdaki diğer öğelere ek olarak veya hatta bir yedek olarak kullanılabilecek çok yönlü bir üründür.


Hava fritözünün gücü, performansı ve kapasitesi göz önüne alındığında, fırınınıza veda bile edebilirsiniz. Muhtemelen. Yalnızca 1550 watt'lık bir güce sahip olsa da, daha küçük boyutu ve gizli verimliliği, onun inkar edilemez derecede kullanışlı, müthiş küçük bir makine olduğu anlamına gelir.

Bu arada, kilerinizde yağ ve gresle kaplanmış o korkunç derin yağlı fritöz kesinlikle dışarı fırlatılabilir. Kuşkusuz, Ninja AF100UK Hava Fritözünün 3,8 litrelik pişirme kabı, sektördeki en büyüğü değil, zahmetsiz, havalı kızartma ve her türden gıda maddesini kızartma, yeniden ısıtma ve kurutmanın en iyilerinden biri.

• Ninja AF100UK Hava Fritözünü satın alın

Ninja AF100UK Hava Fritözü: nedir?

Ninja AF100UK Hava Fritöz


Ninja AF100UK Hava Fritözünün çok temiz ve özlü bir kontrol paneli var

(Resim kredisi: Ninja)

Yağ, ya da daha doğrusu yokluğu, Ninja AF100UK Hava Fritözünün belki de ana cazibesidir çünkü bu cihazlar, en sevdiğiniz yiyecekleri, normalde daha az sağlıklı olanları bile, çok fazla yağ, yağ, gres yağı gerekmeden pişirmenize izin verir. ya da akşam yemeğine çıkarken giysilerini lekeleyen herhangi bir şey.


Bu havalı fritözün diğer dört pişirme işlevine sahip olması nedeniyle her şey cipsle ilgili değildir: havayla kızartma, kızartma, yeniden ısıtma ve kurutma. İkincisi, önceden hazırlanmış sebzeleri atmak ve sağlıklı atıştırmalıklar üretmek için harikadır. Aslında göründüğünden çok daha heyecan verici bir işlev.

Ninja AF100UK Hava Fritözü, dondurucu poşetinden tercih ederseniz, daha fazla cips gibi donmuş yiyecekleri de pişirecektir. Ve daha da önemlisi, yiyeceğin yemeye hazır olduğu noktaya gelmek minimum çaba gerektirir. Hazır yemeğinizi tabağa koyun, bunun üzerindeki ekran / düğme alanından tercih ettiğiniz pişirme seçeneklerini seçin ve gidin.


Gereken tek gerçek manuel müdahale, yiyeceği ters çevirmek veya biraz sallamaktır, ki bu cips söz konusu olduğunda çok önemlidir, Patates Kızartması, onlara istediğinizi söyleyin. Bu arada, bir yeniden ısıtma işlevi, uzun ve zorlu akşam yemeği partileri için çok kullanışlı olduğunu kanıtlıyor.

Ninja AF100UK Hava Fritözü: iyi mi?

Ninja Blender & Soup Maker, Ninja Foodi Max ve Ninja Health Grill ve Air Fryer gibi diğer Ninja cihazlarını kullandıktan sonra, muhtemelen sağlam, güvenilir bir deneyim yaşadığımızı biliyorduk ve Ninja AF100UK Air Fritöz kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı. Ninja aslında biraz daha fazla nakit karşılığında Ninja Air Fryer Max AF160UK adlı biraz daha büyük bir versiyon satıyor, ancak bu kesinlikle parayla.

Gerçekten de, cihazımızın orantısı güzel olduğu için iyi bir seçenek olduğu ortaya çıktı, bu da mutfağınıza hakim olmadığı anlamına geliyor. Bu, havalı fritözlerde dikkat edilmesi gereken bir noktadır, çünkü son derece kullanışlı olsalar da çalışma alanını kaplarlar. Mutfakta gayrimenkul konusunda sıkıysanız, bunu aklınızda bulundurmaya değer. Bununla birlikte, Ninja, özellikle aynı anda test ettiğimiz benzer şekilde etkileyici Philips Airfryer XXL ile karşılaştırıldığında oldukça incedir.

Daha küçük boyut, içine ne girebileceğinizle ilgili bir miktar değiş tokuş anlamına gelir, ancak tek pişirdiğiniz çok büyük kuşlar veya tek yarım inek olmadıkça bu çok da önemli değil. Fırın veya ocağı bulaşık yapmak için kullanmak kesinlikle hızlı ve kolay bir seçenektir, diğer faydası ise daha az bulaşık yıkama anlamına gelir. Havalı fritöz kullanmak, kızartma zamanından önce nişastayı çıkarmak için cipslerinizi soğuk suyla ıslatmak istemediğiniz sürece, temelde hiçbir tencere veya tava olmadığı anlamına gelir.


Bu modelin göze çarpan bir özelliği, yemeğinizi üzerine koyabileceğiniz düzgün bir dışarıya çekilebilen ek parçaya sahip seramik kaplı sepeti. Makinenin bu kısmı gerçekten iyi yapılmış gibi geliyor; Gerisi öyle değil demek değil, ama yemek pişirme ve pişirme cezalarının çoğunu alan tek ana alan olduğu için, zamanın testine dayanacağına dair belirgin bir duyguya kapılıyorsunuz. Bunu tutan tepsi de kolayca içeri ve dışarı gelir; bu, mevcut sıcak yağ eksikliğinden bağımsız olarak sıcak yemekle uğraşırken ek bir avantajdır.

Ninja AF100UK Hava Fritözü: Karar

Ninja AF100UK Hava Fritöz

Ninja AF100UK Air Fritöz beklediğiniz gibi oldukça kötü cipsler pişiriyor

(Resim kredisi: Ninja)

Ninja AF100UK Hava Fritözünü çeşitli nedenlerden dolayı seviyoruz. Her şeyden önce, kullanışlı olacak kadar kompakttır, ancak dolaptan çıkıp gerçekten kullanmak için bir yük değildir. Ayrıca, pişirme sepetine alıştığınızda ve yemeğinizi içine yerleştirmenin en iyi yolunu bulduğunuzda şaşırtıcı derecede yardımcı olur.

Dijital ekran ve basma düğmeli kontroller de basitken, her tür yemeği hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm pişirme seçenekleri vardır.

Somon, tavuk ve natch cips ile de en iyi sonuçları aldık. Örneğin, havada kızartılmış somon ve tavuk filetolarının en iyi yönlerinden biri, Ninja'nın yiyecekleri dışarıda çıtır çıtır, ancak içini nemli tutmasıydı. Yiyecekleri tam olarak beğeninize göre uyarlamak için ayarlarla uğraşmanız gerekecek, ancak bizim için tavada kızartmaktan daha iyidir.

Temizlemek çocuk oyuncağı, bileşen parçalarının da yıkanması çok fazla değil. Silinebilen ana güç ünitesinin yanı sıra, pişirme bileşenleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bu arada, sonuç birinci sınıf çıkan ve büyük ölçüde yağsız ve yağsız besindir.

Yine de bu bebek ısınıyor, bu yüzden pişirme tekniğinizi mükemmelleştirmek için biraz pratik yapmanız gerekebilir. Ama onun cazibesine hakim olduktan sonra sizi durduramayacaksınız.

• Ninja AF100UK Hava Fritözünü satın alın

Günün en iyi Ninja AF100UK Hava Fritöz fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz