Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Ninja Foodi Dual Zone Air Fritöz incelemesi: iki şeyi aynı anda şık bir şekilde pişirin!

Ninja Foodi Dual Zone Air Fritöz incelemesi: iki şeyi aynı anda şık bir şekilde pişirin!

birçoğunu denediken iyi hava fritözleriZaten, sağlıklı vücutlarımızın da kanıtlayacağı gibi, ancak Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü, her zaman popüler olan havada kızartma temasında biraz değişiklik sunuyor. Tezgahınızın üzerine oturur ve programlanabilir işlevsellik ile birlikte gelir, ancak işin püf noktası şu ki bir tane yok ama2pişirme bölmeleri. Muhtemelen buna Çift Bölgeli Hava Fritözü dendiği için bunu zaten çözmüşsünüzdür, ancak herkes sizin kadar hızlı alım yapmıyor. Havalı fritözlerin özellikle iyi olduğu gevrek cipsler veya patates kızartması üretmekten biraz daha fazlasını yapmak istiyorsanız, bu ikili hazneler çok kullanışlı oluyor.


Buradaki gizli malzeme, iki farklı şeyi aynı anda pişirmenizi sağlayan iki bölgeli pişirme bölmeleridir. Akıllıca, Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü, programlanabilir arayüzü aracılığıyla tüm düşünmeyi yapar ve bu nedenle, aynı anda servis yapmaya hazır eksiksiz bir yemek elde edersiniz.

Zamanlama, yemek pişirmede her şeydir, özellikle birkaç kişi içinse, bu nedenle Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü, güçlük faktörünün çoğunu ortadan kaldırır. Herhangi bir fritöz veya benzeri cihazda olduğu gibi, kontrollere alışmak için biraz zaman harcamak isteyeceksiniz, ancak bir kez ustalaştıktan sonra bu, hızlı, verimli ve lezzetli yemekler üreten harika bir kit. Hatta çok meyilliysen daha sağlıklı beslenmene yardımcı olur.

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü: nedir?

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü ikiz pişirme bölmelerine sahiptir


(İmaj kredisi: Gelecek)

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü ile ilk kez kutusundan çıkarıldığında ilk sürpriz, genel boyutudur. Rotund ama fantastik gibi hacimli hava fritözlerine alışmış olsak daTefal Actifry Genius XL 2'si 1 arada bu, en azından bir tezgah üzerine daha mantıklı bir şekilde oturan dikdörtgen bir tasarıma sahip. Daha büyük olmasının bir nedeni olsa da, adından da anlaşılacağı gibi, bu hava fritözü, önden kayan bir çift sepet ile iki ayrı pişirme bölmesine sahiptir.

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü,sadeceancak bir hava fritözü, etkili bir şekilde altısı bir arada bir cihaz olduğundan, havada kızartma özelliğinin yanı sıra maksimum gevreklik, kızartma, yeniden ısıtma, kurutma ve fırınlama da yapmanızı sağlar. Bu makinenin bir diğer avantajı da, ikili pişirme kontrollerini kullanarak daha karmaşık yemekler yapmanızı sağlamasıdır. İhtiyacınız olduğunda aynı anda servis için ikisini bir araya getiren her iki bölmede yemek pişirmek üzere programlanabilir. Akşam yemeğini ertelemeniz gerekiyorsa, ihtiyacınız olana kadar cihazdaki her şeyi sıcak tutun.


Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözünün hacimli genel tasarımı göz önüne alındığında, ikiz pişirme bölmeleri oldukça küçüktür. Bununla birlikte, daha büyük et veya sebzeleri doğradığınız veya dilimlediğiniz sürece hemen hemen her şey için yeterli alan vardır. Her bölmenin önündeki tutamaklar, pişirmeden önce veya ilerlemeyi takip etmek için ortasından çıkarırken her birini sağlam ve güvenli bir şekilde tutabileceğiniz anlamına gelir. İkinci seçenek, yiyecekler gizlendiği için önemlidir ve ayrıca daha eşit pişirme için malzemelerinizi hareket ettirmek iyi bir uygulamadır.

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü: İyi mi?

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü


Aynı anda ortaya çıkan bir yemek üretmek için bölmeleri senkronize edebilirsiniz.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü, özellikle çift bölge teknolojisi sayesinde her şeyi biraz yapmanızı sağlayan altı işlev düğmesiyle birlikte gelir. Patates kızartması ve çok yıllık çocukların en sevdiği tavuk kanadı dahil olmak üzere dondurulmuş gıdalar için kullanılabilen Max Crisp var. Air Fry, az yağ kullanarak veya hiç yağ kullanmadan çıtır çıtır yiyecekler üretmek içindir. Kızartma işlevi tam da bunu yaparken, Yeniden Isıtma modu yemek artıklarını ısıtma olanağı sunar. Sağlıklı atıştırmalıklar için et, meyve ve sebzelerdeki nemi gidermek için Dehidrat seçeneğini kullanmak da mümkündür. Tatlılar ve unlu mamuller üretmek için Pişirme fonksiyonunu bile arayabilirsiniz.

7,6 litrelik kombine kapasitesi ile Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü, çoğu ortalama aile için yeterli ve çiftler veya sololar için fazlasıyla yeterli olmalıdır. İnsanları endüstriyel ölçekte beslemeyi hedefliyorsanız, iki bölmenin neden olduğu bölünme nedeniyle Ninja daha az uygun olacaktır. O zaman çok yönlülük için bir kazanç, ancak elde edebileceğiniz toplam yemek hacminde daha az çekicilik var. Bununla birlikte, ilk test yemeğimiz olan somon somon filetosu ve patates kızartması gibi basit bir yemekse, aynı yemeğin tekrar eden kısımlarını oldukça hızlı bir şekilde art arda üretebilirsiniz. Ünite zaten sıcak olduğu için bu yöntem iyi çalışır.

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü: performans

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü


Alternatif olarak, aynı anda iki kat daha fazla patates kızartması pişirin

(İmaj kredisi: Gelecek)

Hava fritözü konseptinde yeniyseniz, Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü biraz göz korkutucu görünebilir, ancak kılavuzu incelemek için beş dakika harcayın ve hızlanması uzun sürmez. Performans kısa sürede özellikle etkileyici hale geliyor, programlanabilir modların tümü kendi kategorilerinin her birinde mükemmel olduklarını kanıtlıyor. Hafif bir dezavantajı, kızartma için bütün bir tavuk gibi daha büyük parçalara sığamamanızdır. Belki bir bıldırcın, ama daha fazlası değil. Bununla birlikte, bacaklar ve uyluklar gibi bireysel tavuk parçaları gayet iyi çalışıyor.

Ayrı yapışmaz bölmelerden herhangi birini kendi başınıza kullanarak yemek pişirebilirsiniz, ancak Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözünün gerçek pratik avantajı, çift bölgeli teknolojisi ve Senkronizasyon modudur. Kontrollere alışmak için hem et bazlı hem de vejetaryen deneyebileceğiniz, tam renkli talimatlar ve ağız sulandıran çeşitli yemek örnekleri sunan Ninja'nın sağladığı hızlı başlangıç ​​kılavuzundan tam olarak yararlandık.

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü, önceden ayarlanmış kontrolleri kullanarak çalışır veya bunları manuel olarak değiştirebilirsiniz. Her ne kadar ön ayarlar bizim için yeterince iyi çalışıyor gibi görünse de, her şeyi doğru yapmaya hevesliyseniz, ikincisi gitmeniz gereken yoldur. Buradaki anahtar, pişirilen yiyeceklere göz kulak olmaktır. Yiyecekleri beklenenden biraz daha verimli pişirme eğiliminde olan fritözlere daha önce yakalandık. Ayrıca, bu profesyonel şef sonucunu hedefliyorsanız, yiyecekleri elle çevirerek veya ters çevirerek vermek isteyeceksiniz. Pratik yapmak, Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü ile gerçekten mükemmel hale geliyor.

Pişirmeyi bitirdiğinizde, iki bölmenin her biri, her ikisi de bulaşık makinesinde yıkanabilir olan yapışmaz bir sebzelik tabağı ile birlikte gelir. Ünitenin geri kalanı nemli bir bezle silinebilir. Hepsi gerçekten az bakım gerektiren şeyler.

• Ninja Foodi Dual Zone Hava Fritözünü 179,00 £ karşılığında John Lewis'ten (İngiltere) satın alın

Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü: karar

İki farklı gıda maddesini aynı anda hazırlayıp pişirmenizi sağlayan akıllı işlevselliği sayesinde Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözünün büyük hayranlarıyız. Yemek zamanları genellikle hokkabazlık gibi bir şey olabilir, bu nedenle bu cihaz durumun stresini atmak için mükemmeldir. Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü hızlı ve verimlidir, ayrıca altı farklı modu vardır, bu nedenle mükemmel bir çok yönlüdür.

Mutfağınız eksikse, boyut bir sorun olabilir ve 8,2 kiloda hareket etmek oldukça ağırdır. Bununla birlikte, Ninja markasına saygı duyulur, bu nedenle, onu alkışlayan hiç kimseden kesinlikle herhangi bir onaylamama işareti almayacaksınız. Yapı kalitesi sağlam, fiyatlandırma keskin ve ürettiği yiyecekler kendisi için konuşuyor. Her şeyi bir araya getirin ve Ninja Foodi Çift Bölgeli Hava Fritözü her mutfağa mükemmel bir ektir.