Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Ninja Foodi Instant Pot kızartıyor: bir düdüklü tencere, yavaş tencere VE hava fritözü bir arada

Ninja Foodi Instant Pot kızartıyor: bir düdüklü tencere, yavaş tencere VE hava fritözü bir arada

Yeni Ninja Foodi, yiyecekleri havada kızartabilen 1.400 watt'lık bir düdüklü tencere ve buharlı pişiricidir. Daha iyi yemeye çalışıyorsanız bu iyi bir haber, çünkü havada kızartma, patates kızartmalarının yardımlarına hala katlanabileceğiniz anlamına gelir, ancak galon yağda ezilmeden pişirilir. Evinizde patatesler menüden çıkmışsa, havada kızartma, kızarmış pilav yapmanın da harika bir yoludur. Şimdi bir kadar iyiAnında Potolabilir, havada uçamaz. Yani bu Ninja Foodi daha iyi.


Pek çok mutfak aleti, her türlü yemeği hazırlamayı azalttığını ve pişirdiğini iddia ediyor, özellikle Instant Pot, birçok hayranı için neredeyse bir din.

• Üst düzey alternatif:Thermomix TM6Yeni Mutfak Tanrınız mı

Düdüklü tencerelerve yavaş pişiriciler bu tür bir senaryo için uzun zamandır harika olmuştur. Temel olarak, tüm malzemelerinizi içine sokun ve kendi cihazlarına bırakın. Biraz bekleyin ve işte! Oturup lezzetli bir akşam yemeğine katılabilirsiniz. Ninja Foodi, bunu ekleyerek bir sonraki seviyeye taşıyor.havada kızartmaçok.

• Ninja Foodi'yi Argos'tan 179,99 £ karşılığında satın alın


Günün en iyi Ninja Foodi fırsatları İndirimli Fiyat Ninja SS201 Foodi Power ... Amazon $ 139,99 $ 109,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Ninja - Ninja Foodi Power ... En İyi Satın Al $ 169,99 $ 129,99 Ninja Foodi 5-qt 11'i 1 arada ... QVC169,98 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ninja Foodi, yemeği istediğiniz gibi pişirmek için tüm özellik ve işlevlerle birlikte gelir.


Ninja Foodi'yi iyi ama daha da çok yönlü yapan da budur, çünkü tek kapta yemek için harikadır, yani aynı anda hem ana yemekler hem de garnitürler pişirebilirsiniz. Yavaş pişirmek için de harikadır, bu da sulu yemekleri saatlerce önceden hazırlayıp zamanla daha iyi hale gelmelerini sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Örneğin güveç ve risottoları düşünün. 6 litrelik kapasite çok cömerttir, bu da içine bir bütün tavuk koyabileceğiniz ve yine de biraz sebze için yeriniz olduğu anlamına gelir.

Karışıma daha fazla çekicilik katmak, Ninja Foodi'nin daha standart bir düdüklü tencere olarak işlev görmesi, ancak üstelik yemekleri pişirip kızartabilmesidir. Ve iyi sağlıklı beslenmede nihai sonuç için, balık ve sebze gibi yiyecekleri buharda pişirme şekli, her kaloriyi sayan herkes için onu bir hit haline getirecektir.


Ninja Foodi

6 litrelik büyük iç mekan, Ninja Foodi'nin tüm tavukları alabileceği anlamına gelir, sorun değil

Ayrıca, sarkık, vıcık vıcık yiyeceklere veda edebileceğiniz anlamına gelen çeşitli ayarlar sayesinde, bu güzelliğin her şeyi gevrekleştirmesi konusunda oldukça hevesliyiz. Öğle ve akşam yemekleriniz çok daha iştah açıcı görünecek, hazırlanırken sesinden çok daha az zaman alacaktır. Yapımcıları, Ninja Foodie'nin yemekleri geleneksel yöntemlerden% 70'e kadar daha hızlı pişirebileceğini düşünüyor.

Ve en sevdiğimiz kısma geri dönersek - bu cihazla havada kızartma yapıyorsanız,% 75'e kadar daha az yağ tüketmeyi bekleyin. Bu nedenle Ninja Foodi, daha sonra değil, daha kısa sürede, ancak daha sağlıklı bir şekilde pazarlık yapmanıza yardımcı olacak bir cihaz arıyorsanız mükemmeldir.


Ninja Foodi, beklediğinizden daha hantal olmasına ve alan sıkıntısı çekiyorsanız bu bir sorun olabilmesine rağmen, kesinlikle diğer birkaç mutfak aletinin işini yapacak. Artı tarafta, bulaşık makinesinde yıkanabilir, bu nedenle temiz tutmak da kolay olmalıdır.

Günün en iyi Ninja Foodi fırsatları İndirimli Fiyat Ninja SS201 Foodi Power ... Amazon $ 139,99 $ 109,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Ninja - Ninja Foodi Power ... En İyi Satın Al $ 169,99 $ 129,99 Ninja Foodi 5-qt 11'i 1 arada ... QVC169,98 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz