Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo, Switch OLED'i benim için yapmadığını söylüyor ve bunu duyduğuma gerçekten sevindim

Nintendo, Switch OLED'i benim için yapmadığını söylüyor ve bunu duyduğuma gerçekten sevindim

NSNintendo Anahtarı OLEDbu hafta duyuruldu ve donanımdaki artımlı değişiklikler bazı insanları öfkelendirdi. Ancak bir Nintendo yöneticisi bariz olanı işaret etti - eğer zaten birNintendo Anahtarı, bu senin için değil.


Nintendo ürün pazarlama müdürü JC Rodrigo, duyuru sizi heyecanlandırmadıysa, sorun değil, açıklığa kavuşturmak için Twitter'daki diyaloga girdi. Sonuçta, bu herkesin beklediği Nintendo Switch Pro değil - dahili yükseltme yok. Daha güzel bir ekrana, birkaç başka ince ayara sahip ve hepsi bu.

Hayır. Ne için olduğu değil. Ekranı kazmıyorsanız, mevcut olana bağlı kalın.6 Temmuz 2021

Daha fazla gör

Nintendo Switch OLED reklamını paylaştıktan sonra ekranın ne kadar güzel olduğu yorumunu yapan Rodrigo'ya sistemin mevcut modelden daha iyi çalışıp çalışmadığı soruldu. ocevap verdi, 'Hayır. Ne için olduğu değil. Ekranı kazmıyorsanız, mevcut olana bağlı kalın.' Ayrıca ekran parlaklığının daha iyi olup olmadığı soruldu, ancak meraklı Nintendo hayranını, kendileri görmeleri tavsiyesiyle bıraktı, ancak 'Düşündüğümden daha güzel' diye ekledi.

Duyuru ile çok net olmadığı sürece, bu söylentiler duyduğumuz Pro modeli değil. Ve bu konsolun varlığı, 4K Switch'in piyasaya sürülmesine engel değil. Nintendo Switch OLED, yenilenen modeli almayan OG Switch sahiplerine sıkı sıkıya yöneliktir; bütçesi olan ve onu elde etmek isteyen hevesli hayranlar; veya konsola zaten sahip olmayan kişiler.


Açıkcası, piyasaya sürülmesine kızmak saçma ve hedef demografinin siz olduğunuz varsayımıyla hareket ediyor. Nintendo Switch OLED, OLED ekranını veya uygulanan diğer küçük değişiklikleri önemsemediğiniz için sizinle yankılanmıyorsa, mevcut modelinizi elinizde tutun. Evinizdeki konsol versiyonundan memnunsanız, Nintendo donanım lansmanını atlayabilirsiniz. Üstelik buna kızmanıza bile gerek yok.

Bir OG Switch'im var ve yine de işi mükemmel bir şekilde yapıyor. OLED modeline aşık değilim, bu yüzden onu satın almayacağım. Açıkçası benim için değil ve bu kesinlikle iyi.