Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch 2: sızıntılar, söylentiler ve şu ana kadar bildiğimiz her şey

Nintendo Switch 2: sızıntılar, söylentiler ve şu ana kadar bildiğimiz her şey

Nintendo'nun kendisi haberi henüz onaylamamış olsa bile, ikinci nesil bir Nintendo Switch kaçınılmaz gibi görünüyor.Nintendo Anahtarıo kadar büyük bir hit oldu ki, doğru zaman geldiğinde bir devam filmi verilmesinin hiçbir yolu yok.


Ancak bir Nintendo Switch 2'nin piyasaya sürülmesi için doğru zaman ne zaman? Nintendo, tasarımını ve özelliklerini orijinalinden tam olarak nasıl değiştirecek? Ve göründüğünde yeni taşınabilir konsola yükseltmeye değecek mi?

Nintendo Switch 2 hakkındaki tüm haberleri, söylentileri ve spekülasyonları dikkatlice bir araya getirdik ve hepsini burada incelemeniz için sunduk. Bizim neslimizin en iyi taşınabilir oyun makinesinin takibinde en son haberleri alın.

Nintendo Switch 2: çıkış tarihi

Nintendo Switch 2 sızıntıları ve söylentileri

Orijinal Nintendo Switch


Büyük soru bu, bu yüzden hepimiz biriktirebiliriz: Nintendo Switch 2 ne zaman başlayacak? Amerika Nintendo Başkanı Reggie Fils-Aimé'ye göre kulağa2019'da olacak.

Zihninizi Mart 2017'ye geri döndürün, çünkü Nintendo Switch ilk kez satışa çıktı, önceki Ekim'de duyuruldu. Bu, Switch'inWii Usahnede belirdi - başka bir beş yıllık boşluk olası görünüyor mu?


Peki, beş yıl derdiken azından. Nintendo özellikle şunu belirtmiştir:konsolun yaşam döngüsünü istiyornormal beş yıllık pencerenin ötesine geçmek için. Bu nedenle, yeniden tasarlanan bir Nintendo Switch'i görmemiz birkaç yıl alabilir.

Bu arada, Nintendo yalnızca elde taşınır birLite Değiştir, Eylül ayında daha ucuz, daha hafif ve daha kompakt. Nintendo Switch Lite, denetleyicileri cihazın yanından çıkaramamanın yanı sıra birbirazstandart değiştirilebilir Anahtardan daha küçük ekran - orijinalde 5,5 inç ve 6,2 inç dokunmatik ekran. Bununla birlikte, Nintendo aynı çözünürlüğü korumuştur, bu nedenle oyunlar birküçükSwitch Lite üzerinde daha keskin.


Nintendo Switch 2: fiyat

Nintendo Switch 2 sızıntıları ve söylentileri

İlk Nintendo Switch

Nintendo Switch'in cazibesinin bir kısmı, uygun fiyatıdır ve benzerleriyle rekabet eder. sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewveXbox One Xve Nintendo bu eğilimi gelecekte de sürdürmek isteyecektir. Switch Lite daha uygun fiyatlı pazara hitap ettiğinden, yaklaşık 300 £ / 300 $ işaretiyle gelen bir Nintendo Switch 2 cihazına dikkat edin.

Bahsettiğimiz gibi, Nintendo'nun adına daha iyi özelliklere sahip bir Switch yayınlamayı düşünüyor olabilir, ancak maliyetin çok keskin bir şekilde artmasını beklemiyoruz - oyunlar ve eklentiler yoluyla ekstra gelir elde edebileceğini biliyor. konsol için ons, gibiNintendo Labokitler.


Nintendo Switch 2: tasarım

Nintendo Switch 2 sızıntıları ve söylentileri

Yuvalı Nintendo Switch

Nintendo, iyi çalışan bir tasarıma çarptı, bu nedenle öngörülebilir bir gelecekte şirketten Switch tarzı konsollar göreceksiniz. Konsolu yerleştirme ve evde daha büyük bir ekranda oyun oynama seçeneği ile gerektiğinde taşınabilir oyun oynama.

Yeni nesil Switch, Sony ve Microsoft'un son zamanlarda izlediği yol olan orta nesil bir çarpışmadan daha fazlasıysa, tasarım neredeyse kesinlikle değişmeden kalacaktır. Bununla birlikte, özellikle aksesuarlarla ilgili olarak burada ve orada birkaç iyileştirme olabilir. Bazı hatalar giderilebilir ve Nintendo kilitlemek için adımlar atabilirBilgisayar korsanlarını değiştirin.

Genel olarak konuşursak, ikinci Switch'in ilkine çok benzemesini (ve çalışmasını) bekleriz. İnce ve zarif görünüm, cihaz için o kadar önemli değil, çünkü elde o tıknaz his ve konsolun olduğu kadar iyi çalışmasını sağlayan tablet boyutundaki ekran. Nintendo Switch Pro, eğer gerçekse, muhtemelen mevcut Switch cihazıyla aynı boyutta olacaktır.

Nintendo Switch 2: özellikler

Nintendo Switch 2 sızıntıları ve söylentileri

2017 Nintendo Switch

Donanım bileşenlerinin her geçen gün daha hızlı ve daha küçük hale geldiğini bilmek için uzman olmanıza gerek yok, bu nedenle bir sonraki Switch'in ilkinden daha güçlü olacağına şüphe yok. Aslında yeni ve geliştirilmiş bir Switch Pro, Switch 2'den daha mantıklı olabilir.

Kullanıcılardan biliyoruzAnahtar kodunu araştırmakNintendo'nun gelişmiş donanım için zemin hazırladığını ve bu daha iyi çözünürlükler ve daha kapsamlı oyun anlamına geleceğini söylüyor. Daha fazla bellek ve daha hızlı bir dahili işlemci kesinlikle kartlarda olacaktır.

Aynı zamanda,Nintendo konuştudiğer herkesle birlikte şartname yarışına katılma konusundaki isteksizliği hakkında, bu nedenle bir 4K Anahtar henüz iyi bir süre görünmeyebilir. Satır aralarını okurken, önümüzdeki birkaç yıl içinde küçük bir donanım yenilemesi, en olası sonuçtur.

1080p dokunmatik ekran duyduğumuz söylentilerden biridiretrafta yüzenve mevcut Switch'in içindeki Tegra X1 işlemci, potansiyel bir Pro yükseltmesinin geliştirebileceği başka bir bileşendir.

Nintendo Switch 2: oyunlar

Nintendo Switch 2 sızıntıları ve söylentileri

Orijinal Nintendo Switch

Oyunlar, Switch'in zayıf yönlerinden biri olabilirdi, ancak konsolun güçlü yönlerinden biri haline geldi - hepsiVahşi Nefes, elbette. Artık konsol bir hit oldu, bağımsız geliştiriciler başlıklarını Switch donanımında çıkarmak için acele ediyorlar.

Ve Switch'in başarısı, Switch 2 için bazı birinci sınıf oyunlar anlamına gelmelidir.Vahşi Nefesdevamı. Ayrıntılardan bahsetmek için henüz çok erken, ancak Switch'in bir sonraki yinelemesi, orijinalinden çok daha iyi bir lansman dizisine sahip olacak.

Yakında orijinal Switch'e gelecek pek çok oyun olduğunu biliyoruz:Starlink: Atlas SavaşıveYükselen Denemeler, Örneğin.Fortniteayrıcageçenlerde Switch'e geldaha büyük konsollara ayak uydurduğundan ve Netflix desteğinin olduğuna dair söylentiler var.yoldazaten eklenmiş olan YouTube desteğiyle gitmek.

Bir çay kaşığıduydukNintendo Switch 2 çok oyunculu oyunların platformlar arası uyumluluğa sahip olabileceğidir, böylece deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Sony PlayStation 5veXbox Two.

Nintendo Switch 2: diğer söylentiler

Nintendo Switch 2 sızıntıları ve söylentileri

Nintendo Switch'te oyun oynama

Switch'in piyasaya sürülmesinden sadece birkaç yıl sonrayız, bu nedenle tam bir Switch 2 yükseltmesi muhtemelen henüz bir çıkış yolu olacak. Konsol üreticileri, bir sonraki nesle geçmeden önce her zaman mevcut nesil ürünlerinden maksimum düzeyde yararlanmak isterler.

Nintendo, Switch 2'nin kesinlikle yolda olduğunu söylemedi - meşgul olduğunu doğruladıyeni donanım üzerinde çalışmakbir çeşit, ama bu pek şaşırtıcı bir açıklama değil.

Switch 1.0 büyük bir başarıyı kanıtlarken, Nintendo dalgayı oyunlarla aşmak isteyecekve aksesuarlarOlabildiğince uzun bir süre için, belki de 2019 veya 2020'de orta nesil bir Switch 1.5 yükseltmesiyle, daha sonra da bahsettiğimiz gibi, gerçek çalışma bir Nintendo Switch 2.0 cihazı çıkarmaya başlayabilir.

Ortaya çıkan her Nintendo Switch 2 sızıntısı ve söylentisiyle sizi haberdar edeceğiz, bu yüzden bu alanı izleyin.