Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch 2, Switch Pro için arka planda çalışmaya başladı

Nintendo Switch 2, Switch Pro için arka planda çalışmaya başladı

Akıntı görünüyorDeğiştirmekkonfigürasyonlar, en azından bir süreliğine burada kalacaktır. Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa söz konusu olduğunda, Switch sadece 'yaşam döngüsünün yarısı kadar.' Bu çok iyi anlamına gelebilirAnahtar 2ertelenebilir - eğer gerçekten şu anda geliştirme aşamasındaysa.


Switch 2 henüz onaylanmadı, ancak şu anda piyasada bulunan Nintendo'nun halefi olduğu düşünülüyor. Nintendo, mevcut sistemin içinde hala bol miktarda yaşam kaldığına inanıyorsa, onu görmek için biraz zaman bekleyebiliriz.

Bloomberg Quintraporlar (aracılığıylaNintendo Life) Furukawa, Nintendo'nun mevcut mali yıl için Kurumsal Yönetim Politikası Brifingi sırasında Switch'in uzun ömürlülüğünü ele aldı. Bunu akılda tutarak, merak etmek gerekir - Switch 2'yi olduğu gibi desteklemeye devam etme kararı nedeniyle Switch 2 daha da ileri gidecek mi?

Nintendo, Switch'i 2021 ve sonrasında ek destek ve birkaç yeni oyun sürümüyle desteklemeyi planladığını doğruladı. Aynı zamanda geçmişte sahip olduğu aynı 'benzersiz entegre donanım-yazılım ürünlerini' kullanmaya devam etmek istiyor.

Şirket, Switch'e mevcut haliyle kaynak ve zaman ayırmayı taahhüt ediyorsa, bu muhtemelen Nintendo'nun Switch 2'ye geçmesinin biraz zaman alacağı anlamına gelir.


Switch 2'nin şehirdeki tek sistem olması gerekmiyor. Nintendo'nun uzun süredir Switch'in özel bir Pro sürümüne sahip olduğu söyleniyor. Büyük olasılıkla vanilya Switch'e ve yalnızca elde taşınır cihaza katılırLite DeğiştirBu, tüketicilerin bir Switch satın alırken seçebilecekleri üç farklı konsola sahip olacağı anlamına gelir.

  • Apple Watch Series 6 uygulamalı inceleme: yeni Watch hakkındaki erken kararımız

Switch Pro, mevcut Switch ile Nintendo'nun planladığı bir sonraki konsol arasında bir ara boşluk olarak ifade edilebilir. Nintendo, oyunlarını yapmalarını sağlamak için üçüncü taraf geliştiricilere ulaşıyor4K çözünürlük ile uyumlu. Bu, ne mevcut Switch ne de Switch Lite 4K'yı destekleyemediğinden, bir tür yeni donanımın yolda olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.


Ayrıca birpotansiyel yeni Joy-Con için patenthikayeye daha çok şey katan bir Sistemin bir parçası olarak hareket etmek yerine, Switch'ten ayrı ve bağımsız olarak kullanılması amaçlanıyor gibi görünüyor. Bu, Switch Pro'nun tam teşekküllü bir ev konsolu form faktörünü benimseme lehine avuç içi işlevselliğini kaldırabileceği anlamına gelebilir.

299 $ Amazon'da Görüntüle399 ABD doları Odak Kamerasında Görüntüle 508,76 ABD doları QVC'de görüntüle390 Amazon müşteri yorumu

Kaynak:Bloomberg Quint


  • Black Friday fırsatları İngiltere: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın