Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch Apex Legends çıkış tarihi SONUNDA geliştirici tarafından ele alınmıştır

Nintendo Switch Apex Legends çıkış tarihi SONUNDA geliştirici tarafından ele alınmıştır

Apex Efsaneleri5 Şubat 2019'da dünya çapında piyasaya sürüldü, ancak şimdidenmilyonlarFırtına ile dünya çapında oyuncu sayısı - tam olarak 25 milyon -. Bunlardan 2 milyondan fazla oyuncu aynı anda Battle Royale tarzı oyunun tadını çıkardı.


EA tarafından geliştirilen oyun, ana rakipleri gibi oynaması ücretsizFortnitevePlayerUnknown Battlegrounds, oyunda ek öğeler için satın alınabilen Yağma Kutuları sayesinde bir fiyata bir dizi ek özellik sunsa da.

Geliştirici Respawn, Apex Legends'ın gelişimini gizli tuttu ve bitmiş oyunuçokbiraz tantana ve oyunun neredeyse bir gecede ağızdan ağza bir fenomen haline gelmesine izin vermek.

Apex Efsaneleriüzerinde zaten mevcutXbox One, sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewve PC. SevmekFortniteondan önce, ücretsiz oynanabilen çok oyunculu oyunNintendo Anahtarı-mevcut dönemin en başarılı oyun konsolu- diğer konsolların yanında.Fortnite Battle RoyaleEylül 2017'de Xbox, PS4 ve PC'de piyasaya sürülürken, Switch oyuncuları Haziran 2018'e kadar beklemek zorunda kaldı.

Ne yazık ki,Apex Efsanelerihayranlar da benzer şekildeızdırap vericiBirlikte verilen yuva aracılığıyla bir HD TV'de veya hareket halindeyken yerleşik 720p dokunmatik ekran kullanılarak oynatılabilen en yeni nesil Nintendo konsolunda başlık görünene kadar bekleyin.


İle bir röportajdaEurogamerbaş yapımcı Drew McCoy, oynaması ücretsiz oyunun Switch'e gidip gitmeyeceğini ele aldı ve 'şu anda konuşabilecekleri hiçbir şey olmamasına rağmen' stüdyonun getirmeyi çok seveceğini belirtti.Apex Efsanelerigelecekte Nintendo Switch'e.

Geliştirici Respawn, oyuna farklı konsollar arasında çapraz oyun desteği getirme planlarını zaten onayladı - böylece Xbox One sahipleri, örneğin PC ve PS4'te oynayanlarla savaşabilir. Bu zaten mümkünFortniteve Nintendo'nun daha önce teşvik ettiği bir şey.


Ne yazık ki, konsollar arasında hareket ettiğinizde oyundaki ilerlemeyi ve satın alımları paylaşma yeteneğiaslaMcCoy, 'sistemlerin erken kurulma şekli nedeniyle' mümkün olabilir.

Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Neon ... Amazon Prime 299 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime $ 405 $ 359,72 Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bu nedenle, şu an için PS4 veya Xbox One'da oynamayı seçenler ve Nintendo Switch'e geçmeye karar verenler kendilerini baştan baştan bulacaklar.


İçin özel bir Savaş BiletiApex EfsaneleriMart ayında piyasaya sürülecek ve bol miktarda yeni silah, eşya ve diğer ödüller ile övünecek. Geliştirici Respawn, şu anda güncellemede herhangi bir zaman aralığı olmamasına rağmen yeni haritalar sözü verdi.