Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch oyuncuları Super Smash Bros. Ultimate oynadıktan sonra içten içe kaynıyordu

Nintendo Switch oyuncuları Super Smash Bros. Ultimate oynadıktan sonra içten içe kaynıyordu

Nintendo AnahtarıSuper Smash Bros. Ultimate oynayan oyuncular, çevrimiçi çok oyunculu işlevsellikle ilgili bir dizi sorun nedeniyle kaynamaya başladı.

Oyuncular gecikme, gecikmeler ve bağlantı sorunları yaşadılar. Aslında, oyunun Cuma günkü lansmanının ardından çevrimiçi deneyimleriyle pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğradı ve Super Smash Bros. Ultimate subreddit'in sorunlar hakkında yeni gönderileri silmeye başlaması gerekti vehepsini tek bir megathread halinde düzene sokun.

Saygın video oyunu web sitesinde belirtildiği gibiKotaku, Super Smash Bros. Ultimate'in çevrimiçi çok oyunculu bileşeni -Çevrimiçi aboneliğinizi ayda 3,49 £ (3,99 $) karşılığında değiştirin- 'çevrimiçi oyun için boktan bir tasarım' nedeniyle kusurlarla dolu.

Oyunla ilgili çevrimiçi sorunların başında gecikme, oynanışta yaşanan gecikmeler ve yorum yapan oyuncuların yaşadıkları gibi bağlantı sorunları var.Eurogamer'in topluluk forumu, açıklayıcı tarzı bir dizi 'çevrimiçi gecikme nasıl azaltılabilir' makalesininçevrimiçi açılır.


Kotaku'nun Cecilia D'Anastasio'su gecikme hakkında şunları söylüyor:

Olduğu gibiSmash'ın önceki yinelemeleri, interneti yıldızlardan daha az olan oyuncular, çevrimiçi rakiplerini gerçekten çöp gecikmesine maruz bırakıyor gibi görünüyor.Smashhızlı bir dövüş oyunudur veSmash Ultimateönceki iki modelden önemli ölçüde daha hızlıdır. Oyunlarımın çoğu 10 yıl önce oynadığım zamanki kadar gecikmeli geldiSuper Smash Bros. BrawlWii'de çevrimiçi. Ve gecikme deneyimi öldürür. '


Nintendo Switch Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate'daki gecikme ve zayıf bir çevrimiçi yapı, Nintendo oyuncularını kızdırıyor gibi görünüyor.


Daha da endişe verici olan, oyunun çevrimiçi bileşeninin Super Smash Bros. Ultimate oyuncularını seçmedikleri oyun türlerine ve kural setlerine zorluyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, oyuncular görünüşte oynamak istemedikleri karşılaşmalara ve aşamalara atılıyor.

Super Smash Bros. Ultimate oyuncularının tweetleri sorunu vurguluyor:

Smash Ultimate harika ama wtf çevrimiçi ortamda mı? Tercih ettiğiniz kuralların tam tersi olduğunda sizi rastgele 4 oyunculu maçlara zorluyor ve yepyeni bir kişiyi oynamadığınız sürece karakterinizi oyunlar arasında değiştiremiyor musunuz? Bring Back For Glory7 Aralık 2018

ELITE BATTLES oynarken ZORLA bir FFA veya TEAMS maçına (bazen eşyalarla) girmekten nefret ediyorum, ancak açıkça rekabetçi çevrimiçi mod olması gerektiği ve bana bırakma veya ayrılma seçeneği sunmadığı halde ( ve eğer yaparsam, yasaklanırım) Lütfen bunu düzeltin.9 Aralık 2018


Oyuncular, aynı zamanda bu zorunlu maçlardan olumsuz olarak etkilenen Global Smash Power (GSP) sıralama sistemiyle ilgili sorunlara da rastladılar.

Reddit yorumcusu shadowdragonzzdeneyimini açıkladı:

'GSP'mi umutsuzca ayakta tutmak için yaşamak istemediğim bir maçı oynamaya zorlanıyorum, hepsi de onu görkemli elit vuruşuna yaklaştırma umuduyla. Başkasının kurallarından gelen şut topu yüzünden kazanmaya daha yakın olduğum bir 1v2 kaybetmek sadece süper eğimlidir. Oynamak istemediğim bir yerde kaybedecek bir şeyin olduğu bir ortamda oynamak sadece sinir bozucu. '

Çevrimiçi bileşenle ilgili sorunlar o kadar yaygın hale geldi ki, bazı oyuncular Super Smash Bros. Ultimate topluluğunu Nintendo'nun sorunları hızlı bir şekilde çözmesini sağlamak için oyunu boykot etmeye çağırıyor.

Reddit kullanıcısı GodYoshi şunları söyledi: 'Bunu düzeltene kadar Nintendo'yu boykot edin. Onlara DLC'ler için bir kuruş verilmez. Sıkılıncaya kadar oyunlarını olduğu gibi oynayacağım. Bundan sonra Nintendo'dan vazgeçip GERÇEK bir konsol kullanacağım ya da sonunda PC'ye geçeceğim. '

Nintendo'nunhatta önerdiOyuncular, Nintendo'nun resmi LAN kablo adaptörünü (26,99 £) satın alırlarsa bağlantı açısından sınıfının en iyisi bir çevrimiçi deneyim elde edeceklerini ve ayrıca Switch oyuncularının da birNintendo Switch Online aboneliğiçevrimiçi oynama hizmeti ve bu ekDLC karakterlerinin her biri 5,39 £ tutarındadır, oyuncuların neden kızgın ve sorunlardan dolayı hayal kırıklığına uğradıklarını anlamak kolaydır.

Nitekim, oyunun ön maliyetini de (Nintendo'nun resmi mağazasında 59,99 £) eklediğinizde, şu anda oyuncular mükemmel olmayan bir oyun deneyimi için 100 £ veya daha fazla para ödüyor gibi görünüyor, Super Smash Bros Ultimate, diğer oyunculara karşı oynayan oyunculara o kadar uygun ki hayal kırıklığı yaratıyor gibi görünüyor.

Nintendo'nun Super Smash Bros. Ultimate'in çevrimiçi sorunlarını hızlı bir şekilde çözebileceğini ve arkadaşlarıyla birlikte oyunun tadını çıkarmak isteyen sadık Nintendo Switch oyuncularını ödüllendirebileceğini umuyoruz, çünkü oyun çalışırken inanılmaz derecede eğlenceli.

  • PS5 bombası: Sony oyuncuları neden Noel 2019'da ötüyor?