Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch, klasik NEOGEO CEP oyunlarının tatlı bir seçimini alıyor

Nintendo Switch, klasik NEOGEO CEP oyunlarının tatlı bir seçimini alıyor

NSNintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Litegibi kaliteli AAA oyunlarından adil paylarını aldılar.Zelda Efsanesi: Vahşi NefesveSüper Mario Odyssey, ancak konsol aynı zamanda çok sayıda retro oyun seçkisine de ev sahipliği yaptı.

Ve NEOGEO POCKET COLOR Selection Vol.1'in piyasaya sürülmesi sayesinde Nintendo Switch, klasik el konsolundan 10 oyun sunan koleksiyonla daha da fazla retro iyiliğe erişti: SNK Gals Fighters, Samurai Shodown! 2, King of Fighters R-2, The Last Blade: Beyond the Destiny, Fatal Fury: First Contact, SNK VS. Capcom: The Match of the Millenium, Metal Slug 1. Mission, Metal Slug 2. Mission, Dark Arms Beast Buster 1999 ve Big Tournament Golf.

Bu oyunlardan bazılarını Nintendo Switch'te çalışırken görmek için aşağıdaki lansman videosuna göz atın:

Burada Pingtwitter'te, Nintendo Switch konsol ailesinin, ki bu nedenin çoğunun nedeni olduğunu düşünüyoruz.kısa süre sonra katılacaktarafındanNintendo Anahtarı Pro.


NEOGEO POCKET COLOR Selection Vol.1'in satış fiyatı 39,99$/39,99€/39,99£, yani bu, dahil edilen her başlık için yaklaşık 4/4€/4£ ödediğiniz anlamına gelir. Ve tüm bu oyunların yanı sıra birden fazla NEOGEO POCKET konsoluna sahip bir oyuncu olarak, liste sistemdeki en iyi oyunlardan bazılarını içerir.

Şimdi Vol.2 Faselei!, Cool Boarders Pocket ve Cotton: Fantastic Night Dreams gibi en iyi oyunları içerebilirse, Nintendo Switch oyuncularının retro oyun cennetinde olacağını düşünüyorum.


Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları335 Walmart müşteri yorumu☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Nintendo - Geek Squad... Best Buy $199.99 $179,99 Görünüm Nintendo Switch Lite -... Amazon Prime $199 Görünüm Nintendo Switch Lite (Gri) Zavvi $279.99 GörünümNintendo Switch Lite ile... QVC $ 329.96 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz