Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nintendo Switch Lite Luigi'nin Mansion 3 konsol paketi indirimli

Nintendo Switch Lite Luigi'nin Mansion 3 konsol paketi indirimli

Amazon, şu anda bir dizi çekici erken dönemle onu yırtıyorBlack Friday fırsatlarıNintendo Switch ve Nintendo Switch Lite konsolu ve oyun paketlerinde. Ve bunların arasında gözümüze çarpan tekliflerden biri de Switch Lite ve Luigi's Mansion 3'teki bu düzenli fiyat indirimi oldu.herkesNintendo topraklarında şu anda istiyor.


Pakette, renk, turkuaz, sarı veya gri seçiminize göre bir Nintendo Switch Lite ve ayrıca satın alındıklarından daha düşük bir fiyata ghost-'em-up bulunur. Doğal olarak Amazon olduğu gibi ücretsiz teslimat da dahildir.

Anlaşmanın tüm ayrıntılarını aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

Nintendo Switch Lite (Turkuaz) + Luigi'nin Konağı 3 |şimdi Amazon'da £ 229.99
Switch Lite, Nintendo'nun sıcak yeni konsolu ve Luigi's Mansion 3, şu anda oyun listelerini parçalayan epik eğlenceli hayalet avcısı Switch platform oyunudur. Ve burada, Amazon'un bu düzenli paket anlaşmasında, çifti küçük ama hoş bir 10 sterlinlik fiyat indirimi ile alabilirsiniz. Bu ikisini ayrı ayrı satın aldım, 240,01 TL geri aldınız, ancak buradaki indirim sayesinde 229,99 TL'ye alabilirsiniz. Paket teklifi, Sarı ve Gri Anahtar konsollarında da mevcuttur. Ücretsiz teslimat dahildir.


Luigi's Mansion 3'ün listemizi bozmasının bir nedeni varoynanması gereken Nintendo Switch oyunlarıbizim içindeykenNintendo Switch Lite incelemesiKonsolun 'Japon üreticinin en iyi yazılım seçiminin keyfini hareket halindeyken zevk haline getiren klasik bir taşınabilir el oyun deneyimi sunduğunu' söylemiştik.

Bu paket anlaşma indirimi çok büyük değil ve Kara Cuma günü yenilebilir, ancak dürüst olmak gerekirse, bu inanılmaz talep edilen ürünlerin çok büyük bir indirim aldığını ve kesinlikle büyük miktarlarda olmadığını göremiyoruz. Bu paket anlaşmasının her iki kısmını da burada Pingtwitter'te seviyoruz ve bu nedenle tavsiye etmeyi çok kolay buluyoruz.


Süslü birNintendo Anahtarıveya Nintendo Switch Lite tek başına mı? Öyleyse, aşağıdaki bugünün en ucuz fiyatlarını kontrol ettiğinizden emin olun:

Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları131 Walmart müşteri yorumlarıNintendo Switch Lite - Sarı Amazon Prime 199 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite Gri -... Macy's $ 199,99 Fırsatı Görüntüle Nintendo Switch Lite (Gri) Zavvi $ 265,99 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite with ... QVC339,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch fiyatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch with Gray ... Amazon Prime $ 359.98 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamera399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Black Friday'i yenen Samsung Galaxy telefon anlaşması ÜCRETSİZ Nintendo Switch sunuyor