Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nintendo Switch Lite Pokemon paketi eBay'de BÜYÜK fiyat düşüşü yaşadı

Nintendo Switch Lite Pokemon paketi eBay'de BÜYÜK fiyat düşüşü yaşadı

Kara Cuma bitmiş olabilir, ancak yine de yepyeni birNintendo Switch Lite: Zacian ve Zamazenta Sürümü, yılın en büyük (ve en uzun) perakende satışı sırasında cüzdanınızı tırmalamanıza neden olacak bir fiyata.

eBay hala kendi sitesinde kodlarla ürün indirimi yapıyor ve mevcut olan, kasada girdiğinizde aldığınız her şeyden% 20 tasarruf etmenizi sağlıyor. Paket, Amazon gibi rakip perakendecilerde yaklaşık 230 £, eBay'in fiyatı 235.99 £ 'dan biraz daha yüksek. Ancak PARTYTIME indirim koduyla 45 £ 'dan fazla indirim yapabilirsiniz - ancak bu konuda hızlı olmanız gerekir! Kod yalnızca 7 Aralık Cumartesi gününe kadar geçerlidir.


Nintendo Switch Lite: Zacian ve Zamazenta Sürümü |Satış Fiyatı: 235,99 £ | Fırsat Fiyatı: 188,79 £ | Kaydet: 47,20 £
Pokemon Sword and Shield geçen ay piyasaya sürüldü, bu özel baskı Nintendo Switch Lite, ön tarafında camgöbeği ve macenta düğmelerle çok daha şık bir versiyonu olan bu özel baskı Nintendo Switch Lite ve serinin yeni Efsanevi pokemon - Zacian ve Zamazenta - arkada süslüdür. Bu nedenle, elde taşınır cihaz genellikle standart sürüm muadillerinden yaklaşık 30 £ daha pahalıdır, ancak bu fiyata, bir çalma!Anlaşmayı Görüntüle

Switch Lite, orijinalinden farklı olarak özel bir elde taşınabilirNintendo Anahtarıve Lite sürümüne dönüşümünde bir avuç özellik bırakmış olsa da, karşılaştırıldığında çok daha ucuz ve taşınabilirlik için daha sağlam ve çok daha uygun. Elde taşınır moddan doldurulmuş boyutta bir TV'ye geçme olasılığınız yoksa, sık sık seyahat ediyorsanız veya işe gidip gelirseniz ya da sadece dürüstten iyiliğe sahip bir elde taşınır cihazdan hoşlanıyorsanız, Switch Lite mükemmel bir çözümdür ve bu özel sürüm çok düşüktür. fiyat, kendiniz için suçsuz bir Noel ikramı alabilir veya bir başkası için ağacın altına bir tane açabilirsiniz.

Günümüzün en iyi Nintendo Switch Lite ve fırsatları131 Walmart müşteri yorumlarıNintendo Switch Lite - Sarı Amazon Prime 199 $ Fırsatı Görüntüle Nintendo Switch Lite - Gri Amazon Prime 199 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite Gri -... Macy's 199,99 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite ile ... QVC339,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz