Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Noel satışında Nintendo Switch Lite fiyatı düştü

Amazon Noel satışında Nintendo Switch Lite fiyatı düştü

Amazon Noel indirimişu anda açık ve bu, burada gördüğümüz gibi binlerce üründe indirim anlamına geliyor.Nintendo Switch Lite.


Nintendo Switch Lite şu anda Amazon'da 19.01 £ azaldı ve fiyatının 199 £ 'dan sadece 179.99 £' a düştüğünü görüyor.

Daha da iyisi, anlaşmanın Noel öncesi teslimatla birlikte gelmesi, yani bu konsolu hediye etmenin% 100 kilidinin açıldığı anlamına geliyor.

Nintendo Switch Lite, Pingtwitter'ün incelemesinde belirtildiği gibi, 'Japon üreticinin en iyi yazılım seçiminin keyfini hareket halindeyken zevk haline getiren klasik bir taşınabilir el oyun deneyimi sunuyor.'

Ve şimdi, bir yılın sonunda her ikisinin deNintendo Anahtarıve Nintendo Switch Lite aylarca tükendi, sadece Amazon'da stokta bulunan konsolu değil, aynı zamanda fiyatının da düştüğünü görüyoruz.


Bunun gerçekten güçlü bir Nintendo Switch Lite anlaşması olduğunu düşünüyoruz ve tüm detayları aşağıda görülebilir:


Nintendo Switch Lite |Oldu: 199 £ | Şimdi: 179,99 £ | Tasarruf: £ 19,01
Nintendo Switch Lite olan fantastik taşınabilir oyun konsolu, Amazon'da nadir bir fiyat indirimi yaparak maliyetini 199 £ 'dan 179.99 £' a düşürdü. Sistemin tükenmesini bekliyoruzçokbu fiyat noktasında hızlı, bu yüzden ilgilenen herkese hızlı hareket etmesini tavsiye ediyoruz. Teslimat ücretsizdir ve Noel'den önce size ulaşır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Amazon'da büyük alışveriş etkinlikleri dışında böyle indirimler görme eğiliminde değiliz ve yaptığımız zaman bile kesinlikle sürmüyor, bu nedenle bir Nintendo Switch Lite arıyorsanız, o zaman tavsiye ederiz. Hayal kırıklığını önlemek için hızlı hareket etmelisiniz.


Bu fiyatı hem Nintendo Switch Lite hem de Nintendo Switch açısından piyasadaki en iyilerle karşılaştırmak için, donanım ve oyun paketlerinde bugünün en iyi fiyatlarını gösteren aşağıdaki anlaşma grafiklerine başvurduğunuzdan emin olun.

Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Neon ... Amazon Prime 299 $ İndirimli Fiyat Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime $ 405 $ 359,72 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamera399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch fiyatları Nintendo Switch Neon ... Nintendo Switch (Mavi) Amazon Prime 299 $ Nintendo Switch Hayvan ... Hayvan Geçişi: Yeni UfuklarNintendo Switch (Mavi)+ Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Odaklı Kamera399 ABD doları Nintendo Switch 5 ürün ... Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch (128GB Mavi) + Mario Kart 8 Deluxe Amazon Prime $ 521.84 $ 484.98 Nintendo Switch Hayvan ... Hayvan Geçişi: Yeni UfuklarNintendo Anahtarı+ Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar QVC508,76 ABD doları Daha Fazla Fırsat Göster Daha az göster Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları Nintendo Switch Lite - Sarı Nintendo Switch Lite (Sarı) Amazon Prime 199 $ Nintendo Switch Lite Konsolu ... 505 Games Control Nintendo Switch Lite - Sarı (32 GB Sarı) + 505 Games Control Amazon Prime 249,99 $ Düşük Stok Nintendo Switch Lite, Mercan -... Hayvan Geçişi: Yeni UfuklarNintendo Switch Lite - Mercan+ Animal Crossing: New Horizons Adorama289,99 Nintendo Switch Lite Paketi ... Nintendo PikminNintendo Switch Lite+ Nintendo Pikmin QVC379,96 ABD doları Daha Fazla Fırsat Göster Daha az göster Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları131 Walmart müşteri yorumlarıNintendo Switch Lite - Sarı Amazon Prime 199 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite Gri -... Macy's $ 199,99 Fırsatı Görüntüle Nintendo Switch Lite (Gri) Zavvi $ 265,99 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite with ... QVC339,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz