Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nintendo Switch Lite The Legend of Zelda: Link's Awakening konsol paketi azaltıldı

Nintendo Switch Lite The Legend of Zelda: Link's Awakening konsol paketi azaltıldı

Amazon'un erken seçimiBlack Friday fırsatlarıve Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite konsolunda ve oyun paketlerinde indirimler şu anda gerçekten birinci sınıf ve teklifler arasında bu çekici paket var.

Paket anlaşması, turkuaz (Pingtwitter'ün seçimi), sarı, gri veya - Pokemon hayranları için heyecan verici bir şekilde - Zacian ve Zamazenta Edition açık gül renginde bir Nintendo Switch Lite ve indirimli bir fiyat noktası için fantastik The Legend of Zelda: Link's Awakening'i içerir. . Anlaşma Amazon'un izniyle geldiğinden, ücretsiz teslimat da dahildir.

Anlaşmanın tüm ayrıntılarını aşağıdan kontrol edebilirsiniz:


Nintendo Switch Lite (Turkuaz) + Zelda Efsanesi: Linkler Uyanış | oldu242,98 £|şimdi Amazon'da £ 229.99
Switch Lite, şu anda herkesin Noel listesinde bulunan yeni Nintendo konsoludur ve Link's Awakening, şimdiye kadar yapılmış en iyi Zelda oyunlarından birinin muhteşem yeni versiyonudur. Burada ikisi, maliyetlerini 242,84 sterlin'den 229 sterline düşürerek, 13,84 sterlinlik küçük ama çok hoş bir fiyat indirimi ile birlikte paketlenmiştir. Aynı paket sarı, gri veya Zacian ve Zamazenta Edition açık gül rengi olarak da alınabilir, ancak bu durumlarda indirim o kadar büyük değildir. Tüm fırsatlara ücretsiz teslimat dahildir.

Doğal olarak, Pingtwitter'ün önerdiği gibi, The Legend of Zelda: Link's Awakening,oynanması gereken Nintendo Switch oyunlarırehber, biz derkenNintendo Switch Lite incelemesiSistemin 'Japon üreticinin en iyi yazılım seçiminin keyfini hareket halindeyken zevk haline getiren klasik bir taşınabilir avuç içi oyun deneyimi sunuyor.'


Bu pakette daha büyük bir indirim Kara Cuma gelecek mi? Gerçek şu ki yapabiliriz, ancak şu anda hem bu konsolun hem de oyunun çok talep gördüğünü göz önünde bulundurursak, fazladan bir onluktan fazlasının fiyattan kesildiğini göremiyoruz ve bu gerçekleşse bile o zaman , yakın zamanda başka bir Switch anlaşmasında belirttiğimiz gibi (aşağıya bakın), paketin çok sayıda sunulduğunu göremiyoruz. Bu nedenle, bir Switch Lite ve bu yeni Zelda oyununun peşindeyseniz, bunun kesinlikle kontrol edilmesi gereken bir anlaşma olduğunu düşünüyoruz.

Bir satın almayı tercih edersenizNintendo Anahtarıveya Nintendo Switch Lite kendi başına olsa da, aşağıdaki her iki konsolda da bugünün en ucuz fiyatlarını kontrol etmeyi unutmayın:


Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch with Gray ... Amazon Prime 299 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamera399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları131 Walmart müşteri yorumlarıDüşük Stok Nintendo Switch Lite -... Amazon Prime 199 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite Gri -... Macy's $ 199,99 Fırsatı Görüntüle Nintendo Switch Lite (Gri) Zavvi $ 265,99 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite with ... QVC339,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ayrıca Nintendo'nun mega eğlencesinde en son ve en iyi fiyatları aldıkSNES Klasik MiniveNES Klasik Mini konsollar, şimdi bazı inanılmaz cüzdan dostu fiyatlarla mevcut. Bu konsollar, oyuncular için mükemmel bir kış tatili hediyesi ve Noel tatili sırasında aileyle oynamak için mükemmel oyunlardan kaliteli bir seçki ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve herhangi bir modern TV veya monitör ile tak ve çalıştır özelliği sunar. bir HDMI bağlantı noktası.

Günümüzün en iyi Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System fiyatları 518 Amazon müşteri yorumu Düşük Stok Nintendo Entertainment System Amazon Prime 159,99 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo SNES Classic Edition fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon'u Görüntüle ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz