Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nintendo Switch microSD kart anlaşması! Kara Cuma'yı geride bırakan bu indirimde resmi kartlarda% 40'a kadar tasarruf edin

Nintendo Switch microSD kart anlaşması! Kara Cuma'yı geride bırakan bu indirimde resmi kartlarda% 40'a kadar tasarruf edin

Nintendo Switch, PS5 ve Xbox Series X'in 4K yüksek kaliteli grafiklerini yapmasa da, oyunları hala çok fazla yer kaplıyor ve iç kısmı hızla dolduruyor. Elbette, çok daha fazla alan eklemek için microSD kartlar ekleyebilirsiniz ve şu anda resmi Nintendo markalı microSD kartlar Amazon UK'de% 40'a varan indirimli! Daha iyisini bulacağınızdan şüpheliyizBlack Friday fırsatları.

Zamanlama mükemmel - büyük Noel oyun sürümleri için daha fazla depolama alanı hazırlayın veya Switch'i olan biri için güzel bir erken Noel hediyesi alın.

SanDisk microSDXC 64GB Nintendo sürümü | % 25 Tasarruf Edin | Şimdi Amazon İngiltere'de 16,54 £
SanDisk microSDXC 128GB Nintendo sürümü | % 43 tasarruf edin | Şimdi Amazon İngiltere'de 23,47 £
SanDisk microSDXC 256GB Nintendo sürümü | % 41 tasarruf edin | Şimdi Amazon İngiltere'de 45,99 £

Referans için, indirme boyutuZelda Efsanesi: Vahşi Nefes13 GB'ın biraz üzerinde ikenDOOM20 GB. Yeni (ve mükemmel) gibi daha küçük oyunlarHadesher biri kolayca 5 GB olabilir - böylece depolamanın ne kadar çabuk tüketildiğini görebilirsiniz. 128 GB boyutundaki hoş bir artış, size harika bir yeni oyun paketi indirmeniz için alan sağlar.


Switch'te resmi Nintendo / SanDisk microSDXC kartlarını kullanmanıza gerek yok - herhangi bir microSD kart alacaktır. Ancak microSD kartlar, farklı depolama hızlarına sahip farklı şekillerde gelir, bu nedenle bunların konsol için Nintendo tarafından onaylandığını bilmenin rahatlığı var… ve Nintendo oyun tasarımlarına kim karşı koyabilir?

En iyi Nintendo Switch fırsatları
•PS5 ön siparişleri: kaçırmayın!
•Xbox Series X ön siparişleri: stokların üstünde kalın!
En iyi oyun TV'si


Amazon UK'de resmi Nintendo Switch microSDXC kartlarında% 40'a kadar tasarruf edin
64GB, 128GB ve 256GB boyutlarında ve üzerlerine gömülü Nintendo oyunlarından harika tasarımlarla sunulan bu SanDisk microSDXC kartları Switch için mükemmeldir, Nintendo tarafından lisanslanır ve onaylanır ve şu anda bir pazarlıktır.


Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch with Gray ... Amazon Prime 359,30 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamera399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları131 Walmart müşteri yorumlarıNintendo Switch Lite - Sarı Amazon Prime 199 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite Gri -... Macy's $ 199,99 Fırsatı Görüntüle Nintendo Switch Lite (Gri) Zavvi $ 265,99 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Lite with ... QVC339,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz SanDisk resmi Switch microSD kartlarında bugünün en iyi fırsatları İndirimli Fiyat SanDisk 128GB microSDXC ... Sandisk 128GB MicroSD for Nintendo Switch Amazon 34,99 $ 25 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünSanDisk 256GB microSDXC ... Nintendo Switch Amazon için Sandisk 256GB microSD $ 48.95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz