Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch, harekete geçin: Microsoft'un el tipi Xbox planları açıklandı

Nintendo Switch, harekete geçin: Microsoft'un el tipi Xbox planları açıklandı

Bir Xbox oyuncusuysanız, alternatif bir avuç içi oyun deneyimi umuyorsanızNintendo Anahtarı, şanslı olabilirsin. Bu eğer birPatent başvurusuMicrosoft tarafından 9 Temmuz 2019'da dosyalanmış, eskizlerden fiziksel bir cihaza dönüşüyor.


Patent başvurusuna göre, Xbox el bilgisayarı, bir akıllı telefon gibi mevcut bir dokunmatik ekran cihazına bağlanır ve onu şarj eder. Joypad'ler, daha sürükleyici, konsol benzeri bir oyun deneyimi sunmak için telefon kılıfına tutturulmuştur. Konsolun mobil oyunlar oynayıp oynamayacağı veya Xbox Live'dan konsol kalitesinde oyun oynayıp oynamayacağı belli değil.

Sarang Sheth, editörüYanko Tasarımıve favori konsept tasarımcılarımızdan biri, birbir dizi kaygan renderbu patent başvurularına dayanmaktadır. Cihaza Xbox Cloud adını verdi.

Oluşturucular, bir akıllı telefonun her iki tarafına klipslenen ve üstte sol ve sağ tetikler de dahil olmak üzere orijinal Xbox denetleyicilerinde bulabileceğiniz tüm düğmeleri içeren bir el oyun konsoluna dönüştüren iki yarıya bölünmüş bir denetleyici gösterir.(Resim kredisi: Yanko Design)

Denetleyicinin klipsi telefonun kenarlarına yarıya indirme şekli, ekranın kenarlarıyla örtüşmemeleri anlamına geliyor ve Sarang, Wi-Fi aracılığıyla ahize ile iletişim kuracaklarını söylüyor. Ayrıca, tam kapsamlı ses deneyimi için dahili stereo hoparlörler ve bir kulaklık jakı ile birlikte gelirler. Oh, ayrıca kablosuz kulaklıkları da destekliyorlar.


Kavramların özetinde Sarang, denetleyicinin çıkarılabilen bağımsız pillere sahip olacağını ve bu nedenle herhangi bir yeniden şarj gerektirmeden uzun süreli oyun oynama süreleri için değiştirilebileceğini ekliyor. Şarj edilmesi gerektiğinde Xbox Cloud, beraberindeki yerleştirme istasyonunda şarj olur. Sarang, renkler açısından siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri öngörüyor.


(Resim kredisi: Yanko Design)

Bu taşınabilir Xbox hiç gün ışığını görecek mi? Şirketler asla gerçek ürün haline gelmeyen patentler için rutin olarak başvurdukları için kim bilir, ancak belki Microsoft şu anda Nintendo'nun hakim olduğu avuç içi oyun pazarından bir parça istiyor - ya da belki de biryeni Sony PSPufukta - ve şimdi yanıtını hazırlıyor.

Xbox Cloud sunumlarına daha fazla göz atın.Yanko Tasarımı.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Xbox One X 1TB Konsol Microsoft US399 ABD doları GörünümXbox One X Fallout 76 Paketi ... Macy's 499,99 $ Düşük Stok Microsoft Xbox One X 1 TB ... Amazon Prime 663,96 $ Xbox One X 1TB Konsol -... Amazon Prime 799 $ Daha Fazla Teklif Göster Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için Bugünün en iyi Nintendo Switch fiyatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Neon ... Amazon Prime 299 $ Nintendo Switch with Gray ... Amazon Prime 359,98 $ Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz