Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch OLED: Üzerinde İNANILMAZ görünmesi gereken 5 oyun

Nintendo Switch OLED: Üzerinde İNANILMAZ görünmesi gereken 5 oyun

NSNintendo Anahtarı OLEDresmi olarak açıklandı ve konsolun birkaç ay içinde (8 Ekim 2021) piyasaya sürülmesi ışığında,Nintendo Switch OLED ön siparişlerişimdi de başladı.

Yeni konsol şu ana kadar karışık bir tepki aldı.eksik özellikler dizisibazı yorumcular bırakarakona soğukve mevcut Switch sahiplerihaklarından mahrum hissetmek.

Nintendo Switch OLED'in tek büyük yeni özelliğiyapmakkesinlikle teslim, yine de, hem orijinal hem de panel tipi olan bir LCD yerine daha büyük bir OLED ekrandır.Nintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Lite.

Ve Pingtwitter'ün detaylandırdığı gibiOLED'i değiştir açıkladıkılavuz, bu yeni OLED ekran, hem yeni hem de eski oyunların görünmesini sağlama potansiyeline sahiptir.fark edilir derecedegrafikleri gerçekten öne çıkaran gelişmiş renk üretimi, parlaklık ve kontrast ile eskisinden daha iyi.


Öyleyse, OLED paneli Switch oyunlarının daha iyi görünmesini sağlayabilirse, teknolojiden görsel olarak en çok hangileri potansiyel olarak fayda sağlar? 5'i listelediğim için burada düşündüğüm şey buydu.mevcut Nintendo Anahtarı oyunlarıOLED ekranın eklenmesiyle deneyimlerinin değişebileceğini düşünüyorum.

Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda: Breath of the Wild


(Resim kredisi: Nintendo)

1. Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes

Kesinlikle bariz, ama yine de daha az geçerli değil, kesinlikleZelda Efsanesi: Vahşi Nefesbasitçe görünürdüinanılmazNintendo Switch OLED'de çalışıyor.

Gerçekten de, aylarca birçok oyuncu Breath of the Wild 2'nin bir sonraki Switch konsolunu gerçekten satacak lansman oyunu olacağını düşündü ve durum böyle olmayacak gibi görünse de Switch OLED olmalı. orijinali yeniden oynatmanın ideal yolu olun.


Parlak ve canlı dünyası ve karakterleri ile karıştırılan oyunun cel-shading grafik stili, gerçekten bir OLED ekranda görünmelidir, daha büyük panel boyutu ise oyuncuları daha önce hiç olmadığı gibi Hyrule'a çekmeye yardımcı olacaktır.

Nintendo Anahtarı OLED Luigi

(Resim kredisi: Nintendo)

2. Luigi'nin Konağı 3

Nintendo Switch OLED'in paneli sunmaya hazırbelirgin şekildeGelişmiş kontrast ve parlaklık özellikleriyle Luigi's Mansion 3'ün ürkütücü dünyası da kesinlikle muhteşem görünmelidir.

OLED panelinin sunduğu gelişmiş kontrast atmosfere gerçekten katkıda bulunurken, tüm karanlık odalar Luigi'nin meşale ışığıyla daha önce hiç olmadığı kadar delinecek. Özel efektler, hayalet gibi veya başka türlü, daha canlı ve parlak renk flaşlarıyla OLED teknolojisinden de faydalanmalıdır.


Luigi's Mansion 3'te bolca bulunan parçacık efektleri de daha iyi görünecek ve ekrandaki piksellerin arkadan aydınlatılmak yerine kendilerinin ışık üretmesi nedeniyle ekrandaki yansımaların da azalması gerekiyor.

Nintendo Anahtarı OLED Astral Zinciri

(Resim kredisi: Nintendo)

3. Astral Zincir

Astral Chain, Nintendo Switch kütüphanesinin en az değerlendirilen oyunlarından biridir ve kendine özgü sanat stili ve bol miktarda parçacık efekti ve yansımasıyla dolu grafiklerle en iyi görünenlerinden biridir.

Tamamen neon ışıklar ve kromdan oluşan oyunun bilim kurgu fütüristik dünyası, daha keskin renkler ve daha gerçekçi gölge tonları ile Nintendo Switch OLED'in ekranından da gerçekten dışarı çıkmalı.

Özellikle, oyunun Astral Plane bölümleri, oyuncunun çeşitli Legion silahları gibi bir OLED panelinde inanılmaz görünmelidir.

Nintendo Switch OLED Crysis Remastered

Kredi: Crytek | Nintendo)

4. Crysis Yeniden Düzenlendi

Crysis Remastered, Nintendo Switch'e geldiğinde birçok oyuncu çok şaşırdı, doğrusu konsolun yükseltilmiş grafiklerini gerçekten gösterecek donanıma veya ekrana sahip olmadığı söylenmişti.

Ancak Nintendo Switch OLED'de, oyunun en ünlü olduğu (gerçek oynanışından bile daha fazla) muhteşem oyun içi grafikler, gün batımı, su efektleri, parçacık efektleri, gölgeler ve dokular ile gerçekten parlayabilecek. patlıyor.

Oyunun ilk bölümü, özellikle oyuncunun bir orman cennet adasında düşmanları takip etmek ve onlarla savaşmakla görevlendirildiği yer, tek kelimeyle harika görünmelidir. Crysis her zaman güzel bir oyundu ve Nintendo Switch OLED'deki Crysis Remastered, taşınabilir Crysis deneyimini yeni bir aslına uygunluk düzeyine taşımalı.

Nintendo Switch OLED Ahtapot Gezgini

(İmaj kredisi: Square Enix)

5. Ahtapot Gezgini

Son olarak, Nintendo Switch OLED muhtemelen yukarıdaki gibi 3D oyunları çok daha iyi gösterecek olsa da, aynı zamanda yapmalı.harikalar2D oyunlar için de ve özellikle üst düzey piksel sanatına sahip olanlar için.

Bunun Switch oyun kitaplığındaki en güzel örneklerinden biri, Square Enix'in JRPG'si olan Octopath Traveler'dır. Bu oyundaki piksel sanatını görmek güzel ve eğer bir şey varsa, Switch ve Switch Lite'ın LCD panelleri tarafından tamamen satıldı.

Yine de Switch OLED'in paneliyle, tüm bu güzel spritelar sadece daha belirgin görünmekle kalmayacak, aynı zamanda renkleri de ekranda gerçekten göze çarpacak. Oyuncunun kahramanlardan oluşan takımı ve savaşmaları gereken büyülü canavarlar her zamankinden daha iyi görünecek.

Nintendo Switch OLED fragmanını kaçırdınız mı? Burada izle.