Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch OLED ön siparişleri: yeni Nintendo Switch nereden alınır

Nintendo Switch OLED ön siparişleri: yeni Nintendo Switch nereden alınır

NSNintendo Anahtarı OLEDherhangi bir uyarı olmadan ortaya çıktı - ve bir tane istiyoruz. Muhtemelen sen de bir tane istiyorsun ve kıtlığı göz önüne alındığındaPS5veXbox Serisi X, yapılacak mantıklı şey, 8 Ekim'deki lansmanından önce ön sipariş vermek.

Özetle, yeni konsol, 6.2 inç LCD ekrandan vazgeçiyor.VE Anahtarıve bunun yerine daha büyük, 7 inçlik bir OLED ekrana sahip. Ayrıca dahili depolamayı 32 GB'tan 64 GB'a çıkarırken, 2 TB'a kadar microSD kartlarla genişletilmiş depolamayı desteklemeye devam ediyor.

Bir diğer büyük fark, bir anda kopacakmış gibi hissettiren zayıf bir şeritten konsol boyunca uzanan ve ideal görüş açısı için ayarlanabilen daha sağlam bir standa dönüşen kickstand. İkinci özellik, Nintendo'nun üçüncü bir 'masa üstü' modunu tanıtmasına yol açtı; bu, konsolunuzun hafif bir esintide devrilmeyeceği ve konsol üzerinde dengeli bir şekilde oynamanın artık gerçekçi bir teklif olduğu anlamına geliyor. Ve elbette, kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bağlantı istasyonu da var.

349,99 $ (yaklaşık 250 £ / 465 AU $) fiyatıyla gelen Nintendo Switch OLED, 8 Ekim 2021'den itibaren satışa sunulacak, bu nedenle bütçe için bolca zaman var. Bu arada, ön sipariş verebileceğiniz perakendeciler için interneti araştırıyoruz ve diğer bölgeler için fiyatlandırmanın yanı sıra ön satın almaya ne zaman uygun olacağı konusunda resmi açıklamayı beklerken olağan şüphelileri aşağıda listeledik. Açılışta sayfalarını kontrol edeceğiz ve Nintendo Switch OLED ön siparişleri yayınlanır yayınlanmaz size haber vereceğiz.


Ve aksesuarların ve çevre birimlerinin, aşağıdakilere göre geriye dönük uyumlu olduğunu unutmayın.Nintendo'nun SSS'si, böylece yeni Nintendo Switch OLED'inizle bir Nintendo Switch yuvası kullanabilir veya bunun tersini yapabilir ve Joy-Cons'ları vs. değiştirebilirsiniz.

Bu nedenle, Nintendo Switch OLED ön siparişlerini neredeyse kesinlikle sunacak olan perakendecilerin bir listesini aşağı kaydırın ve canlı olup olmadıklarını kontrol etmek için bağlantıları tıklayın. Ayrıca ön siparişlerin açıldığını görür görmez size haber vereceğiz.


ABD'de Nintendo Switch OLED ön siparişleri

İngiltere'de Nintendo Switch OLED ön siparişleri

Avustralya'da Nintendo Switch OLED ön siparişleri

Günümüzün en iyi Nintendo Switch OLED fırsatlarıNintendo Switch OLED ile... Oyun Durdur $ 349,99 Ön siparişBenzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite fırsatları 680 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ Neon'lu Nintendo Switch... Amazon Prime 299$ Nintendo - Switch - Animal... Best Buy $299.99 GörüntüleNintendo Anahtarı Hayvan... Odak Kamera 399 $ Görünüm Minecraft ile Nintendo Anahtarı... QVC 519.96 dolar GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz