Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch OLED fiyat artışı, oyuncuları kritik bir soruyla karşı karşıya bırakıyor

Nintendo Switch OLED fiyat artışı, oyuncuları kritik bir soruyla karşı karşıya bırakıyor

NSNintendo Anahtarı OLEDBir hafta önce sol sahanın açıklanmasından bu yana görüşleri kesinlikle bölünmüş durumda, bazıları hızlı hareket ediyorNintendo Switch OLED ön siparişi, birçoğu algılanan hayal kırıklığını dile getirmek için hızlı hareket ederkeneksik özelliklervehırs eksikliği.

Her iki çekim de, çıkış tarihi (8 Ekim 2021), fiyatı (350 $) ve iyi bilinen teknik teklifiyle Nintendo Switch OLED'in oldukça eksiksiz bir görünümüne dayanıyor. Oyuncular şu anda her şeyi bilmiyorlar, örneğin konsolun yükseltilmiş Joy-Con kontrolörleri ile gelip gelmediği konusunda BigN şu ana kadar şemada kalıyor, ancak sunacaklarının çoğu şimdi orada.

Ve şimdi, ABD haber sitesinin açıklayıcı bir raporunun ardındanBloomberg, oyuncular artık Nintendo Switch OLED'in yükseltilmiş donanım maliyetlerinin ne kadar üretileceğiyle ilgili ayrıntılara sahip görünüyorlar ve analistler, 'yükseltmelerin birim başına yaklaşık 10 $ daha pahalıya mal olacağı tahmin ediliyor' diyorlar.

Yerleşik endüstri araştırma firmaları DSCC ve Omida'dan gelen analistler, Switch OLED'in Samsung tarafından yapılan yeni 7 inçlik OLED panel ekranının mevcut Nintendo Switch'e göre birim başına 3 ila 5 dolar arasında ek maliyete sahip olduğunu belirtiyorlar. Bunun yerine LCD panel. Bu maliyete ek olarak, dahili sistem depolamasını 32 GB'den 64 GB'a iki katına çıkarmak için gereken 3,50 ABD doları daha var. Konsolun daha büyük bir destek ayağıyla gönderilmesi gibi muhtemelen birkaç önemsiz maliyet artışıyla birlikte, bunlar kabaca yaklaşık 10 ABD dolarına kadar çıkıyor.


Ve, eğer bu üretim maliyeti artışı tahmini doğruysa (Nintendo yorum yapmayı reddetti), o zaman bu, oyuncuları oldukça kritik bir soruyla karşı karşıya bırakıyor - Switch OLED'in yükseltmelerini, bu üretim maliyetinden 40 $ daha fazla ödemeye yetecek kadar değerlendiriyorlar mı? sistemi karalamak için artış? Ne de olsa, yukarıda belirtildiği gibi, Nintendo Switch OLED, piyasaya 350 $ 'dan vuracak ve bu, orijinalin fiyat noktasına göre doğrudan 50 $' lık bir artıştır.Nintendo Anahtarılansman için perakende.

Nintendo Switch OLED fiyatının bu tahmini üretim artışı maliyetiyle uyuşmaması da oyuncuların gözünden kaçmayacak. Görünüşe göre, Nintendo Switch OLED'in standart Nintendo Switch'ten sadece 10 $ daha pahalı olmasına rağmen, BigN bunun için 50 $ daha fazla alıyor.


oynamak için fırsat mıNintendo Anahtarı oyunlarıolabilecek bir ekrandaonları çok daha iyi gösterbu ekstra premium harcamaya değer mi? Şu anda benim fikrim kesinlikle öyle değil, ama yine de, sistemi görmedim veya üzerinde çalışan oyunlar görmedim. Belki konsolu çalışırken görmek fikrimi değiştirir, ancak şu anda yarım on yıllık bir donanımla dahili olarak desteklenen ancak şimdi LCD değil OLED ekrana sahip bir sistem için 350 dolar düşünüyorum.Gerçektenzor sat.

Yani, Tanrı aşkına, sadece 50$ daha ödeyerek bir PS5 Digitial Edition satın alabilirsiniz! Bu, gerçek anlamda yeni nesil oyun konsolubüyüklük sıralarıdaha iyi performans ve grafikler ve bu kesinlikle geleceğe yönelik.


Ve bence, Nintendo Switch OLED fiyat artışı, BigN'nin de piyasaya sürülebileceği ihtimalinin devam ettiğini göz önünde bulundurarak, mideyi daha da zorlaştırıyor.Nintendo Anahtarı ProBu yeni konsolla aynı OLED panelini kullanan ancak yükseltilmiş dahili donanıma sahip olan yakın gelecekte konsol.

Peki, Nintendo Switch OLED ekstra harcamaya değer mi? 8 Ekim'e gelindiğinde oyuncuların kendilerine sormaları gereken kritik soru bu.

Bugünün en iyi Mario Golf: Super Rush fırsatlarıMario Golf: Süper Acele, Değiştir John Lewis 43 £ Görünümİndirimli Fiyat Nintendo Switch Mario Golf:... çok.co.uk £ 49,99 £ 44,99 Mario Golf'ü Görüntüle: Super Rush Nintendo UK £ 49,99 Mario Golf Super Rush'ı Görüntüle Amazon £ 50,79 Daha Fazla Fırsat Göster Şunlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz. en iyi fiyatlar