Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch OLED ortaya çıkması beni üşüttü - işte bunun kötü bir sıcak çekim olduğunu umuyorum

Nintendo Switch OLED ortaya çıkması beni üşüttü - işte bunun kötü bir sıcak çekim olduğunu umuyorum

Bu yüzden dün, yeni aracın sürpriz, saha dışı resmi açılışını bildirdim.Nintendo Anahtarı OLEDkonsol.


Ve sana söyleyeyim, sinirlendim.

Son birkaç yıldır yükseltilmiş bir Nintendo Switch konsolunun söylentilerini ve medyanın ' olarak adlandırdığı her yeni sızıntıyla ilgili haberler yapıyordum.Nintendo Anahtarı Pro' radarımda çok sıkı bir şekilde.

Söylentilere göre yeni Switch, yüklü bir şekilde gelecekti.daha büyük OLED ekran,yeni Joy-Con kontrolörleri, ileyeniden tasarlanmış rıhtımve en önemlisi, yükseltilmiş dahili donanım. Yeni konsolun zamana ayak uydurmasını sağlayacak donanımPS5veXbox Serisi Xile birlikteDLSS odaklı 4K yükseltme teknolojisi.

Açıkça söylemek gerekirse, çok heyecanlıydım ve yeni sistem için ciddi bir yutturmaca vardı.


Gerçekte, sahip olduğumuz şey, bu söylenti vaadi sadece kısmen yerine getiren bir sistemdi. Daha büyük bir ekranımız var (6,2 yerine 7 inç) ve bu LCD değil bir OLED paneli, yani renkler, kontrast ve canlılık daha iyi olacak, ancak bunun dışında Switch OLED'in sunduğu diğer yükseltmeler şu anda bana çok etkileyici görünüyor.

Nintendo Switch OLED'e sıcak bakışım, yalnızca bir büyük yükseltme (ekran) sağlaması ve bunun karşılığında çok para istemesi.


Ve bu yükseltmeler, dahili donanım performansı açısından Switch OLED'in göründüğü göz önüne alındığında, özellikle etkileyici görünüyor.birebir aynıorijinal Switch'e. En azından şu ana kadar sahip olduğumuz tüm resmi bilgilere göre, orijinal Switch ile aynı GPU'ya, CPU'ya ve pile sahip olan ve neredeyse kesinlikle aynı çekirdek performansı sunacak bir konsolumuz var.

Bu yüzden emin olduğumda oyunlarbakmakOLED panel yükseltmesi sayesinde biraz daha iyi, yeni konsolun yeni dış altında aynı donanımla nasıl daha yüksek çözünürlükler ve kare hızları ve ayrıca her türlü uzun pil ömrü sağladığını anlamıyorum.


Ve düşündüğündeo, birdenbire, bu Ekim ayında piyasaya sürüldüğünde yeni Switch OLED'i paketlemek için 349,99 $ düşürmeyi haklı çıkarmak aklımda çok daha zor hale geliyor.

Evet, elbette, Switch OLED'in sunduğu yükseltilmiş destek ayağını, hoparlörleri ve dock'u (ikincisi bir LAN bağlantı noktasıyla birlikte gelir) memnuniyetle karşılıyorum ve ayrıca yeni beyaz renk yolunun gür göründüğünü, ancak esasen satın almak için 350 dolardan bir sent eksik olduğunu düşünüyorum.aynıkonsol, zaten sahip olduğum gibi, şu anda bana biraz fazla geliyor.

Umarım Nintendo Switch OLED'in değeri, piyasaya sürülmeye yaklaştıkça daha belirgin hale gelecektir ve ilk izlenimlerimin yanlış yönlendirildiği kanıtlanmıştır. Ne de olsa Nintendo, son birkaç yıldır Switch konsolu ile piyasayı alt üst ediyor, bu yüzden belki de bozuk değilse düzeltmeye çalışmamaya karar verdi. Ve bak, bunu kesinlikle anlıyorum.

Ama bir oyuncu ve büyük bir Nintendo hayranı olarak biraz daha fazlasını bekliyordum.


Bugünün en iyi Animal Crossing: Yeni Ufuklar fırsatlarıNintendo Animal Crossing: Yeni... John Lewis £ 39 GörünümAnimal Crossing: New Horizons Amazon Prime 39,72 £ İndirimli Fiyatı GörüntüleAnimal Crossing: Yeni Ufuklar... CD Anahtarları 49.99 £ £ 39.99 Görünümİndirimli Fiyat Nintendo Switch Animal... very.co.uk £49,99 £39,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz