Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch OLED'in Steam Deck konsolu tarafından vahşice ortaya konan hırs eksikliği

Nintendo Switch OLED'in Steam Deck konsolu tarafından vahşice ortaya konan hırs eksikliği

Bir çekiç darbesi hakkında konuşun! NSNintendo Anahtarı OLEDaz önce duyurulan şeklinde bir şok yaşadıBuhar Güverte, taşınabilir bir el konsolu, kağıt üzerinde kesinliklesigara içiyordonanım, yazılım kütüphanesi ve hırs açısından.


Nintendo Switch OLED'e verilen yanıt, birçok yorumcu ile şimdiye kadar büyük ölçüde karıştırıldı.etkilenmeden kaldıonunla birlikte algılanan bir dizi nedeniyleeksik özellikler, dahili donanım açısından her türlü göze çarpan yükseltme ve sade gibi görünen şeyhırs eksikliği.

Ve şimdi Steam Deck el konsolu Switch OLED'den sadece birkaç gün sonra duyuruldu ve en azından kağıt üzerinde BigN konsolunun ne kadar az hırsı olduğunu gösterdi. Nintendo Switch OLED'in kaputun altında yarım on yıllık eski teknoloji sunduğu veprim alırBunun için de Steam Deck, birçok oyuncunun beklediği gerçek yeni nesil avuçiçi deneyimini sunuyor gibi görünüyor.

Steam Deck, bir Zen 2 + RDNA 2 güç merkezi yonga seti olan, 16 GB RAM ve kaputun altında 512 GB'a kadar NVMe SSD ile birlikte özel olarak oluşturulmuş bir APU tarafından desteklenmektedir. oyun gücünden bahsediyoruzbüyüklük sıralarıNintendo Switch OLED için belirtilenden daha büyük.

Steam Deck ayrıca Bluetooth 5.0 desteği gibi şeylerle birlikte geliyor; oyuncular Nintendo'nun yıllardır Switch'i tanıtması için yalvarmasına rağmen, hala yok. Bu, Steam Deck'in kablosuz kontrol cihazlarını, aksesuarları ve kulaklıkları desteklediği anlamına gelirken Nintendo Switch OLED desteklemeyecektir.


Ve Nintendo Switch OLED'in oyunculara BigN'in etkileyici özelliklerine erişim sunacağından şüphe yok.Nintendo Anahtarı oyunlarıkütüphane, aslında aklınıza gelebilecek her PC oyunu (modern veya retro) olan Steam'in sunduğu kadar etkileyici değil. Mevcut Steam kullanıcıları için, Steam Deck aniden bir el konsoluna sahip oldukları anlamına gelir.kesinlikle doldurulmuşZaten oynayacak kaliteli oyunlarla ve yeni oyuncular için inanılmaz bir seçeneğe sahip olacaklar.

Steam Deck'in sağladığı güç aynı zamanda AAA, GTA V, Cyberpunk 2077 ve Assassin's Creed Valhalla gibi grafik açıdan yoğun oyunların da hareket halindeyken ve sorunsuz bir kare hızında oynanabileceği anlamına geliyor. BukesinlikleNintendo Switch OLED'in sunabileceği bir şey değil, çünkü halaAynenorijinal olan donanımNintendo Anahtarı2017'de geri dönmüştü.


Nintendo için de gerçekten korkutucu olan şey, temel yapılandırmasındaki Steam Deck'intamamen aynı fiyatAnahtar OLED olarak. Ve bu fiyataAynenSwitch OLED olarak dahili depolama kapasitesiveçok daha güçlü dahili donanımların tümü de.

Gerçekten de ekran bir yana, kağıt üzerinde Steam Deck'in LCD'sinden biraz daha iyi olması gereken bir OLED paneli sunan Switch OLED ile Steam Deck şu anda birçok oyuncu için bir Nintendo Switch OLED katili gibi görünüyor - bu gerçek bir konsol sunan bir konsol. yeni nesil oyun deneyimi ve avuçiçi konsolu tamamen yeni bir yetenek düzeyine taşıyor.


Nintendo Switch OLED için heyecanlı değilim. Ama Steam Deck için heyecanlıyım. Bu yıl Aralık'ta yuvarlan.

Bugünün en iyi Assassin's Creed Valhalla indirimleri İndirimli Fiyat Assassin's Creed Valhalla... Amazon Prime 57,99 £27,49 Assassin's Creed Valhalla... 365games.co.uk 29,99 £ Assassin's Creed Valhalla... Base.com 31,85 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Playstation 4 Assassin'S... very.co.uk £49,99 £31,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz