Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch Pro, Xmas 2020 hesaplaşmasında PS5 ve Xbox Series X ile savaşacak

Nintendo Switch Pro, Xmas 2020 hesaplaşmasında PS5 ve Xbox Series X ile savaşacak

İkenNintendo Switch LiteAslında, Big N'nin piyasaya sürülmesi için bir anlam ifade eden bir konsoldur, oyun topluluğu arasında belirgin şekilde güçlendirilmiş bir Nintendo Switch Pro konsolu için güçlü bir istek olduğunu söylemek doğru olur. Ve heyecan verici yeni bir rapora inanılırsa, bu dilek yerine getirilmek üzere gibi görünüyor, bu süper Switch konsolu ile birlikte başlatılacakPS5veXbox Series XNoel 2020 için zamanında.


Gelen raporMetre, Güney Koreli bir yayın aracılığıyla Tayvan'dan çıkan söylentileri yayınladıClien.netNintendo şu anda grafik yongası için Nvidia'nın Volta mimarisini kullanacak yeni, daha güçlü bir Nintendo Switch Pro konsolu üzerinde çalışıyor.

İşte Güney Kore yayınından Google tarafından çevrilmiş metnin tamamı:

Yeni anahtarın yanı sıra, geliştirilmiş bir işlem bataryası, söylenti, Switch Pro'nun dördüncü çeyrek için planlandığı yönünde.

Önceki söylentilerden farkı, Nintendo'nun Tegrax1 + 'ın ek bir saat hızına sahip sürümünü benimsemeyeceğidir.


Nintendo'nun ortak kaynakları, şu anda Nvidia ile işbirliği içinde geliştirilmekte olan özel işlemciler olduğunu söylüyor, ancak Tayvan'ın bilgileri henüz seri üretim zamanının olmadığını söylüyor.

Başka bir deyişle, bu yılın dördüncü çeyreğinde yayınlamak zor olabilir ve söylentilerin aksine 4k desteği veya böylesine büyük bir performans endüstrisi beklememeli.


Ancak, şu anda birlikte çalışan özel bir işlemcinin GPU'sunun ABD'den gelen haberlere göre Volta'ya yükseltileceğine dair söylentiler var. '

Mevcut söylentiler, sözde Switch Pro'nun Tegra X1 + GPU'nun saat hızına sahip bir sürümünü kullanacağını belirttiğinden, bu bilgi ilginçtir, ancak bunun yerine bu sızıntı, Nintendo'nun Volta tabanlı yeni bir özel işlemci oluşturmak için Nvidia ile çalıştığını belirtiyor.


Maalesef 4K Nintendo Switch konsolu umudunu tutan oyuncular için.daha önce ima edildi, yeni Pro söylenti, Pro'nundeğil4K desteği var.

Bu raporun doğruluğu kanıtlanırsa, yeni Nintendo Switch Pro'nun 4K ve hatta belki de 8K yeni nesil PS5 ve Xbox Series X konsollarının yanında çıkacağı zaman önemli mi?

Kısa cevap elbette hayır. Nintendo, konsol pazarında donanım gücü açısından nadiren hükmetti ve son zamanlarda, teknik özellikler açısından Sony ve Microsoft'un gerisinde yarım nesil kaldı. Ama bu varhiçbir şekildeoyun ekosisteminin kalitesini etkiledi.Nintendo Anahtarıteslim etti.

Nintendo Switch Pro PS5 Xbox Serisi X


Yepyeni bir PS5 veya Xbox Series X'in yanı sıra 2020 Noel ağacının altına sıkışmış bir Nintendo Switch Pro hayal edin.

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Yine de, özellikle sert oyuncular için, daha güçlü veya özellikli bir Nintendo Switch Pro'nun, yalnızca bir yeni nesil konsol lansmanının değil, iki tanesinin ardından benzersiz hibrit sisteme olan ilgiyi sürdürmeye yardımcı olacağı inkar edilemez.

Bir Nintendo Switch Pro'nun başlatılması, büyük olasılıkla, orijinal Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite konsollarının fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak ve onları oyuncular için daha da erişilebilir hale getirecektir - bu, ikinci konsolun benimsenmesi ve ideal bir çift konsol için harika olacaktır. birçokları için yükseltin.

Xbox One veya PS4'ten Xbox Series X veya PS5'e yükseltme ve ardından Nintendo Switch'in Nintendo Switch Pro'ya ikinci bir konsol yükseltmesi fikri çok çekici geliyor.

Umarım E3 2020 boyunca Nintendo'nun Ağaç Evi etkinliklerinden birinde yeni bir Nintendo Switch Pro konsolu hakkında daha fazla şey duyacağız. O zamana kadar, tüm oyuncu gözleri PS5'e dönüyor.bir endüstri emektarı tarafından çağrıldıŞubat 2020'de resmi olarak tanıtılacak.

Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları131 Walmart müşteri yorumlarıNintendo Switch Lite - Sarı Amazon Prime 199 $ Nintendo Switch Lite'ı Görüntüle - Gri Amazon Prime 199 $ Nintendo Switch Lite'ı Görüntüle Gri -... Macy's 199,99 $ Nintendo Switch Lite'ı Görüntüle (Gri) Zavvi 265,99 $ Nintendo Switch Lite'ı görüntüle ... QVC339,96 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch fiyatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime $ 405 $ 359,72 Nintendo’yu Görüntüle Hayvanı Değiştir ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Disney Plus İngiltere: Disney + fiyatı, çıkış tarihi, uygulama bilgileri ve en iyi şovlar