Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro ipucu, yeni nesil sırlar için içeriden öğrenenler olarak tespit edildi

Nintendo Switch Pro ipucu, yeni nesil sırlar için içeriden öğrenenler olarak tespit edildi

Hakkında sızıntılar ve fısıltılarNintendo Anahtarı Proyıllardır ortalıkta dolaşıyor vePS5veXbox Serisi XGeçen yılın sonunda piyasaya sürülen oyun, oyuncuların Big N'nin yeni neslini görmeyi bekleyebilecekleri zamanlara yeniden vurgulandı.Nintendo Anahtarı.


Nintendo Switch Pro'nun neler sunabileceğine dair birçok söylenti var.4K ekrandan, aracılığıylayeniden tasarlanmış konsol yuvası, ve üzerine biryeni Joy-Con kontrolör tasarımı.

Bununla birlikte, şimdiye kadar Nintendo, Nintendo Başkanı Shuntaro Furukawa ile birlikte bir Pro sistemin geleceği fikrini kesin olarak reddetti.geçen yıl belirten'2020 boyunca yeni bir Nintendo Switch modeli piyasaya sürme planımız yok.'

Yine de bugüne hızlı ileri ve Nintendoaz önce serbest bırakıldıson çeyrek mali sonuçları ve kış tatili döneminde 11.6 milyon konsol satışı ile 2008'den bu yana firmanın en iyisi.

Bununla birlikte, bu sonuçların yayınlanmasıyla ilgili ilginç olan şey, gazetecilerle yapılan bir Soru-Cevap sırasında, dünyanın önde gelen Nintendo muhabirine göre, bu yıl 2021'de piyasaya sürülen yeni bir Nintendo Switch modelinin olup olmayacağı sorulduğunda.Takashi Mochizuki, yanıt Big N'nin 'yakında bir duyuru yapmayacağı' şeklindeydi.


Ve şudır-dirilginç. Bu ilginç çünkü bir tanesi, geçen yılın aksine Nintendo, 2021'de (2020'de yaptığı gibi) yeni bir modelin gelmediğini açıkça belirtmedi ve ikincisi, analistlerin ne kadar mantıklı olduğu konusunda konuşmaya başladıklarında belirsiz yanıt geldi. yeni bir Nintendo Switch'in çıkması için. Nintendo Switch Pro konsolunu ne zaman görmeyi beklememiz gerektiğine dair bir ipucu gibi görünüyor.

S: bu yıl yeni model mi?A: Mario ver Şubat'ta, MH ver Mart'ta çıkar çıkmaz herhangi bir zamanda bir duyuru yapmayı planlamıyoruz.İpucu: Nintendo şefi geçen yıl 2020'de yeni bir model çıkarmayı planlamadığını söyledi. Bugün sadece ' yakında değil.' Demek ki...?https://t.co/MQkwskXYrn1 Şubat 2021


Daha fazla gör

Örneğin geçen ay Ampere Analysis'den Piers Harding-Rolls, 'Nintendo'nun Switch cihaz ailesinin çok güçlü bir 2020'nin ardından 2021'de tekrar en çok satan konsollar olmasını' beklediğini söyledi ve 'bunu piyasaya sürmenin daha ticari bir anlam ifade ettiğini' ekledi. 2021'de güncellenmiş bir versiyon.'

Bu arada Kantan Games'ten Dr. Serkan Toto da yakın zamanda 'Nintendo'nun gelecek mali yılında güçlendirilmiş bir 4K cihazın geleceğini tahmin ediyorum. Ve şöyle söylensin: 'Anahtar' sadece bir kelimedir.'


Birkaç gün önce saygın analistler Matthew Kanterman ve Jitendra Waral, 'Bir Switch Pro ve Zelda Breath of the Wild'ın devamı gibi yeni oyunlar paketi olmadan, Nintendo'nun 2020'si Switch döngüsü azaldıkça yüksek filigranı işaretleyecek' konusunda hemfikirdi. ve zor bir yıl önce ile karşılaştırılabilir 2020 sonuçları, Covid-19 talebiyle önemli ölçüde desteklendi.”

Burada Pingtwitter'te bu durumu bir Nintendo Switch Pro konsolunundır-dirgeliyor ve bunun gerçekleşmesi için şu anda Nintendo için finansal bir anlam ifade ediyor. 2020'nin benzersiz koşulları, Nintendo Switch'in ivmesini korumaya gerçekten yardımcı oldu, ancak orijinal sistem şimdi neredeyse 4 yıldır piyasada.Nintendo Anahtarı LiteDaha sıradan oyunculara yönelik ve 2021 için hafif görünen bir yazılım sürüm programı, momentumu korumak için Big N'nin yeni donanıma ihtiyacı var gibi görünüyor.

Nintendo Switch Pro'nun 2021'de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği bilinmiyor ve gerçekten bir sonraki mali yıl sürüm penceresine sahipse, bu 2022'nin başlarında bir sürüm anlamına gelebilir. Switch Pro'nun bu yıl duyurulduğunu veya alay edildiğini görebilirdik, ancak gelecek yıl piyasaya sürülecek.

Her iki durumda da, bu son gelişme Nintendo hayranları için harika bir haber gibi görünüyor ve bizi Pingtwitter'te çok heyecanlandırdı, çünkü sadece Japon konsol üreticisinin çok iyi olduğunu doğrulamakla kalmıyor (çok yaşa Nintendo!), Nintendo Switch Pro, bir sürüme daha da yaklaşıyor gibi görünüyor.


Sadece yeni oynadığını hayal etNintendo Anahtarı oyunlarıThe Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın 4K devamı gibi. Sadece ağız sulandıran...

Bir Nintendo Switch Pro konsolunun nasıl görünebileceğine gelince, şimdiye kadarki en ilginç görünümümüz bu konsept tasarım videosundan geliyor: