Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro onaylandı mı? Nintendo, 'bir sonraki platform' üzerinde çalıştığını söyledi

Nintendo Switch Pro onaylandı mı? Nintendo, 'bir sonraki platform' üzerinde çalıştığını söyledi

Geçen hafta yatırımcılarla yaptığı bir görüşmede Nintendo, bir sonraki platforma zaten yatırım yaptıklarını doğruladı. Bu arada Universal Display Corp, yaklaşmakta olduğu yönündeki söylentileri destekleyen kaynaklara isimlerini de ekledi.Nintendo Anahtarı ProOLED ekrana sahip olacak.

twitter kullanıcısıDavid GibsonNintendo yatırımcı çağrısını özetliyor. Gibson'ın çevirisine göre, Ar-Ge hakkında soru sorulduğunda, Nintendo temsilcisi Switch döngüsünün ortasında olmasına rağmen “bir sonraki platforma yatırım yapmak gerekli” dedi.

Döngünün yarısı, bir sonraki sürümle ilgili yalnızca belirsiz ipuçları verir. Bu, 2017 Anahtarı ile ilgiliyse, yeni bir sürüm hala dört yıl sonra olabilir. Daha büyük olasılıkla, her ikisi de 2019'da piyasaya sürülen Switch Lite veya yükseltilmiş Switch olacaktır.

Nintendo Anahtarı


(Resim kredisi: Twitter)

Nintendo Anahtarı

(Resim kredisi: Twitter)

Bu yine de yeni modelin en az 18 ay uzakta olabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, yeni bir modelden çok bir yükseltme olarak kabul edilen yaklaşmakta olan Switch Pro, çok daha erken bizimle olabilir ve her gün daha fazla ayrıntı sızdırıyor gibi görünüyor.


dan bir transkriptUniversal Display Corps yatırımcı çağrısıUniversal Display Corp Başkanı/CEO'su Steven V Abramson'ın yaklaşmakta olan Nintendo Switch Pro'daki rollerini onayladığı bir bölümü vurguladı. Abramson, “Nintendo, daha yüksek kontrast ve daha hızlı tepki süreleri sunan OLED avantajları nedeniyle yeni Switch Pro için bir OLED ekran seçti” dedi.

hakkında dedikodular aldıkPro'nun yükseltilmiş OLED ekranını değiştiringeçen yıl ekim ayına kadar, ancak bu düzeyde açık tartışma ile, şimdi çok uzak olamaz. E3 hemen köşeyi dönünce, Haziran ayında Switch Pro hakkında daha fazla bilgi alacağımızı umuyoruz - hatta belki de tam bir duyuru.