Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro keşfi, 4K ve yeni bir yuvadan bahsediyor - ve heyecanlıyız

Nintendo Switch Pro keşfi, 4K ve yeni bir yuvadan bahsediyor - ve heyecanlıyız

En son düşündüğümüzdeNintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Litebellenim güncellemesi yapamadıdaha sulu sırları açığa vurSwitch konsol ailesinin geleceği hakkında, başka bir inanılmaz veri madenciliği vahiy geliyor.


Ve bu sefer konu, yeni nesil konsol oyuncularının umutsuzca beklediği -Nintendo Anahtarı Pro, bu yıl sonra piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bilgiler dataminer'ın izniyle gelirYulaf EzmesiKubbe, yakın zamanda keşfini Twitter'da yayınladı. Aşağıda görebileceğiniz bu gönderide OatmealDome, Switch için en son 12.0.0 üretici yazılımında şu ayarın bulunabileceğini belirtiyor: 'is_crda_fw_update_supported'.

Veri madenci daha sonra Aula için 'CrdA' = Cradle (Dock) olduğunu açıklamaya devam eder. Aula, yeni modelin kod adıdır'. Bu bilgi, ''CrdA'nın 'Beşik Aula' anlamına geldiğini belirten yorumcu Mike Heskin tarafından tekrar açıklanmıştır. Yaklaşan 4K modeli için yeni bir yuva.' Aşağıdaki açıklayıcı gönderiye tam olarak göz atın:

[Nintendo Switch Ürün Yazılımı Güncellemesi]12.0.0 güncellemesi hakkındaki önceki tweetim hakkında, dock donanım yazılımını yükseltebiliyorum...Ayrıca şu ayar da var: 'is_crda_fw_update_supported''CrdA' = Aula için Cradle (Dock). Aula, yeni modelin kod adıdır.(@hexkyz sayesinde!) https://t.co/USSPCbG20q pic.twitter.com/gwsOZdmg6b6 Nisan 2021


Daha fazla gör

Daha da heyecan verici olan ise, aynı veri madencisinin aynı zamandabaşka bir çizgi keşfettiÖzellikle 4K'ya atıfta bulunan en son Switch üretici yazılımında. Ve bir USB 3.0 girişi üzerinden kullanılan 4K bağlamında da - bu, yeni Switch'in UHD çözünürlükte görüntülenirken yerleştirileceği anlamına geliyor.

[Nintendo Switch System Update]12.0.0 şu dahili ayarı ekler:“4kdp_preferred_over_usb30”Bunun 'USB 3.0 üzerinden 4K DisplayPort'u tercih et' olduğunu SÖYLEMİYORUM.Ancak, öyleyse, mantıklı. Switch, video çıkışı için DP kullanıyor ve yeni model için 4K çıkış söylentileri var. pic.twitter.com/mFDbR6TAQF6 Nisan 2021


Daha fazla gör

Yukarıdaki tweet'te görülebileceği gibi, belirli satır '4kdp_preferred_over_usb30' şeklindedir; bu, yeni Switch'in bağlı TV'de 4K çözünürlükte görüntülemek için yeni yuvasına takıldığında bir DisplayPort bağlantısı kullanacağı anlamına gelir veya monitör.

Nintendo Switch'in yeni bir modelinin geleceği, dock'a takıldığında 4K çözünürlük sunacağı ve yepyeni bir dock tasarımıyla geleceği haberleri yeni değil.birçok yeni raporgibi sızdırılmış bilgilere dayanmaktadır.


Bununla birlikte, resmi Nintendo Switch ürün yazılımında bu şeylere referansların neye benzediğini görmek çok heyecan verici ve özellikle şu anda kabaca olduğumuzu düşünürsek.sadece yarım yıl uzaktaNintendo Switch Pro çıkış tarihinden itibaren.

Burada, Pingtwitter'te Nintendo Switch Pro'nun lansmanı için daha fazla heyecanlı olamazdık, bu yüzden yakında yeni nesil konsol hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz. Nintendo, bu yılki sanal E3 oyun şovunda yer aldığını onayladı, bu yüzden belki o zaman bir teaser alırız.

Bugünün en iyi Animal Crossing: Yeni Ufuklar fırsatları467 Walmart müşteri incelemesi☆☆☆☆☆ Hayvan Denetleyicisi... Amazon Prime 29,98 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Denetleyici Teçhizatı Özel... Amazon Prime $69,99 $50,12 Hayvanı Gör Yeni Ufuklar... Amazon Prime 51,97 $ İndirimli Fiyatı GörüntüleHayvan Geçişi Yeni Ufuklar... Walmart 99,99 $ 51,97 dolar GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz