Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch Pro yeni nesil yükseltme ONAYLANDI

Nintendo Switch Pro yeni nesil yükseltme ONAYLANDI

Nintendo'nun Pro sürümü üzerinde çalıştığı söylendi.Değiştirmeksadece elde taşınan tarafın yanında oturmak için konsolLite Değiştir, her oyuncunun ihtiyaçları için üçlü bir konsol yapıyor.


Switch Pro, Switch ile Nintendo'nun bir sonraki yeni konsolu arasındaki boşluğu ve yenilenen donanımın fısıltılarıyla kapatabilir.4K oyun oynamayı destekleyebilme,Profesyonel, mutlu bir şekilde bağlantı noktalarını alabilirPS5veXbox Series Xbaşlıklar.

Nintendo hala resmi bir şey yapmamış olsa da, bu hafta perde arkasındaki eylemler, pazarlık ettiğinden daha fazlasını verdi.

Bloombergraporlar (aracılığıylaVGC) Nintendo'nun üçüncü taraf geliştiricilere, başlıklarını 4K'ya hazır hale getirmelerini istemek için ulaştığını ve yeni bir donanım parçasının yolda olduğunu gösterir.

Switch'in şu anki yinelemelerinin hiçbiri 4K özellikli değil, bu yüzden başka bir konsolun çalışmakta olduğu ve Switch'in yaşam döngüsüne sadece üç yıl kaldığımız için Nintendo'nun yeni nesil makinesinin çıkacağı şüpheli. yakın zamanda.


Switch Pro, çıkışa göre 4K çözünürlüğe ulaşmak için Nvidia & rsquo; nın DLSS AI yükseltmesini kullanabilir; bu, sistemde yerel 4K kadar vergi ödemeyeceği anlamına gelir.

Ayrıca, bu haftanın başlarında Switch Pro'nun tasarımıyla ilgili bir ipucu aldık.yeni bir Joy-Con için patent tespit edildi.


Revize edilmiş kontrolör, konsolun form faktörünün bir parçasını oluşturacak şekilde tasarlanmamıştır; bunun yerine, tamamen ayrı ve bağımsız bir cihaz, bu da Pro'nun hibrit bir el bilgisayarı yerine tam teşekküllü bir ev konsolu olabileceğini düşündürüyor.

Cihaz için bir 2021 lansmanı yapıldı, bu nedenle geliştirme ve üretim hızlandıkça şüphesiz daha fazlasını duyacağız.


Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Nintendo Switch'i Gray ile Görüntüle ... Amazon Prime 359,98 $ Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:VGC

  • Kara Cuma 2020: en iyi Black Friday indirimlerinden alışveriş yapın