Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro çıkış tarihi söylentisi, duymak istemediğim ayık haberler

Nintendo Switch Pro çıkış tarihi söylentisi, duymak istemediğim ayık haberler

Bir sürü söylenti ve sızıntıya göre,Nintendo Anahtarı ProNSsözdeveya öncesinde ilan edilecekE3 2021. Bu olmadı ve şimdi, gösterinin tozu yatıştıktan sonra, oyuncular söylentili yeni nesil konsol hakkında hiç olmadığı kadar karanlıkta kaldı.


Ve bu en son Nintendo Switch Pro söylentisine inanılırsa, şimdi bildiğimiz yeni bilgiler Big N hayranlarını hiç memnun etmeyecek. Bunun nedeni, Nintendo Switch YouTube kanalı Switch Up'ıntweette yazılı2022'ye kadar Switch Pro olmayacağı söylendi.

Switch Up tweet'inde şunları söylüyor:

2021'de Switch Pro yok. Çin'den güvenilir çevre birimi üretim kaynağı; uyarlanacak ürünler üzerinde çalışıyor. 2022 küresel pazar çıkışının kendilerine söylendiğini söylüyor. Umalım ki yanlış olsun :/25 Haziran 2021

Daha fazla gör

Çok açık olmak gerekirse, Switch Up bilgilerini resmi bir kaynaktan almadı ve bu nedenle burada yüzde 100 söylenti bölgesindeyiz. Bununla birlikte, bilgilerin, Switch Pro'nun bir '2022 küresel pazar sürümü' alacağı söylendiğini belirten 'Çin'den güvenilir bir çevresel üretim kaynağından' geldiği listeleniyor.


Şimdi, ilk olarak, eğer bu doğruysa, o zaman benim gibi birçok oyuncu çok hayal kırıklığına uğrayacak ve özellikle şimdi The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2'ye hızlıca bir göz atacağız.

İlePS5veXbox Serisi XŞimdi çıktı ve insanlara yeni nesil oyun deneyimlerinin müthiş gücünü gösteren birçok Switch sahibi, Nintendo'nun sanal dünyalarının sürükleyici ve aslına uygun olarak ayak uydurmasına yardımcı olacak yükseltilmiş bir konsol için ağlıyor.


Nintendo Switch satış açısından olağanüstü iyi bir performans sergiledi ancak içindeki teknoloji şimdi yarım on yaşında ve hem Sony hem de Microsoft'un amiral gemisi yeni konsollarının sunduğu performans tarafından kesinlikle cüce. O zaman mantıklı görünüyordu, Nintendoşiddetli rakiplerini takip edecekkendine ait yeni bir sistemle

Ama belki de gerçek başından beri düz bir sitede saklanıyordu. Tüm bu yarı iletken kıtlıklarırahatsızPS5 ve Xbox Series X'in yanı sıra üst düzey grafik kartı pazarları, Nintendo'yu Switch Pro'nun lansmanını ertelemeye zorlayabilirdi. Belki de banka bakiyesine bakan ve gerçekten çok sağlıklı olduğunu gören Nintendo, bu yıl kıtlığı giderebileceğini ve ardından sorunsuz bir şekilde piyasaya sürülebileceğini düşündü.


İstediğim haber bu değildi ve hala uzun vadede kafaları 2021'in geri kalanında ve özellikle bu yılın kış tatili sezonunda dönecek olan Nintendo oyuncularına mal olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca, 2022'ye kadar oyuncular için olduğu gibi, Switch Pro çıktığında kaç kişinin aklının uçtuğunu da etkileyebilir.çokyeni nesil grafiklere ve oynanışa aşina.

Belki de hepimizin beklemesi gereken gerçek dünya sonucu olsa da. Yine de bu söylentinin yanlış olduğunu umuyoruz ve hepimiz bu Noel'de Nintendo Switch Pro'da Breath of the Wild 2 oynayacağız. Hepimizi neşelendirmek için işte yine E3 2021 tanıtım fragmanı.

  • Bunlaren iyi Nintendo Anahtarı oyunları