Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro'nun söylenti çıkış tarihi kulağa harika geliyor, ancak fiyat beni endişelendiriyor

Nintendo Switch Pro'nun söylenti çıkış tarihi kulağa harika geliyor, ancak fiyat beni endişelendiriyor

Biliyorduk kiNintendo Anahtarı Proaylardır geliyor ve özellikle bunun olduğunu biliyordukbu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek, fazla.


Ancak, ilk resmi açılışının tam olarak ne zaman gerçekleşeceğini bilmiyorduk. 2021 kış tatili sezonuna giden aylarda bir Nintendo Switch Pro çıkış tarihi belliydi, ancak ne zaman halka açılacağı öyle değildi.

Eh, şimdi biliyoruz, bir sayesindeBloombergNintendo'nun 'yeni Switch'inin montajına Temmuz ayında başlamayı ve dört yaşındaki oyun konsolu için yükseltilmiş değiştirmeyi Eylül veya Ekim'de piyasaya sürmeyi planladığını belirten yetkili Nintendo içeriden Takashi Mochizuki'nin raporu.

Öyleyse, kış tatili sezonu pazarına girmek için mükemmel bir başlangıç ​​penceresi. Ve Mochizuki'nin Nintendo bilgilerini doğru bir şekilde raporlama konusundaki kurşun geçirmez mirasıyla, Nintendo Switch Pro'nun çıkış tarihinin bu yıl 'Eylül veya Ekim'de olacağını artık güvenle söyleyebiliriz.

nedaha fazlaYine de bu raporla ilgili ilginç olan, Mochizuki'nin Nintendo Switch Pro'nun '12 Haziran'dan itibaren E3 konferansından önce duyurulabileceğini' belirtmesidir. Ve, eğer bu doğruysa, o zaman içerideyiz.haftalarNintendo Switch Pro'yu görmek. Bu gerçekten heyecan verici.


Nintendo, Nintendo Switch Pro lansmanıyla neden bu kadar erken gitti? Sadece hala bir satın alma işlemi yapamayan haklarından mahrum bırakılmış oyuncular dalgasına girmek içinPS5veyaXbox Serisi X, bu yüzden.haftalar önce yazdımNintendo'nun bundan faydalanmamasının neden yanlış bir adım olacağı ve E3 2021 öncesi bir açıklama ile kesinlikle işe yarayacağı hakkında, bu bana mantıklı geliyor.

aniden4K özellikli grafik canavarıyani Nintendo Switch Pro, oyuncuların gözlerinin önünde olacak ve çok, çok gerçek olacak ve birçoğu muhtemelen bir Switch Pro satın almak için birkaç ay daha beklemenin en iyi seçenek olup olmadığını kendilerine soracak.


Her ne kadar en azından benim için o kadar basit olacağını düşünmüyorum ve bunun nedeni Mochizuki'nin raporunda belirtilen başka bir ayrıntı – Nintendo Switch Pro fiyatı.

Görünüşe göre, Nintendo Switch Pro 'büyük olasılıkla 299 $'lık orijinalden daha yüksek fiyatlı'Nintendo Anahtarı, Mochizuki'ye göre. Ve bu bana, özellikle dünya çapında devam eden yarı iletken kıtlığı ışığında, oyuncular için büyük sorun potansiyeli olduğunu gösteriyor.


Nintendo Switch Pro'nun yalnızca oyuncular için daha yüksek bir giriş engeline sahip olmakla kalmayıp, konsol perakendeciliğinin 399 dolara satıldığını ve bunun açıkça ideal olmaktan uzak olduğunu, ancak daha sonra birçok oyuncu olduğunu tahmin ediyorum.Ayrıcakonsol kıtlığı nedeniyle kafa derisi işaretlemesini de hesaba katmak zorunda.

Nintendo Switch Pro'nun Nintendo Switch'ten daha pahalı olması mantıklı mı? Muhtemelen ve bahse girerim birçok oyuncu yükseltilmiş konsolu almak için 100 dolarlık bir prim ödemeyi mantıklı hale getirebilir, ancak 4K görseller elde etmek için 200 dolar, hatta 300 dolar ödemeye hazırlar mıydı? Ve özellikle, aşağıdakiler gibi tak-çalıştır yükselticilerMarsilya mClassicvar olmak?

Çünkü Nintendo Switch Pro herhangi bir tedarik sıkıntısı yaşamadıkça, scalper'lar tekrar yaygınlaşacak ve kaçınılmaz artışlarıyla Switch Pro'yu maliyet açısından PS5 ve Xbox Series X seviyelerine itecekler. Ve Switch Pro ikenniyetOrijinal Switch üzerinde bir güç artışı olacak, PS5 veya Xbox Series X'in grafik gücünü alamayacak.

Bu sorunun kolay bir çözümü yok, ancak bence Nintendo Switch Pro fiyatı orijinal 299 doların üzerine çıkarsa, konsolun lansman sırasında ele geçirilmesini tehlikeye atabilir ve gerçekten birçok oyuncunun bunu yapıp yapmayacaklarını sorgulamasına neden olabilir. a ile daha iyi olNintendo Anahtarı LiteO zamana kadar Nintendo Switch Pro'nun perakende satış fiyatının yarısından daha azına mal olabilecek ikinci bir konsol olarak.


Öyleyse, mütevazı bir fiyat artışı (varsa) ve lansman penceresi için bol miktarda Switch Pro konsolu umuyoruz. Aksi takdirde fiyatı, Nintendo'nun ana konsolu olmasını engelleyebileceğinden, birçok oyuncu için olmasını çok isterdi.

Bugünün en iyi Nintendo Switch Pro Controller fırsatları512 Walmart müşteri incelemesi☆☆☆☆☆ Nintendo Switch Pro Controller Amazon 59$ Nintendo Switch Pro'yu Görüntüle... Amazon 72,99$ Nintendo Switch Pro Controller'ı Görüntüle Zavvi 83,99$ Nintendo Super Smash Bros.... Amazon Prime 93,99$ Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün