Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Yeni nesil ekran yükseltmesi için Nintendo Switch Pro seti

Yeni nesil ekran yükseltmesi için Nintendo Switch Pro seti

Yeni konsol nesline doğru ilerlerken,PS5veXbox Series Xsadece birkaç hafta içinde piyasaya sürülen Nintendo, kendi davulunun ritmine doğru ilerliyor.Değiştirmekve sadece elde taşınırLite Değiştirbu gayet iyi gidiyor, çok teşekkür ederim.


•Nintendo Switch Black Friday paketleri erken geldi!

Konsolun Pro sürümü ile tamamen yeni bir donanım parçası arasında raporlar kararsız görünse de, bu Switch'in bir takibi üzerinde çalışmadığı anlamına gelmez. En son sızıntı, oyuncuların seveceği bir dizi avantajla birlikte gelen yeni nesil teknolojiyi kullanan bir ekran yükseltmesine dair ipuçları veriyor.

  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • Kaçırmayın! Xbox Series X buzdolabı gerçek ve bu video sunumunda inanılmaz derecede havalı görünüyor
  • Daha:Atari, PS5 partisini yepyeni bir konsolla çökertti

GöreEkonomik Günlük(üzerindenOyunlarRadar) Nintendo, Tayvanlı bir tedarikçiden Mini LED ekran teknolojisini kullanacak bir sonraki konsolunun üretimine şimdiden hazırlanmaya başladı.

Mini LED paneller de söylentiler arasındagelecek iPad modellerive gelişmiş kontrast, daha hızlı yanıt süreleri, daha zengin renkler sunar ve sıradan OLED ve LCD ekranlardan daha az güç gerektirir.

Halihazırda mevcut Switch modelleri 720p çözünürlükte LCD ekranlar kullanıyor - yerleşik modda olmasına rağmen OG Switch, TV'ye takılı bir HDMI üzerinden 1080p sunuyor.


  • PS5 Punisher sürümü kesinlikle İNANILMAZ görünüyor

Genel fikir birliği, Nintendo'nun gelecek yıl 4K destekli yeni bir konsol piyasaya süreceği gibi görünüyor;sadece geçen ayŞirketin üçüncü taraf geliştiricilere ulaşarak başlıklarını 4K'ya hazır hale getirmelerini istediği bildirildi.

Bir patent de tespit edildibağımsız Joy-Consbir sonraki donanım yinelemesinin, çalışmalarda bir dizi uyumlu çevre birimi ile bir tasarım revizyonu için yapılabileceğini düşündürmektedir.


Planlarından bağımsız olarak, Nintendo Switch son derece popüler ve yaşam döngüsünün sadece üç yılı.Wii UBeş yıllık bir süreyi yönetti ve biraz başarısız oldu, olağanüstü başarılı Wii ise yedi yılı geride bırakmayı başardı, bu nedenle 2021'de yeni nesil bir sisteme gemiyi atlamak pek olası görünmüyor.

Pro sürümü, yaşam döngüsünün sonraki yarısına girerken, Nintendo'nun hedef kitlesinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli seçeneklerle donanım tekliflerini tamamlamak için daha güvenli bir bahis gibi görünüyor.


Bir Nintendo Switch üzerinde gözünüz varsa, yer imlerine eklediğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıkaçırılmayacak indirimler için sayfalar.

Günümüzün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Nintendo Switch'i Gray ile Görüntüleyin ... Amazon Prime 362,68 $ Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:OyunlarRadar