Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch Pro, tasarım revizyonunda elde taşınabilir modu hurdaya çıkaracak

Nintendo Switch Pro, tasarım revizyonunda elde taşınabilir modu hurdaya çıkaracak

Nintendo,Değiştirmek2017'de konsol büyük bir başarı olduğunu kanıtladı. Geçen yıl, yalnızca elde taşınır bir sürümü varLite DeğiştirBu da uygun fiyat ve taşınabilirlik için bazı özelliklerden ödün verdi.


Ama ilePS5veXbox Series XUfukta, Nintendo'nun kendi başına, daha güçlü bir konsol üzerinde çalıştığı söyleniyor ve sızdırılmış bir patent, tasarım hakkında bize bilgi vermiş olabilir.

Nintendo Switch Pro Joy-Con

(Resim kredisi: Nintendo)

VGCgördüm www3.wipo.int/designdb/en/showData.jsp2018'de dosyalanan ancak bu yıl yayınlanan yepyeni bir Joy-Con tasarımı için.

Mevcut durumundaki Joy-Cons sadece Nintendo Switch ile uyumludur ve konsolun bir parçasını oluşturur; ve bir dizi başka çevre birimi ile kullanılmak üzere ayrılabilirler.


Patentteki Joy-Con, 'bilgisayar için bir kontrolör' olarak tanımlanıyor ve tek başına durduğunu ve başka bir cihaza yerleştirilmeyeceğini gösteren yeni bir tasarıma sahip.

Durum buysa, Switch Pro'nun avuçiçi modunu terk etmesi ve özel bir ev konsolu gibi davranması ve destekleyebileceği söylentisine ağırlık katması mümkündür.4K grafiklerhakkında duyuyoruz.


  • Apple Watch 6, fiyatının çok altında etkileyici yeni bir rakip oluyor
  • Galaxy Note 20 Ultra, BU fütüristik akıllı telefondan bir dövüş için🥊

Dışarıdaki TV'lerin çoğunun 4K çözünürlüğe sahip olduğu göz önüne alındığında, Nintendo, 8K gibi yeni nesil bir yeniliği görmezden gelerek hiçbir şeyi kaçırmıyor.

Şirket halihazırda Joy-Con'ları bir dizi renk yelpazesinde tek tek satıyor, böylece hayranlar en sevdikleri renk kombinasyonunu kullanarak konsollarını seçebiliyorlar, bu nedenle kartlarda yalnızca denetleyiciye yönelik bir yeniden tasarım olması pek olası değil.


Switch yalnızca üç yıldır piyasada, bu nedenle yenilenmiş kontrolörlere ve daha güçlü grafiklere sahip bir ev konsoluna orta nesil bir yükseltme, Lite kadar işe yarayabilir ve çok daha geniş bir kitleye ulaşabilir. Nintendo, bu yıl yeni bir donanım piyasaya sürmeyeceğini doğruladı, bu yüzden bir güncelleme için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak:VGC

  • Black Friday UK fırsatları