Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro, güçlü grafik ateş gücü için yeni Nvidia çipini paketleyecek

Nintendo Switch Pro, güçlü grafik ateş gücü için yeni Nvidia çipini paketleyecek

NSNintendo Anahtarı Pro, tıpkıPingtwitter yakın zamanda bildirildi,dır-diryükseltilmiş bir GPU, CPU ve RAM ile geliyor. Ve dahası, yeni el konsoludır-dirile geliyorNvidia'nın gelişmiş DLSS teknolojiside pişirilir.


Haber saygın ABD yayınından geliyorBloombergNintendo'nun 2021 Switch yükseltmesinde yeni bir Nvidia grafik yongası kullanacağını, konsolun ayrıca bellek ve CPU yükseltmesi ekleyeceğini doğrulayan ve -tıpkı Pingtwitter'ün daha önce bildirdiği gibi- bu yıl kış tatili sezonu için zamanında yayınlanması planlanıyor.

Bu, aynı zamanda birlikte geldiği onaylanan yükseltilmiş Nintendo Switch Pro konsoludur.yepyeni bir OLED ekran, vebaşlatılacağı söyleniyorile birlikteZelda Efsanesi: Vahşi Nefes2 ve/veya devamıSüper Mario Odyssey.

Bu nedenle, bu son rapor şunları ekler:ciddenBazı oyuncuların ' olarak adlandırdığı konsolun şimdi sahip olduğumuz resmin detayıSüper Nintendo Anahtarı'. YükseltilmişNintendo Anahtarı, takip edecek olanNintendo Anahtarı Litebir OLED ekrana, DLSS paketli yeni GPU'ya, daha hızlı CPU'ya, daha fazla RAM'e sahip olacak ve bu yıl çıkacak.

Ve bu yükseltilmiş donanım sayesinde, Nintendo Switch Pro, oyunları daha yüksek kare hızlarında ve çözünürlüklerde oynayabilecek –belki 4K çözünürlük bile.


Yine de Nintendo Switch Pro hakkında bilmediğimiz çok şey var ve bunların en önemlisi Nintendo Switch Pro'nun nasıl görüneceği. varbiraz olduilginçkonsept tasarımlardijital sanatçılar tarafından yaratıldı ve raporları varyeniden tasarlanan Joy-Con kontrolörleri, ancak bunun dışında yeni konsol karanlıkta kalıyor.

Nintendo Switch Pro'yu ne zaman görmeyi bekleyebileceğimize gelince,belkiE3 2021'de gizli bir zirve yapın, ancak burada Pingtwitter'te yılın ilerleyen saatlerinde bir şeyler göreceğimizi düşünüyoruz. Yine de kesin olan bir şey var, eğer Nintendo bu kış tatili sezonunda yeni el cihazını teslim edebilirse, o zaman Noel sabahı çok sayıda mutlu oyuncu olacak.