Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro'nun PS5 ve Xbox Series X'i ipe çekme planı ortaya çıktı

Nintendo Switch Pro'nun PS5 ve Xbox Series X'i ipe çekme planı ortaya çıktı

Yani bir hafta daha geçti ve bir hafta dahaNintendo Anahtarı Proipucu, BigN'nin planladığını gösteren en son gelişmeyle birlikte kaçtı.duyurmak ve serbest bırakmakÖnümüzdeki mali yılda yeni nesil Switch.


özenti için bir hafta daha geçtiPS5veXbox Serisi Xoyuncular ve bir kez daha haberler daha iyi olmadı, AI bayi bot salgınının bir duruma yol açtığını ortaya koydusoyucuların daha fazla para kazandığı yerPlayStation 5'ten Sony'nin kendisinden daha uzak. Ve Xbox topraklarında da işler zar zor daha iyi oldu.

Yine de Nintendo ülkesinde, Nintendo Switch Pro için hype hız kazanmaya devam ediyor.yükseltilmiş ekran, daha hızlı dahili parçalar,yeni Joy-Con kontrolörleriveyeniden tasarlanmış yerleştirme istasyonuolabilecek iyileştirmeler arasında olduğu öne sürülmüştür.

Yine de, Nintendo Switch Pro kadar yükseltilmiş olacağını söylemek doğru olur, Microsoft ve Sony makinelerinin büyüklük sıraları daha gelişmiş ve Nintendo ile oyun gücü açısından PS5 ve Xbox Series X ile rekabet edemeyecek. artık teknik özellikler açısından nesiller boyu onlara ikinci planda kalıyor.

Mesele şu ki,her zamanki gibi, Nintendo Switch Pro'nun hem piyasaya sürüldüğünde hem de büyük bir galibiyetle çekip gitmesi için PlayStation 5 ve Xbox Series X kadar güçlü olması gerekmeyecek.


Niye ya? Basit - Nintendo Switch Pro, piyasaya sürülmeye hazır görünüyorsadece doğru zamanBıçağı, bir PS5 veya Xbox Series X alamama konusunda bir oyuncu hayal kırıklığı ve kayıtsızlık dalgasına dönüştürmek için.

Nintendo Switch Pro'nun önümüzdeki mali yılda (Nisan 2021'den Nisan 2022'ye kadar) piyasaya sürüleceğini ve oyuncularınyıllarla olmasa da aylarla yüzleşinBugünden itibaren yüzücü odaklı bir yeniden satış kıyametinin habercisi, böylece oyunculara kelimenin tam anlamıylayeni nesil Sony ve Microsoft sistemlerinden vazgeçmek, o zaman şu anda Nintendo Switch Pro onları kollarını açarak karşılamak için mükemmel bir şekilde konumlandırılacak gibi görünüyor.


Ve güç tutarsızlığı hakkında? Bir nokta önemli değil. oyunterafloplarla ilgili değil, KALİTELİ OYUNLAR ile ilgili, ve tarih bize Nintendo'nun muazzam birinci şahıs özel oyunları nedeniyle böylesine sadık bir takipçi kitlesi kazandığını gösterdi.

Ayrıca, orijinal Nintendo Switch'in, Pro'nun piyasaya sürdüğü (tam olarak konsol neslinin ortasında) ve bir teknik yenilemenin tam olarak doğru hissedeceği noktaya kadar yaklaşık dört yıldır piyasada olacağı gerçeği de var.


Bu nedenle, Nintendo Switch Pro, birçoğunun bir yıldan bir buçuk yıla kadar en iyi bölümünü kafalarını çarparak geçireceği bir zamanda, dünyanın her yerindeki hayal kırıklığına uğramış oyuncular için temiz bir nefes olacak gibi görünüyor. duvara karşı PS5 veya Xbox Series X satın almaya çalışırken.PlayStation VR 2kulaklık daha iyi!

Ve beni böyle bir duruma sokarsanız, ya bir kafa derisi için başka bir kasa şampanya satın alma ya da yepyeni bir Nintendo Switch Pro'yu bir telefonla birlikte arama seçeneğiyle karşı karşıya kalırsanız.Zelda Efsanesi: Vahşi Nefesdevamı, paramın nereye gideceğini biliyorum - ve diğer birçok oyuncunun da aynı şeyi yapacağını hissediyorum.

Bir Nintendo Switch Pro konsolunun nasıl görünebileceğine gelince, şu ana kadarki en iyi görünümümüz bu ilginç tasarım videosundan geliyor: