Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch incelemesi: BigN onu parkın dışına atıyor

Nintendo Switch incelemesi: BigN onu parkın dışına atıyor

Nintendo Switch fırsatları

Pingtwitter'ün resmi Nintendo Switch incelemesine hoş geldiniz, BigN'in sıcak el video oyun konsolunu alıp almamayı düşünenler için nihai kaynak.


Ve Nintendo Switch o kadar popüler olduğunu kanıtladı ki, Nintendo bunu yapmak zorunda kaldıüretim çalışmasını iki katına çıkarmakyeni konsolda talebe ayak uydurmak, oyuncular sisteme el koymak ve 10/10 gibi oyunlar oynamak için kendi kendilerine düşen oyuncularlaZelda Efsanesi: Vahşi NefesveSüper Mario Odyssey.

Tabii ki, Nintendo Switch artık kullanım ömrüne yerleşti veNintendo Switch Liteve çok çeşitli harika oyunlara (ve 2020'de yolda olan daha da fazla harika oyuna) erişim sağladı, şimdi Switch ile ilgilenenlerin henüz yapmadıysa bir tane almaları için mükemmel bir zaman olabilir. Ve durum buysa, Pingtwitter'ün buradaki ayrıntılı Switch incelemesi sizin için kaynaktır.

Bu Nintendo Switch donanım incelemesinden hızlı bir şekilde yararlanmak istiyorsanız, o zaman işte bu - Nintendo Switch yenilikçi, şık ve eğlenceli bir video oyun konsoludur. Birinci sınıf bir görünüme ve hisse, cazip bir fiyat noktasına sahiptir ve tek bir şık pakette hem bir ev konsolu hem de taşınabilir bir el deneyimi sunar.

Basitçe söylemek gerekirse, Nintendo Switch en iyi parçalarıWii,Wii UveNintendo 3dsve onları parçalarının toplamından daha büyük bir sistemde birleştirir. PS4 ve Xbox One kadar güçlü değil, bu nedenle aynı grafik sadakatini sunamaz, ancak eğlenceli deneyimler sunma açısından rakipsizdir.


Donanım incelemesine geçmeden önce, Nintendo Switch paketinde neler aldığınızı öğrenmek için aşağıdaki Pingtwitter'ün Nintendo Switch Unboxing videosuna göz atmalısınız:

Ayrıca, Nintendo Switch Pro Controller'a ve Nintendo Switch Joy-Con Charging Grip'e daha yakından bakmak isteyenler için, Pingtwitter'ün Nintendo Switch Accessories Unboxing videosunu da izleyebilirsiniz:


Nintendo Switch incelemesi: kutuda ne elde edersiniz

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch, önde ve arkada gösterilen yuvasının yanı sıra Nintendo Switch ve Joy-Con denetleyicileri ile kompakt, dikdörtgen bir karton kutu içinde gelir. Kutunun bir tarafında, çeşitli farklı oyun modlarında kullanılan Nintendo Switch'in resimlerini görürsünüz.


Nintendo Switch incelemesi

Kutuyu açın ve hemen bir karton tepsi ile karşılaşırsınız. Tepside hem sol hem de sağ Joy-Con denetleyicileri (seçtiğiniz renk düzeninde; Neon Kırmızısı ve Neon Mavisi vardı) ve ayrıca Switch'in kendisini bulacaksınız. Hem kontrolörler hem de Switch şeffaf plastik torbalar içinde gelir. Anahtar ve Joy-Con denetleyicilerini çıkarmak kolaydır ve sizi en üstteki karton tepsiyi çıkarmanızın yanında bırakır.

Nintendo Switch incelemesi

Tepsiyi çıkarın ve üç ana bölmeye sahip bölünmüş bir alt boşlukla karşılaşacaksınız. Sol bölmede, Nintendo Switch'in AC adaptörünü, konsolu seçtiğiniz TV'ye bağlamak için bir HDMI kablosu ve zorunlu talimat kitapçığını alırsınız.


Orta bölmede, birlikte verilen Joy-Con kumanda tutamacını (bu, şarj edilmeyen çeşittir) ve iki Joy-Con bilek kayışını bulabilir, sağ bölümde ise Nintendo Switch yuvasını bulabilirsiniz. Tutamak, yuva, AC adaptörü ve kabloların tümü şeffaf plastik torbalar içinde gelir.

Nintendo Switch incelemesi: tasarım ve yapım kalitesi

Nintendo Switch incelemesi

Switch'i elinize aldığınızda fark ettiğiniz ilk şey, yapı kalitesinin ne kadar ağır ve kaliteli olduğudur (Anahtar konsolu ağırlığı = 297g). Hiçbir zaman gerçekten ikna edilemeyen plastik bir hafifliğe sahip olan Wii U'nun gamepad'in aksine, Nintendo Switch ve Joy-Con kontrolörlerinin tamamı cam, metal ve kompozittir, ellerinde oldukları zaman kalite ve maliyet duygusu iletirler. Joy-Con kontrol cihazlarının sisteme yerleştirildiği El Modunda bu iki kat daha fazladır; Switch'in hem yakından hem de uzaktan görünümü çok hoş.

Daha sonra sizi bir sonraki yakalayan şey, Nintendo Switch'in 6.2 inç, 1280x720 kapasitif dokunmatik ekranının ne kadar net ve zengin olduğu. Menü ekranlarından oyun oynamaya kadar, görseller, 3DS veya Wii U görsellerine alışkınsanız, çok daha etkileyici bir sıra oluşturduğu ve gerçekten de bu gerçekten çok güçlü bir oyun sistemi olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Elbette, PS4 Pro gibi devlere karşı koyulduğunda bir ev konsolu kadar güçlü değil, ancak sırt çantanıza veya cep konsolunuza yerleştirilmiş taşınabilir, elde taşınır bir cihaz olarak kesinlikle rakiplerini geride bırakıyor.

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch'in arkasında, sistemin arka-sol alt köşesinde bulunan Masa Üstü Modu'nun destek ayağı bulunur. Stand, kullanılmadığında sisteme aynı hizada oturur ve yalnızca bir tırnakla alttan kaldırılarak açılır. Sağlam bir tasarım seçiminde, Nintendo Switch'in microSD kart yuvası destek çubuğunun altında bulunur. Kullanım sırasında destek çubuğu, Nintendo Switch'in dengesizleşmesine ve devrilmesine neden olan dürtmeler veya küçük darbeler olmadan dik durmasını sağlamakta şaşırtıcı derecede iyidir. Gerçekten de, Pingtwitter'ün testinden, bunun gerçekleşmesi için sistemi ciddi şekilde vurmanız gerekir.

Nintendo Switch incelemesi

Pingtwitter'ün ellerinde de belirtildiği gibi (sayfayı aşağı kaydırarak bulunabilir), Joy-Con kontrol cihazlarını Nintendo Switch'e yerleştirip çıkarmak inanılmaz derecede basittir ve yukarıdan aşağıya doğru kayan bir hareket ile sonuçlanır. tatmin edici bir tıklama sesi ve her Joy-Con'da yukarı doğru bir kaydırmayla ayrılmaya izin veren küçük, arkaya monte edilmiş bir düğme.

Düğmeler ve bağlantı noktaları açısından, Nintendo Switch'in üste monte edilmiş bir güç düğmesi, ses açma ve azaltma düğmeleri, kulaklık bağlantı noktası, oyun arabası bağlantı noktası, ayrıca alta monte edilmiş USB Type-C şarj bağlantı noktası ve stereo hoparlör desteği vardır. Daha önce bahsedildiği gibi, sistemin microSD kart yuvası, Switch'in arkasındaki destek çubuğunun altında yer alır ve microSD, microSDHC ve microSDXC kartlar desteklenir.

Joy-Con denetleyicileri, ikiz kontrol çubukları ve X, A, B, Y düğme tarzı yapılandırmalara sahip tipik video oyun denetleyicisi düzenlerine sahiptir, ancak soldaki aynı zamanda oyunlarda anında ekran görüntüsü almanıza olanak tanıyan Nintendo Switch fotoğraf düğmesi ile birlikte gelir ve görüntülerin sistemin depolama alanına kaydedilmesini sağlayın (standart olarak 32 GB, bunun bir kısmı sistem dosyaları tarafından alınsa da; ekran görüntüleri de sistemden aktarılabilir).

Nintendo Switch incelemesi: yuva ve kablolama

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch yuvası plastikten yapılmıştır ve Switch'in aksine oldukça hafiftir. Nintendo Switch'i yuvaya yerleştirmek ve yuvadan çıkarmak kolaydır ve bizim onayımıza göre, yuva bağlantı noktası Switch'i yuvanın iç duvarlarından iyice uzakta tutarak ekran çiziklerinin bir sorun olmayacağı şekilde tasarlanmıştır.

Nintendo Switch incelemesi

Bağlantı istasyonunun arkasında, aşağıya doğru açılan plastik bir kapı bulunur ve bir kez düşürüldüğünde üç bağlantı noktasına erişim sağlar: bir AC adaptör bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası ve USB bağlantı noktası. Birlikte verilen kabloları yuvaya yerleştirin ve ardından kabloları arka plakadaki bir delikten düzgün bir şekilde yönlendirerek hem kabloları gizlemeyi hem de dağınık olmayan bir ortam sağlamayı kolaylaştırır.

Nintendo Switch incelemesi

Joy-Con Charging Grip ve Nintendo Switch Pro Controller (aşağıya bakın) gibi aksesuarlar, biri arka boşluğa yerleştirilmiş üç USB bağlantı noktasından biri ile Nintendo Switch yuvasına bağlanabilir. dock'un sol tarafı. Açıkçası, düzgün ucubeler, kablolar yuvanın kenarından çok gözle görülür şekilde uzandığı için dış bağlantı noktalarını her zaman kullanmak istemeyebilirler, ancak birden fazla oyuncunun tümü kablolu bir bağlantıya ihtiyaç duyduğunda bu ekstra bağlantı noktaları paha biçilmez hale gelir.

  • Nintendo Switch'inizi Pingtwitter güç kullanıcı kılavuzu ile güçlendirin

Nintendo Switch incelemesi: aksesuarlar ve kontrolörler

Nintendo Switch incelemesi

Ve aksesuarlardan bahsetmişken, Nintendo Switch'te biraz var. İnceleme birimimizle üç tane, bir Nintendo Switch Joy-Con Charging Grip, bir Nintendo Switch Pro Controller ve ayrı bir Nintendo Switch AC adaptörü sağlandı. Nintendo Switch Joy-Con Wheel, Nintendo Switch Aksesuar Seti ve ek Joy-Con denetleyici setleri gibi başka aksesuarlar da var, ancak yazarken bunlara bir göz atmayı başaramadık.

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch Joy-Con Charging Grip, Nintendo Switch konsoluyla birlikte gelen Joy-Con Grip ile neredeyse aynıdır, üste monte edilmiş bir şarj bağlantı noktasına sahip olması, kullanıcıların Joy olduğunda bile Grip denetleyicisi ile oynamaya devam etmelerini sağlar. -Konuşların bataryası yoktur ve sapları mat siyah yerine koyu şeffaf plastikten yapılmıştır.

İki Grip denetleyicisinin ne kadar benzer olduğunu görmek biraz hayal kırıklığı yarattı çünkü Nintendo'nun neden standart olarak Charging Grip'i dahil edemeyeceğini merak ettik, ancak Switch'e bağlı Joy-Cons ile oynamaya devam edebilirsiniz ve tüm dürüstlükle , Joy-Cons'u bu şekilde oynamayı bırakmanız gereken bir seviyeye indirmek için herhangi bir şarj olmadan saatlerce oynamanız gerekir.

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch Pro Controller, Wii U'nun Pro Controller'ına benzer, ancak şimdi biraz daha geniş, daha dikdörtgen bir yapıya sahip. Denetleyici ayrıca Wii U'nun parlak siyah plastiği yerine şeffaf siyah plastikten yapılmıştır. Joy-Cons'da görüldüğü gibi Switch'in yerleşik fotoğraf düğmesi olmasına rağmen, bundan sonra standart kontrol çubukları ve düğmelerle, bir video oyun konsolu denetleyicisi için büyük ölçüde her zamanki gibi bir iştir.

AC adaptörü, konsolla birlikte gelenle aynıdır.

  • Tüm zamanların en iyi 10 The Legend of Zelda oyunu

Nintendo Switch incelemesi: Karar

Nintendo Switch incelemesi

Burada Pingtwitter Towers'ta çok fazla teknoloji görüyoruz, bu yüzden kaliteyi gördüğümüzde bildiğimizi düşünmeyi seviyoruz ve Nintendo Switch donanımı kesinlikle buna sahip. Sistemin kendisi hoş bir şekilde ağırdır ve elde sağlam ve iyi yapılmış bir his verir. Aynı şekilde Joy-Con denetleyicileri de elde harika hissediyor ve Wii ve Wii U'nun denetleyicilerinin plastik hissini bırakarak Nintendo Switch'in sadece çocuklar için bir oyuncak olmadığı hissini iletiyor.

Yuva hafif ve plastikten yapılmış olsa da, iyi tasarlanmış ve inanılmaz derecede işlevseldir. İskelenin tabanının daha sağlam olmasını ister miydik? Evet, birlikte verilen Joy-Con Grip Controller'in Charging Grip çeşidi olmasını isterdik, ancak bu noktalardan her ikisi de en iyi ihtimalle küçük donanım sorunları.

Bununla birlikte, Nintendo Switch donanımını gözden geçirdiğimiz zamanın en büyük paket servisi, Ocak ayındaki sıcak geri dönüşümüzün kesinlikle paraya bağlı olmasıydı - Nintendo Switch yalnızca başarılı olacak yapı kalitesine değil, aynı zamanda stil ve pizzazz'a da sahip oldu. Nintendo Switch, Nintendo'nun bugüne kadarki en çok satan konsollarından biri olduğunu görebilecek neredeyse soyut, tarif edilemez bir X faktörüne sahiptir.

Tabii ki, en iyi donanım sizi yalnızca video oyun endüstrisinde bir yere kadar götürebilir, bu nedenle Pingtwitter, donanım stilinin uzun ömürlü ve çeşitli video oyunu maddesine dönüşmesini sabırsızlıkla bekleyecektir.

Nintendo Switch hakkında daha fazla bilgi için göz atınNintendo'nun resmi web sitesi.

Pingtwitter, hem donanım hem de yazılım sürümleri açısından gelecekteki gelişmeleri yansıtmak için bu incelemeyi periyodik olarak güncelleyecektir.

Nintendo Switch: Haberler, Güncellemeler

9 Nisan 2019- Şu anda Nintendo Switch, Amazon'dan yeni 266 £ 'a satılıyor, bu da lansman fiyatının üzerinde hoş bir düşüş. Nintendo'nun kendisi sistemi 279 £ 'dan onluk bir kişiye daha satarken, kullanılmış bir sistemi satın alabilirsiniz.eBayEğer alışveriş yaparsanız birkaç oyun 200 £ civarında. Yine de, her zamanki gibi, Nintendo donanımı ve yazılımı ile fiyatlar yavaş düşüyor.

AçısındanNintendo Switch oyunları2019'da her zamankinden daha çok var, ancak gişe rekorları kıran oyunların hızı son zamanlarda biraz yavaşlamış olsa da (özellikle Super Smash Bros. Ultimate geçen yılın sonlarında piyasaya çıktıktan sonra), kuşkusuz fantastik bağlantı noktaları ve geçmiş büyüklerin alımlarının yeniden düzenlenmiş yeniden sürümleri ile onların yeri. Bağımsız oyun sahnesi, Nintendo eShop'ta satın alınacak ve oynanacak çok sayıda oyunla birlikte, el konsolu için güçlü bir takım olmaya devam ediyor.

Bir takip hakkında son söylentilerNintendo Anahtarı 2konsol ayrıca, tamamen iptal edilmemişse, son zamanlarda kapanmıştır.bu yılın başlarından gelen söylentileryeni sistemi 2019'da daha sonra görebileceğimizi belirtiyor. Nintendo, doğal olarak, bir hit olan Switch'in halefi konusunda çok sıkı duruyor.ancak konsolun satışları yavaşlıyoryatırımcı hedeflerini vurmaya zorlayabilir.

Aşağıda, Ocak 2017'de düzenlenen heyecan verici Nintendo Switch UK Premiere dahil olmak üzere Pingtwitter'ün önceki Nintendo Switch kapsamı yer alıyor. İngiltere Premiere etkinliğinin özel bir gezinti videosu için aşağı kaydırın.

Nintendo Switch İngiltere Premiere

Bugün erken saatlerde Nintendo,Başlatma etkinliğini değiştirŞirketin konsolu ve yakında çıkacak olan oyun kitaplığı ve yazılımını tamamen tanıtmaya devam ettiği Tokyo, Japonya'da. Sunumu yakalayamadıysanız, Nintendo'nun Nintendo Switch'in sunduğu deneyim hakkında çok ayrıntılı olarak bahsettiği ve doğal olarak bir dizi video özet, teknik özellik ve oyun fragmanı olduğu için izlemeye değer.

Tam bir düşüşNintendo Switch oyunları

Nintendo Switch incelemesi

Birkaç saat sonra Pingtwitter, seçilen medyanın yeni hibrit sistemle birlikte gelip gitmeye davet edildiği İngiltere, Londra'daki özel Nintendo Switch basın etkinliğinden canlı olarak haber yapıyor. Aşağıda, Pingtwitter'ün ilk, Nintendo Switch'in izlenimlerinin yanı sıra piyasaya sürdüğü bazı önemli oyunlar var. Ardından, sistemin 3 Mart 2017'deki lansman tarihine yakın bir tarihte tam bir inceleme yapılacaktır.

Ancak başlamadan önce, bu gezinti videosuyla şimdi lansman etkinliğine bir göz atın:

Nintendo Switch teknik özellikleri

Nintendo Switch, 3 Mart 2017'de 279,99 £ perakende fiyatı ile İngiltere'de piyasaya sürülecek. Sistem iki standart konfigürasyonda mevcut olacaktır. İlki Nintendo Switch konsolu, Nintendo Switch dock, gri Nintendo Switch Joy-Con kontrol cihazı, Nintendo Switch kontrol cihazı kayışları ve bir HDMI kablosu içerir. İkinci konfigürasyon birinciyle aynıdır, ancak bunun yerine kırmızı ve mavi renkli bir Joy-Con denetleyiciye sahiptir.

Diğer temalı Nintendo Switch yuvaları, Joy-Con denetleyicileri ve kayışları da dahil olmak üzere daha sonraki bir tarihte satışa sunulacak.Zaten sızdırılmış olan Legend of Zelda: Breath of the Wild iteration.

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch konsolunun kendisi 1280 X 720 720p çözünürlüğe sahip 6,2 inç kapasitif çoklu dokunmatik ekrana sahiptir. Bu nedenle, konsol avuçiçi veya masaüstü modunda kullanıldığında oyunlar 720p'ye kadar çalışır. Bununla birlikte, sistem yuvasına yerleştirildiğinde, oyunlar 1080p'ye kadar çalışır.

Ayrıca, Switch'in lansman sürümü 32 GB dahili depolama alanı ve 6 saatlik maksimum pil ömrü ile birlikte gelir. Nintendo, pil ömrünün oyuna bağlı olduğunu ve 2,5 ila 6 saat arasında herhangi bir yerde mümkün olduğunu doğruladı.

Şu anda sistem için başka resmi donanım özellikleri yayınlanmadı.

Nintendo Switch konsolu ve yuvası

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch'i aldıktan sonra ilk fark ettiğimiz şey ne kadar sağlam ve iyi inşa edilmiş olduğuydu. Wii U'nun hafif ve plastik oyun tablasından farklı olarak Switch, soğuk metal ve cam ile üst düzey hissetti ve elde güven veren bir sağlamlık hissi verdi.

Rıhtım da tam olarak ağır olmasa da hafif ve ucuz hissetmiyordu, bu da 280 poundu düşürmek istemediğiniz ve ardından iyi inşa edilmiş konsolunuzu uygun olmayan bir şeye yerleştiriyormuş gibi hissettiğiniz için önemli. Switch'i yuvadan çıkarıp tekrar takmak da çok sorunsuzdu, ekranlar hemen birinden diğerine geçiyordu. Ayrıca yuvanın, Switch'in ekranını beceriksiz eklemeler veya çıkarımlar yoluyla çizemeyeceğini de göremedik.

Televizyondaki deneyim her zamanki kadar iyi olsa da, konsol taşınabilir hale getirildiğinde asıl gücü ön plana çıkıyor.

Nintendo Switch Joy-Con ve Pro denetleyicileri

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo Switch, sistemle birlikte gelen Joy-Con ve ayrı satılan daha geleneksel bir gamepad olan Pro denetleyici olmak üzere iki yeni denetleyici ile çalışır.

Joy-Con denetleyicileri, Nintendo Switch'in yan tarafına iki düğmeyle takılır ve çıkarılır ve bir Wii U denetleyicisi gibi her iki tarafa takılarak, bir Nintendo Wii uzaktan kumandası gibi ayrı ve ayrı olarak veya bir oyun kumandası oluşturmak için birbirine bağlanarak kullanılabilir. masa üstü veya TV modunda oyun oynarken.

Pingtwitter'ün lansman etkinliğinde kullandığı Pro denetleyici, eve yazılacak bir şey olmasa da iyiydi.

Nintendo Switch incelemesi

Her Joy-Con denetleyicisinde Wii tarzı hareket kontrolü için bir ivmeölçer ve jiroskop ile gelişmiş dokunsal geribildirim bulunur. Nintendo bunu 'HD Rumble' olarak adlandırır ve denetleyicilerin önceki denetleyicilerden daha geniş bir geri bildirim deneyimi dizisini simüle etmesine izin verir.

Son olarak, Joy-Con denetleyicisinde bir IR kamera, birlikte oyun için ayrıldığında kullanmak üzere denetleyicinin iç kısmında bulunan ayrı omuz düğmeleri ve oyun içi görüntü ve daha sonra video çekmek için bir yakalama düğmesi bulunur.

İşte denetleyicinin boyutları:

Yükseklik: 102 mm, Genişlik: 35,9 mm, Derinlik: 28,4 mm, Ağırlık: Joy-Con (L) 49,3 g, Joy-Con (R) 52,2 g, Pil: Lityum İyon

Nintendo Switch oyunları ve yazılımı

Nintendo Switch incelemesi

Nintendo, Switch ile birlikte Mart ayında veya daha sonra 2017'ye kadar piyasaya sürülen bir dizi oyunu ortaya çıkardı. Bu başlıklar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Splatoon 2, Xenoblade Chronicles 2, Fire bulunur. Emblem Warriors, Skyrim, Super Mario Odyssey, 1-2 Switch, Arms ve Mario Kart 8 Deluxe.

Nintendo Switch'in ana lansman başlığı, hem muhteşem görünen hem de oynayan The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Devasa bir açık dünyaya sahip olan oyun, şık hücre gölgeli grafiklere ve serinin bilinen tüm klasik konumlarına, türlerine, silahlarına ve oyun mekaniklerine sahiptir. Son birkaç saat içinde, şüphesiz, Nintendo Switch London basın etkinliğinde en çok çekiliş başlıklarından biri oldu.

Nintendo Switch incelemesi

Super Mario Odyssey, 2017 tatil sezonuna kadar piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, tartışmasız bu yıl sisteme gelen diğer dev unvan. Mario 64 tarzı bir açık dünya ve kontrol mekanizmalarına sahip - iri İtalyan tesisatçısına özel güçler veren sihirli bir şapka bile var - burada Pingtwitter Towers'ta gördüklerimizden şüphesiz ki bunlardan biri olacak2017 Noel oyunları.

Breath of the WIld ve Odyssey geleneksel kalıptaki oyunlar iken, 1-2 Switch and Arms Switch'in Joy-Con denetleyicileri ile daha sosyal, hareket kontrollü oyunlara yöneliktir. Bu oyunların sunduğu deneyim, Nintendo Switch'in hem yerel hem de küresel çok oyunculu oyunlara verdiği önem sayesinde hızlı ve eğlenceli.

Nintendo Genel olarak izlenimler üzerinde geçiş yapın

Nintendo Switch incelemesi

Wii U hiçbir zaman olduğu kadar kötü olmasa da, Nintendo'nun şık bir şekilde ilerlemesi ve devam etmesi gerektiği inkar edilemez. Nintendo Switch'te buna ve sonra bazılarına sahiptir. Bu, atasından radikal bir sapma değil, bunun yerine yenilikçi bir fikrin daha zarif bir incelemesi - ev konsolu deneyimini büyük ekran bir TV'den kaldırabilirsiniz. Ve bu, şüphesiz, Nintendo Switch tarafından başarıldı - Wii U'nun başarısız olduğu yerde başarılı oluyor.

Sadece bir veya iki değil, çeşitli yerlerde oyun oynamanın ve bu kadar birleşik ve kusursuz deneyime sahip olmanın üç farklı - ve çok pratik - yolunu sunarak, Nintendo'nun yıllar önce başlattığı iyi çalışmanın kanıtıdır. İlk bakışta, geleneksel Nintendo yazılım kütüphanesinin yanı sıra Wii U'nun ikinci ekran deneyimini ve Wii'nin hareket kontrol büyüsünü sunan klasik konsollarının güçlü yönlerini birleştirmek gibi görünüyor.

Nintendo Switch incelemesi

Bu nedenle, genel olarak, bugünkü İngiltere lansman etkinliğinde oynadığımız şeyden, Nintendo Switch, gelecek konsol savaşının üstesinden gelmek için şaşırtıcı derecede iyi ayarlanmış görünüyor.

  • Bunlar lansmanda duyurulan Nintendo Switch oyunları