Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • AWESOME yükseltme hayranları için ayarlanmış Nintendo Switch

AWESOME yükseltme hayranları için ayarlanmış Nintendo Switch

NSNintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Litekonsol ailesi haline gelmesiyle birlikte yıllardır avuçiçi oyun pazarına hakim oldular.NShem hardcore hem de sıradan oyuncuların satın aldığı taşınabilir bilgisayarlar.

Ancak Nintendo Switch serisi mükemmel olmaktan çok uzak ve oyuncuların konsollara karşı dengelediği en büyük sorunlardan biri, Bluetooth kulaklık bağlantılarına izin vermemeleri ve bunun yerine kullanıcıların fiziksel 3,5 mm ses jakını kullanmaları gerektiği.

Çoğu insan artık Bluetooth kulaklıklara sahip ve sağladıkları kablosuz rahatlığı tercih ediyor. Ve ayrıca, Anahtaryapmakteknik olarak bir Bluetooth çipi var. Bu nedenle, Bluetooth ses bağlantılarına izin vermemek Big N tarafından kaçırılan bir açık hedef gibi geldi.

Neyse ki, yine de, dataminer tarafından tespit edilen Switch'in en son 12.0.0 üretici yazılımı güncellemesinden elde edilen veri madenciliği bilgilerine dayanmaktadır.yulaf ezmesiKubbe,Switch'in Bluetooth sürücüsü için ses desteğinin kilidini açan güncelleme ile artık değişmek üzere gibi görünüyor.


[Nintendo Switch System Update]12.0.0, Bluetooth sürücüsüne ses desteği ekledi.*Ancak*, şu ana kadar bu yeni desteği gerçekten kullanan bir şey olup olmadığından emin değilim. Hiç kullanılmayacağının da garantisi yok.(KAYNAK: SwitchBrew aracılığıyla yellows8)https://t.co/Zyn35f3dZd pic.twitter.com/Ag5I0h8nic7 Nisan 2021

Daha fazla gör

OatmealDome'un yukarıdaki gönderisinde görülebileceği gibi, '12.0.0 Bluetooth sürücüsüne ses desteği ekledi', ancak veri madenci 'hiçbir zaman kullanılmayacağının garantisi olmadığını' belirtmek için hızlı.


Ve bu doğru olsa da, burada Pingtwitter'te Nintendo'nun neden asla kullanılmayacağı konsolun Bluetooth sürücüsü için ses desteğinin kilidini açma zahmetine gireceğini söyleyebiliriz? Zaman ve kaynak kaybı gibi görünüyor.

Ayrıca, Nintendo Switch'in ilk etapta Bluetooth ses cihazları desteği ile neden piyasaya sürülmediği sorusunu bir kez daha gündeme getiriyor. Donanım zaten oradaysa ve kilidinin açılması bir ürün yazılımı güncellemesinden başka bir şey gerektirmiyorsa, kesinlikle başlatma sırasında veya değilse kısa süre sonra teslim edilmesi gerekirdi.


Bütün bunlar, yine de, özellikten yararlanılırsa, geç olması hiç olmamasından daha iyidir ve çok dedikodunun yapıldığı aynı yıl içinde gelir.Nintendo Anahtarı Prodır-dirfırlatmak için ayarla, fazla. Umarım Switch Proniyetstandart olarak Bluetooth kulaklık desteği ile başlatın.

Günümüzün en iyi Nintendo Switch Pro Controller fırsatları Nintendo Switch Pro Controller very.co.uk £ 49,99 GörünümNintendo Switch Pro Denetleyici John Lewis 49.99 £ Görünümİndirimli Fiyat Nintendo Switch - Pro... Amazon Prime £55,99 £49,99 Nintendo Switch Pro-Controller'ı Görüntüle 365games.co.uk £49,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bunlaren iyi Nintendo Anahtarı oyunlarıoynamak