Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch yükseltmesi, yeni nesil Sanal Gerçeklik oynanışı getirebilir

Nintendo Switch yükseltmesi, yeni nesil Sanal Gerçeklik oynanışı getirebilir

Nintendo'nun şaşırtıcı derecede popüler olması için bazı iddialı planları varNintendo AnahtarıJapon oyun devi, taşınabilir ev konsolu için yeni bir Sanal Gerçeklik (VR) aksesuarını piyasaya sürmek istiyor.

Vahiy kartal gözlü ekibin izniyle geliyorLetsGoDigitalAksesuarın tasarımını doğrulayan yeni bir patenti ortaya çıkarmış olan.

Nintendo, karton tabanlı Labo kitinin bir parçası olarak zaten basit bir Sanal Gerçeklik (VR) başlığı sunuyor. Kayış yoktur, bu nedenle geleneksel Oculus Rift tarzı bir kulaklık gibi takılamaz, ancak yüzünüze karşı yerinde tutulması gerekir.

Resim 1/2


(Resim kredisi: USPTO)
Resim 2/2

(Resim kredisi: USPTO)

Görünüşe göre Nintendo, aksesuarı yerinde tutmak için kayış olmadan Sanal Gerçeklik (VR) başlığının bir sonraki yinelemesi için bu tasarıma sadık kalacak gibi görünüyor. Patentle yapılan resimlere göre, VR başlığı kullanıcıları, VR içeriğini görüntülemek için konsolu kullanırken Joy-Cons'ları Switch üzerinde yerinde tutacaklar.


Nintendo'nun el cihazında Sanal Gerçeklikten nasıl yararlanacağı belli değil - özellik için planlanan yeni deneyimler ve oyunlar olup olmadığı. Şirket, konsol için Wii benzeri yeni bir fitness oyununu tanıttı.Ring Fit Macera.

Ekim ayında piyasaya sürülen alışılmadık başlık, hareketleri izlemek için bir Joy-Con tutan bir bacak kayışı ve büyük bir esnek halka Nintendo, yüksek teknolojili bir direnç bandı gibi çalışan 'Ring-Con' markasına sahip.


Japon şirketin en çok satan konsoluyla etkileşime girmenin yeni yollarını araştırdığını ve yaklaşan bir oyun için benzer şekilde aktif bir oyun - Ring-Con gibi - mümkün olabilecek patente ağırlık verdiğini gösteriyor.

Elbette, bu patent görüntülerini bir tutam tuzla çekmeye her zaman değer. Sonuçta, Nintendo gibi çok uluslu şirketler, Ar-Ge laboratuvarından tam teşekküllü ürünler haline gelmeyi asla başaramayan bir dizi farklı tasarımın patentini aldı.

Bugünün en iyi Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite, Neon ile Nintendo Switch fırsatları ... Nintendo Switch Amazon $ 299 GörüntüleTüm fiyatları görünNintendo Switch Lite - Sarı Nintendo Switch Lite Amazon $ 199 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz