Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nintendo Switch YouTube uygulaması nihayet yeni güncellemeyle geliyor

Nintendo Switch YouTube uygulaması nihayet yeni güncellemeyle geliyor

İkenNintendo Anahtarıkuşkusuz, kemerinin altında popüler başlıklardan oluşan bir kitaplığa sahip oldukça etkileyici bir konsol, akış söz konusu olduğunda kesinlikle yetersiz kalıyor. ABD'de, Hulu akış hizmeti resmi bir Switch uygulaması aracılığıyla kullanılabilirken, isteğe bağlı video hizmeti Niconico Japonya'da mevcuttur.

Bununla birlikte, Birleşik Krallık'takiler, parlak yeni Nintendo konsollarında video içeriğini izleyemez hale geldi. Ancak, bu hafta en kısa sürede başlaması planlanan Anahtar için YouTube'un lansmanıyla tüm bunlar değişebilir.

Eagle-eyed Switch oyuncuları, hibrit konsolda piyasaya sürülecek en son oyunlarla ilgili haberler için resmi web sitesinde gezinen 8 Kasım 2018 çıkış tarihi ile birlikte YouTube uygulaması için bir logo buldu. O zamandan beri Nintendo, tipster tarafından ele geçirilen listeyi kaldırdıNintendo ANA SAYFAve Twitter'da paylaşıldı.

Yakın bir salıverilme söz konusu olamaz. Google, YouTube uygulamalarını önceki bazı Nintendo konsollarında başlattı.3DSveWii U. Nintendo Switch'in başarısı ve konsolda bulunan isteğe bağlı video hizmetlerinin göreceli eksikliği göz önüne alındığında, Google muhtemelen uygulamasını mümkün olan en kısa sürede başlatmaya istekli.


YouTube, Nintendo Switch için de büyük bir kazanç olacaktır. Şimdiye kadar, son derece yetenekli bir oyun konsolu olduğunu kanıtladı - gibi gişe rekorları kıran oyunlarlaSüper Mario OdysseyveZelda Efsanesi: Vahşi Nefesdünya çapında satışları teşvik ediyor. Ancak, henüz tam teşekküllü bir medya oynatıcı olarak çizgilerini kazanmadı.


Sızan YouTube uygulamasının yayınlanma tarihi doğruysa parmak uçları Nintendo Switch için Netflix ve Amazon Prime Video uygulamaları çok geride değil.