Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Amazon Prime Day'i beklemenize gerek yok: Bugün Amazon'da Gillette Isıtmalı Tıraş Makinesinde %40 indirim kazanın

Amazon Prime Day'i beklemenize gerek yok: Bugün Amazon'da Gillette Isıtmalı Tıraş Makinesinde %40 indirim kazanın

Bu Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı fırsatı, bir tane satın almak için beklediğiniz mükemmel bir bahane olabilir. Ne de olsa Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı kelimenin tam anlamıyla 'bir erkeğin alabileceği en iyi şeydir' (veya bir kadının bir erkeğe hediye olarak verebileceği). Yerleşik, sıcaklık kontrollü, ısıtmalı bir şerit ile size her sabah sıcak havluyla tıraş olmanın lüksünü verir. Ancak bu set normalde 124,99 sterline mal olurken, yedek bıçaklar paket başına 49 sterlindir, bu da makul bir miktar için ödeyecektir.akımsıcak havlu tıraşı. Ama bugün değil dostlarım…


12 bıçaklı Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı 79,99 £ karşılığında satın alın - Amazon'da 50 £ tasarruf edin

Ve orada beklememiz gerektiğini düşünüyordukAmazon Başbakan GünüBöyle bir anlaşma için.

Gillette Labs'in ilk ürünü olan Isıtmalı Tıraş Bıçağı, yalnızca döner ve döner başlıktaki bıçakların altına oturan ayarlanabilir ısıtmalı çubuğu nedeniyle değil, diğer tüm tıraş makinelerinin üzerinde baş ve omuzlar sunar.

Güzel tasarlanmış, ele harika oturuyor ve çok düzenli ve kompakt bir şarj istasyonuna sahip. Pil ömrü, bir haftalık tıraş için kolayca yeterlidir. Isıtmalı Tıraş Bıçağı ayrıca kolay temizlik ve/veya duşta kullanım için su geçirmezdir.


Gillette Isıtmalı Jilet anlaşması

Düğmeye basın ve GHR 50°C'ye ısınır. Tekrar basın ve daha soğuk, 43°C ayarı devreye girer


Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı| £74,99 | £124,99 idi | Amazon'da 50 £ tasarruf edin
Günlük lüksün bir parçası olarak satılmasına rağmen, Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı'nın genellikle oldukça pahalı olduğu gerçeğini unutmak zordur. Ancak, 124,99 £ ile cazip – her sabah sıcaklığının yorgun yanaklarınızı okşadığını hayal edin – ve 74,99 £ ile… daha da cazip.


  • işte bizimGillette Isıtmalı tıraş bıçağı incelemesi

Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı için yeni bıçakların her biri genellikle yaklaşık 6 sterline mal oluyor ve bu da yine biraz acı verici. Ancak, Gillette aracılığıyla abone olun ve gelecekteki tüm blade'lerde %15 indirim kazanın – böylece dört kişi için 19,50 £ ödersiniz. Ayrıca bıçakları iki, üç veya dört ayda bir alma seçeneğiniz de vardır. Gillette, bıçaklarınızı birkaç haftada bir değiştirmenizi tavsiye eder, ancak birçok erkek, çok fazla rahatsızlık duymadan ayda bir bıçak kullanmaktan kurtulabilir.

Her halükarda, Gillette Isıtmalı Tıraş Bıçağı'nın baş döndürücü sıcaklığı, zarif stili ve kusursuz tasarımı ile herhangi bir mali veya yüz ağrısı dindirilecek.