Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nintendo Switch Pro yok mu? Evet, doğru. Neden buna bir saniyeliğine inanmıyorum

Nintendo Switch Pro yok mu? Evet, doğru. Neden buna bir saniyeliğine inanmıyorum

Çoğu oyuncunun Nintendo'dan kesinlikle duymak istemediği haberler nihayet bu hafta resmi olarak ele alındı ​​ve BigN, Twitter'da gelen haberlerin yanı sıra bunu onayladı.OLED'i değiştirkonsolda, 'şu anda başka bir modeli piyasaya sürme planı yok'.


Yani, bu uzun süredir söylentileri olan ve birçok oyuncu için çok aranan büyük bir şişman olurdu 'Nintendo Anahtarı Pro' artık resmen ölü gibi görünen konsol. Nintendo ifadesiyle Switch Pro tabutuna çakılan çivileri neredeyse duyabilirsiniz... 'hayır' [BANG] 'planlar' [BANG] 'herhangi bir' [BANG] 'başka bir model' [BANG] ' bu sefer' [BANG].

Güncellenmiş bir rüyaNintendo Anahtarıve bir takip sistemiNintendo Anahtarı LiteOyuncular, OLED ekran bir yana, yarım on yıllık bir donanım tarafından desteklenen bir konsolda 3-5 yıl daha Switch oyunuyla karşı karşıyayken, aslında şimdi bir kabus gibi görünüyor. Ve bu, diğer oyuncular artık çevrimiçi ortamda dudak uçuklatan yeni nesil oyun deneyimlerinin keyfini çıkarırken.PS5veXbox Serisi X, fazla.

Ancak bence oyuncuların Nintendo Switch Pro'dan bu kadar çabuk vazgeçmeleri gerektiğini düşünmüyorum. İşte bu yüzden.

Ayrıca, Nintendo Switch'in (OLED Model) Ekim 2021'de piyasaya çıkacağını duyurduğumuzu ve şu anda başka bir model başlatma planımızın olmadığını açıklığa kavuşturmak istiyoruz. (2/2)19 Temmuz 2021


Daha fazla gör

Nintendo bir işletmedir ve Nintendo Switch OLED olan yepyeni bir ürünü duyurdu. Bu yeni el konsolu, kış tatili alışveriş sezonunun başlangıcı olan bu yıl Ekim ayında çıkıyor. Bu kış tatil sezonunda (belli ki) ana donanım oyunu olduğu için piyasaya sürüyor ve Switch yazılımı satışlarının ivmesini korumak için tüm ağırlığını arkasına koyacak.

Öyleyse, düşünüldüğünde, Nintendo neden ortaya çıkıp 'hey millet, bu yıl çıkacak olan yeni konsolu biliyorsunuz, peki, kısa süre içinde bir tane daha piyasaya süreceğiz ve bu konsol daha da iyi bir sistem olacak'. Kesinlikle, olmazdı. Nintendo Switch OLED için ticari intihar olur. Oyuncular, çok haklı olarak, 'pekala, eğer bir Switch Pro geliyorsa, o zaman mevcut Switch'ime biraz daha takılıp sonra daha iyi konsola geçeceğim' diyeceklerdir.


Ayrıca, bununla ilgili resmi Nintendo iletişiminin, 'başka bir modeli piyasaya sürme planı olmadığını' söylediğine dikkat edin.şu anda'. 'Şu anda' buradaki çok önemli üç kelimedir ve aslında kulağa çok daha az kesin gelen bir açıklama yaparlar. Nintendo kesinlikle başka bir konsol başlatmakta indirim yapmıyor, sadece 'şu anda' yapmayacak.

Ve bana, Nintendo'nun gidişatı için eşit olup olmadığını soracak olursanız, birkaç on yıl boyunca firmanın çıktısını bildiren bir adam olarak, şunu söylerdim.kesinlikle. Nintendo, kartlarını her zaman göğsüne çok yakın tutan çok muhafazakar bir firmadır ve kesin sondaj taş duvar yorumları ile gelecekteki çıktılarıyla ilgili soruları, sızıntıları ve söylentileri reddetmeyi sever.


BigN, bir şeyler yapmak için 'plansız' olmayı ve sürekli olarak bir şeyler hakkında 'yorum yapmayı' seviyor ve bir dizi sızıntıya rağmen, son dakikaya kadar bunu yapmaya devam edecek. Nintendo Switch OLED'in duyurulmasından sadece bir hafta önce Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa'nın ifadelerle soruları nasıl engellediğine bakın.bunun gibi:

'Sürekli olarak donanım, yazılım, özel çevre birimleri vb. geliştiriyoruz, ancak halen geliştirilmekte olan belirli ürünler hakkında yorum yapmaktan kaçınıyoruz.'

Bir hafta sonra Nintendo Switch OLED duyuruldu.

Bu nedenle, Nintendo'nun gelecekte OLED'den sonra başka bir Nintendo Switch konsolu çıkarmayacağına bir saniye bile inanmıyorum. Sadece bu yıl olmayacak ve Nintendo, lansmanı temelde üzerimize gelene kadar bu konuda yorum yapmayacak.


Switch OLED'i nasıl görüyorum, BigN'nin standart Switch teklifinin basit bir yenilenmesi ve doğrudan ileriye doğru değiştirilmesi. Ve Switch Lite'ın var olduğunu ve çocuk dostu genç oyuncu pazarını zaten gerçekten iyi bir şekilde işaretlediğini düşünürsek, bu da daha profesyonel bir sistem için bir boşluk bırakıyor. Daha olgun meraklı Switch oyuncularına platforma bağlı kalmaları ve Sony veya Microsoft'un yeni nesil konsollarına ihanet etmemeleri için bir neden veren bir 'Nintendo Switch Pro' konsolu.

4K, 5G ve radikal yeni bir tasarımla yüklü bir juggernaut yeni Switch görmüyorum, ancak kesinlikle yükseltilmiş çekirdek donanıma (CPU, RAM, GPU) ve aynı OLED ekrana sahip bir Switch görebiliyorum.Nintendo Anahtarı oyunlarıancak daha yüksek kare hızlarında.

Ve yakın zamanda duyurulan gibi ürünlerleBuhar GüverteSwitch OLED'den belirgin şekilde daha güçlü donanım sunan el konsolu, bir Nintendo Switch Pro konsolu BigN için ideal çözüm olacaktır.

Yani, evet, bence oyuncular Nintendo Switch Pro'yu henüz ölü ve gömülü saymamalı.