Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 veya Xbox Series X yok mu? Atari VCS, konsol savaşlarından bıkan oyuncular için 'farklı' bir şey vaat ediyor

PS5 veya Xbox Series X yok mu? Atari VCS, konsol savaşlarından bıkan oyuncular için 'farklı' bir şey vaat ediyor

Atari VCS oyun makinesi, kitle fonlaması kampanyasının destekçilerine sunulmaya başladıktan sonra sadece birkaç ay içinde perakende satışa çıkıyor.geçen aralık. Ve hibrit konsol, oyundan sıkılan oyuncular için sadece bir çare olabilir.PS5veXbox Serisi Xyutturmaca, stok kıtlığı ve sürekli öfkeli konsol savaşları.


Pingtwitter'e konuşan Atari VCS COO'su Michael Arzt, yeni konsolun/PC'nin oyuncular için yeni bir soluk olduğunu düşünüyor ve şunları söylüyor: .'

Sistem, oturma odası kurulumunuza yerleştirmek için tasarlanmıştır ve retro kasasına, modern bir dokunuşla nostaljik ürünler için mevcut özlemi besleyen bir dizi işlevsellik sunar; eski güzel günlere geri taşınmak istiyoruz, ancak günlük teknolojimizin rahatlığını kaybetme pahasına değil - ve tam da bunu yapacak donanım bu.

Arzt, 'Her şeyden önce Atari VS oturma odası için tasarlandı ve konsol, akış kutusu ve multimedya PC'nin avantajlarını birleştirdi' diyor.

'PC işlevselliği, cihazın hepsi bir arada yapısı ve akış hizmetlerinin geniş erişilebilirliği, herhangi bir oturma odasında oyun ve akış faaliyetinin aslan payını taşıyabileceği anlamına geliyor. Ayrıca, bu, kişilerin Atari VCS'yi özel bir mini bilgisayar olarak kullanmasını engellemez.


'Kullanıcılar, ofis çalışmalarından e-postaya, çevrimiçi alışverişten bilgisayar oyunlarına ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli geleneksel bilgisayar işlevlerinden yararlanabilirler. Fiyat aralığımızdaki diğer mini-PC'lere kıyasla çok fazla artı değer sağladığı için, bir PC olarak VCS'ye büyük ilgi var.'

Fikir, açıkça, hayranlar arasında yankılanıyor.Bağımsız kampanya100.000 dolarlık hedefini parçaladı ve 3 milyon dolar topladı. Arzt, ön siparişlerin 'güçlü' olduğunu ve Indiegogo destekçileriyle gelen birimlerin yalnızca 'ilgiyi artırmaya ve ek ön sipariş hacmini artırmaya' hizmet edeceğini söyledi.


Arzt, 'Tüketiciler bir PC/konsol melezi fikrine çok olumlu yanıt veriyorlar,' diye ekliyor. 'Hibrit' etiketi, Atari VCS'nin ne olduğunu ve neler sunduğunu özetleme konusunda iyi bir iş çıkarıyor.

'Konsol, PC, PC oyun cihazı ve akış cihazı karışımı çok fazla esneklik ve çok fazla değer sunuyor... İnsanların hem PC Modunu hem de Atari Modunu nasıl kullandığını görmek bizi gerçekten heyecanlandırıyor. Her bilgisayar oyun ve video oynar. Her bilgisayar bir Atari değildir.'


Markanın mirası, hem genç hem de yaşlı hayranlar için kesinlikle büyük bir çekiciliktir ve şirket, CEO Frederic Chesnais'in 2013'te devralmasından bu yana, 'temel unsurları canlandırmak ve yeniden tasarlamak' niyetiyle bu hayran kitlesinden yararlanmayı planlıyor. markanın,' – özellikle konsol hibriti ile köklerine geri dönüş.

'Donanım, Atari'nin DNA'sının bir parçasıdır ve mevcut lisanslama ve yazılım işini tamamlayacak ve oyun, eğlence ve blok zincirinde genişleme için önemli bir platform sağlayacaktır.'

Bu arada,Atari kitaplarının kitaplığıArzt'a göre, geçmiş on yıllardan beri 'retro oyuncular ve eski marka hayranları için ek çekicilik katıyor', Bu yıl Atari VCS'ye daha fazla oyunun yolda olduğunu ve mini bir PC olduğu göz önüne alındığında, çok sayıda oyun çalıştırabileceğini paylaşıyor. PC oyunları zaten - teknik özelliklere göre beklentilerinizi azaltmasına rağmen.

Atari VCS, bir kontrolör ve joystick ile birlikte verilen konsol için 389,99 $ (yaklaşık 285 £/504 AU $) ile tam olarak ucuz değil; 100$ daha ucuza bir Xbox Series S veya hemen hemen aynı fiyata bir PS5 Digital Edition alabilirsiniz.


Sony ve Microsoft'un konsollarının kullanılabilirliği, scalper ve bot sorunlarıyla birleştiğinde, her iki sistemin de bizimkilerle bile ele geçirilmesinin neredeyse imkansız olduğu kanıtlandı.PS5 stok takipçisiveXbox Series X nereden satın alınırrehberlik etmek. Hayal kırıklığına uğramış oyuncuların yeni nesil bir konsolu güvenceye almaya çalışmaktan vazgeçtiğini ve bu parayı Atari VCS gibi alternatif donanımlara yatırdığını görmeye başlayabiliriz.

Konsolun bu baharda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve doğrudan şu adresten ön sipariş verilebilir:atari, birlikteWalmart, veOyunlartopu. Henüz ABD dışında bir sürüm hakkında bir haber yok, ancak Arzt, bir dizi uluslararası distribütörden ilgi olduğunu, bu nedenle Atari VCS'nin bu yıl diğer bölgelerde kullanıma sunulacağını görebileceğimizi söylüyor.