Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Xbox Live Gold gerekmez: Bu 80'den fazla Xbox oyununu oynamak artık ücretsiz

Xbox Live Gold gerekmez: Bu 80'den fazla Xbox oyununu oynamak artık ücretsiz

Geçtiğimiz hafta sonu Microsoft, müşterilerini yeni Xbox Game Pass hizmetine yönlendirmek amacıyla Xbox Live Gold aboneliğinin fiyatını artıracağını belirsiz bir şekilde duyurduğunda, elinde mini bir melodram vardı.


Hareket olağanüstü bir şekilde geri tepti, ancak kredisine göre Xbox, artışı geri aldı ve işareti kaçırdığı için topluluktan özür diledi. Oyun devi, öfkeyi bastırmak amacıyla Xbox oyuncuları için muhtemelen biriktirdiği bir külçeyi düşürdü, ancak mümkün olduğunca fazla iyi niyeti geri almak için tetiği çekti: Oynaması ücretsiz oyunlar artık bir Xbox Live Gold gerektirmeyecek tadını çıkarmak için aylık üyelik. Aslında oynamakta özgür olacaklar.

Microsoft geçen haftanın sonunda fiyat artışını açıklamış ve hızlı ve öfkeli tepkilerin ardından hızla geri adım attı.blog yazısı güncellemesi, 'her gün ona güvenen oyuncuların beklentilerini karşılamayı başaramadığını' itiraf etti.

'Oyuncuyu deneyimlerinin merkezinde görmek' ile 'Xbox Live'ı daha fazla hizaya getirme' fırsatını kullandığını ve bunun da ücretsiz oynanabilen oyunları oynamak için aylık abonelik maliyetini ortadan kaldırdığını da sözlerine ekledi.

Listesioynaması ücretsiz Xbox oyunlarıoldukça kapsamlıdır, bu nedenleXbox Serisi X,Xbox Bir, veyaXbox 360, bu kullanışlı grafikte aşağıda kontrol edebileceğiniz oldukça büyük bir kitap kitaplığına erişeceksiniz.Twitter'da paylaşıldı:


Oyun oynamak için Xbox ücretsiz

(İmaj kredisi: melicorn1991)

Bu listede gereken birkaç açıklama ve birkaç ek başlık var, bu yüzden onları aşağıya koyduk:


  • Resident Evil 2 aslında Resident Evil Revelations 2'dir (Birinci Bölüm)
  • The Walking Dead: A New Frontier sadece ilk bölüm
  • The Walking Dead: Season Two ayrıca aşağıdakilerle birlikte oynaması ücretsiz:
  • Dünya veya Savaş Gemileri: Efsaneler – Hızlı Başlangıç ​​2
  • World of Warships: Legends – Bir Donanma İnşa Etme

Bu, Xbox Live Gold üyeliği veya Xbox Game Pass aboneliği olmayan Xbox oyuncuları için hoş bir hamle ve bu listede üzerinde çalışılacak bazı iyi oyunlar var.

Microsoft'un onayladığı gibi, fiyat yakın zamanda artmayacak, bu nedenle Xbox Live Gold şu an için en ucuz seçenek olmaya devam ediyor, ancak 60 £ harcamak istemiyorsanız Xbox Game Pass hizmeti çok değerli. yepyeni bir oyunda; dört konsol neslini kapsayan eski ve yeni büyük bir oyun havuzuna erişirsiniz.


Ancak Xbox'ın oynaması ücretsiz oyunları olması gerektiği gibi ücretsiz oynanabilir hale getirme konusunda cesur bir adım attığını görmekten memnunuz.

Hâlâ yeni bir Xbox Series X umudunuz varsa veyaXbox Serisi S, Pingtwitter'leri işaretlediğinizden emin olunXbox Series X stok takipçisiDaha fazla envanter düşüşünün ne zaman bekleneceğiyle ilgili güncellemeler için. bizde bile varen iyi oyun televizyonuTüm eğlence merkezinizi yükseltmek istiyorsanız sizin için toplama.

Günümüzün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Xbox Series X Amazon 835 $ GörüntüleXbox Series X Paketi ile... QVC $ 899.96 Görünüm Xbox Series X Konsol w/... QVC $ 949.96 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz