Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nokia 1.3, bu ucuz telefon anlaşması sayesinde 12 GB veri ile ayda sadece £ 10

Nokia 1.3, bu ucuz telefon anlaşması sayesinde 12 GB veri ile ayda sadece £ 10

Doğru akıllı telefonu bulmak gerçekten önemlidir ve kısıtlı bir bütçeniz olduğunda iş biraz daha zorlaşır. bulmak için pek çok test yaptık.en ucuz telefonlarveNokia 1.3belki de en iyi akıllı telefon gidiyor.


Nokia'yı herkes bilir. Akıllı telefon markası en eski ve efsaneye göre en güvenilir markalardan biridir; Telefonunuzun pili asla bitmez veya 6 fitlik bir düşüş kadar küçük bir şey tarafından tahrip olmaz. Nokia 1.3, bu geleneksel ucuz, sağlam ve güvenilir telefonlara çok iyi uyuyor.

Nokia 1.3 hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, Google'ın daha ucuz, daha az güçlü telefonlar için geliştirdiği Android'in hafif sürümü olan Android One'ı çalıştırmasıdır. Testlerimizde Android One, Nokia 1.3'ün olduğundan çok daha güçlü bir akıllı telefon gibi hissettirdiği anlamına geliyor; her şey sorunsuz çalışır ve hızlı yüklenir.

Tüm bunlar, premium bir şey arıyorsanız Nokia 1.3'ü seçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Performans, tasarım, kamera vb. hepsi çok bütçeli hissettiriyor, ancak çoğu insan için sorun olmayacak ve özellikle bu fırsatlar.

En iyi Nokia 1.3 fırsatları (İngiltere)


Nokia 1.3 | 5,71 inç | Android Bir | 8MP | 16GB + microSD
Three'de ayda 10 £ karşılığında 12 GB veri alın
Birleşik Krallık'taysanız ve harika bir bütçeye sahip akıllı telefon arayışındaysanız, şanslısınız: Three, çok cömert bir veri ödeneği ve aylık maliyeti olan bir Nokia 1.3'e sahip. Peşin 19 sterlin, ama bu bile makul görünüyor.Fırsatı Görüntüle

Kısıtlı bir bütçeniz varsa ve harika bir akıllı telefon istiyorsanız, yapması gerekeni rakiplerinden çok daha ucuza yapan gerçekten harika bir Android cep telefonu olan Nokia 1.3'ten daha iyisini yapmak için zorlanacaksınız. .


Bugünün en iyi Nokia 1.3 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim FreeÜç 24 ay Nokia 1.3 (Yeşil) Nokia 1.3 (Yeşil) Özgürön ödeme£10 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriFırsatı GörüntüleNSÜç Özgürön ödeme£10 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜç Üç 24 ay Nokia 1.3 (Yeşil) Nokia 1.3 (Yeşil) Özgürön ödeme£10 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriFırsatı GörüntüleNSÜç Özgürön ödeme£10 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜç Üç 24 ay Nokia 1.3 (16GB Yeşil) Nokia 1.3 (16GB Yeşil) £ 19ön ödeme£10 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveriFırsatı GörüntüleNSÜç £ 19ön ödeme£10 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • NSen iyi yeni Nokia telefonları, sıralanmış