Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Nokia 10, bu korkunç yeni kurulumla mücadeleyi iPhone 11 Pro kamerasına getirebilir

Nokia 10, bu korkunç yeni kurulumla mücadeleyi iPhone 11 Pro kamerasına getirebilir

Akıllı telefon kamera savaşları kızışıyor. Amiral gemisiSamsung Galaxy S10,Huawei Mate 20 Pro, veApple iPhone 11 Protümü yeni fotoğraf modları ve görüntü kalitesi sunmak için tasarlanmış arkaya monte edilmiş üç kamera ile gönderilir.


Ve popüler YouTube kanalı Concept Creator tarafından oluşturulan yeni bir videoya göre Nokia, Tripofobiye neden olan gösterişli yeni bir halefi ile mücadeleye katılmaya hazırlanıyor.Nokia 9 PureViewbu yılın başlarından. Kaygan konsept videosuna aşağıdaki adresten bakabilirsiniz:Youtube kanalıveya aşağıdaki yerleşik oynatıcıda:

Concept Creator tasarımları, en son fısıltılara ve söylentilere dayanan, henüz duyurulmamış telefonlar için ürün videolarını gösterir. Ve fotoğraf odaklı bir sonraki amiral gemisi hakkındaki söylentiler, Nokia'nın çekileceğini gösteriyorherşeydurur.

Sözde Nokia 10, 6 kamera ve bir LED flaşa sahip olacak - bu yılın başlarında Nokia 9'da bulunan beş kamera dizisinde bir artış, 60 megapiksel fotoğraflar ile sonuçlandı.

Videoya göre, amiral gemisi Nokia, iki adet 12MP RBG sensörü, iki adet 12MP monokrom sensör, 130 ° görüş alanına sahip ultra geniş ve önyükleme için 6K video kamera paketleyecek. Selefi gibi bir şeyse, altı kameranın tümü, kullanıcıların olaydan sonra fotoğrafın odağını ayarlamasına izin verecek kadar yeterli bilgiyi yakalamak için aynı anda ateşlenebilecek.


Resim 1/4

(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu / YouTube)
Resim 2/4


(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu / YouTube)
Resim 3/4

(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu / YouTube)
Resim 4/4


(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu / YouTube)

Nokia 10'un ayrıca 1440p çözünürlüğe sahip 6,4 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bu, Nokia 9 PureView'da bulunan 5,99 inç Quad HD + pOLED ekrandan bir adımdır ve hareket halindeyken kutu setlerini ve filmleri çalarken daha iyi bir deneyim sunmalıdır.

Concept Creator ayrıca mavi, siyah ve kırmızı renkler de dahil olmak üzere bazı şık ve canlı yeni kasa kaplamalarının modelini oluşturdu. Her şey oldukça akıllı görünüyor ve bizdeherşeyŞimdi ikonik Nokia markasına sahip olan ve onu işleten ana şirket olan HDM Global'in bir şey üzerinde çok çalıştığını geçtikesinliklebunun gibi.

Bugünün en iyi iPhone X, Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max ve Apple iPhone XR indirimleri Planlar Kilitli iPhone XS 64GBApple iPhone XSKriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilir399,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görüniPhone XR 64 GBApple iPhone XRKriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilir299,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz