Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: temel tomurcuklar, iyi ses

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: temel tomurcuklar, iyi ses

Nokia BH-205 Lite Earbuds fırsatları Nokia BH-205 Lite Earbuds... Amazon £ 40,90 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi

Bu Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi şu soruya cevap vermelidir - bu ucuz kablosuz kulaklıklar satın almaya değer mi? İyi haber şu ki, sıkı bir bütçeye bağlı kalmak istiyorsanız kesinlikle öyleler ve fiyat göz önüne alındığında ses kalitesi genel olarak beni etkiledi. Aslında, bunların bazıları olduğunu söyleyebilirim.en iyi bütçe kablosuz kulaklıklarhemen satın alabilirsiniz.


Aralarından seçim yapabileceğiniz kelimenin tam anlamıyla yüzlerce kulaklık varken, hangisinin hangisi olduğunu söylemek zor.en iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsenin için. Bütçeniz kısıtlıysa, daha da zor olabilir çünkü AirPods kalitesinde ses ve üst düzey akıllı özellikler bulmanız pek olası değildir.en ucuz kulaklıklarfiyatları çok düşükse - ama yine de paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızı bilmek istiyorsanız.

Temiz, dengeli ses sunan Nokia BH-205 Lite Kulakiçi Kulaklıklar, mükemmel olmasalar da, daha zor tizlerle biraz bozularak bu değeri sunar. Beğenilerine biraz daha fazla harcama yaparak daha iyi ses elde edeceğinize şüphe yok.Marley Şampiyonu Evi, ancak bunların BH-205 Lite Kulaklıklardan %50 daha pahalı olduğunu ve aslında daha düşük bir toplam pil ömrü sunduğunu düşündüğünüzde, bunlar çok inandırıcı hale geliyor.

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Şu andan itibaren satın alınabilirAmazonABD'de 56,48 ABD Doları, İngiltere'de 40,90 Sterlin ve Avustralya'da 75,40 Avustralya Doları karşılığında bir çift Nokia BH-205 Lite Kulaklık alabilirsiniz. Cidden uygun fiyatlılar.

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: tasarım ve uyum

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Kutup Denizi mavisi ve Kömür siyahı renk seçenekleriyle sunulan Nokia BH-205 Lite Kulaklık, işleri basitleştirir. Plastikten yapılmış, tomurcuk dışında bulunan dokunmatik kontrollere sahip sarkan bir gövdeye sahiptirler. USB-C kablosuyla uyumlu, cep boyutunda bir şarj çantasında gelirler. Kuşkusuz, yapı kalitesi arzulanan çok şey bırakıyor, ancak satın alınabilirlik için yapmanız gereken fedakarlık budur.

Kutuda üç boy silikon kulak ucu var ve aslında bana oldukça iyi uyuyorlar. Onlarla her şeyi yaptım, trende müzik dinledim, birkaç antrenman yaptım ve onları iş günü boyunca da kullandım. Kulağıma sıkıca oturdular ve bir kez bile düşmediler. Özellikle egzersiz yaparken, diğer üreticilerin bir tomurcuğunu neredeyse kaybettiğim sayıyı göz önünde bulundurursak bu etkileyici.


İyi pil ömrüne meraklıysanız, bunlar mükemmel. Tek bir şarjla, tomurcuklar yaklaşık 6 saat sürer ve kasa tarafından sağlanan ek 36 saat. Size ekstra 5 tam şarj vererek, pil ömrü için en ucuz gerçek kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır.

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: performans ve özellikler

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Ses kalitesi söz konusu olduğunda, Nokia BH-205 Lite Kulaklıklar aslında oldukça iyi ayarlanmış. Çoğu türdeki müzik, derin bas ve net bir tiz ile dengeli geliyor - ancak bazen müziği özellikle yüksek uçta biraz bozduğunu söyleyebilirim. Ne yazık ki, sesi kendiniz için manuel olarak ayarlamak için herhangi bir ekolayzır ayarı yok ama bu fiyat noktasında gerçekten olmasını beklemiyorsunuz.

Gerçeği söylemek gerekirse, bahsedilecek çok fazla özellik yok. Onlara Bluetooth kullanarak bağlanıyorsunuz, onları kılıfından çıkardığımda telefonum onları her zaman otomatik olarak bulmuyordu, bu da bazen onları çalıştırmak için dokunmatik kontrollerle biraz uğraşmak anlamına geliyordu. Bluetooth'un en son sürümünü kullanıyorlar, böylece başarılı bir şekilde bağlandıklarında, bağlantı kesilmeden telefonumdan uzaklaşabiliyorum. Nokia'ya göre, iletim mesafeleri yaklaşık 10m'dir.

Bu tomurcukların önemli bir artı noktası, tamamen IPX7 su geçirmez olmalarıdır. İster yağmura yakalan, ister özellikle terli bir antrenman yapın, bununla başa çıkabilmeleri gerekir.

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: karar


(İmaj kredisi: Gelecek)

Bir pazarlık peşindeyseniz, Nokia BH-205 Lite Kulaklık iyi bir seçim olacaktır - hatta harika bir hediye olacaktır.

En güncel Bluetooth bağlantısını kullanarak, sağlam bir ses performansı sunarlar ve birkaç günlük gündelik kullanımda size kolayca yetecek uzun pil ömründen bahsetmiyorum bile. Su geçirmez olmaları, tüm kulaklıkların sunmadığı bir başka önemli avantajdır. Bir çift temel tomurcuktan daha fazla neye ihtiyacınız olabilir?

Nokia BH-205 Lite Kulaklık incelemesi: ayrıca düşünün

Göz önünde bulundurmanız gereken diğer kulaklıklar, büyük ölçüde onlara ne için ihtiyacınız olduğuna ve bütçenizin ne olduğuna bağlı olacaktır.

Cüzdanınızı biraz daha genişletmeye istekliyseniz, satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklıklarCambridge Audio Melomania 1 Plus. Harika görünüyorlar, son zamanlarda kazanıyorlarPingtwitter Awards 2021'de En Uygun Fiyatlı Kulaklıklar.

Nokia BH-205 Lite Kulakiçi Kulaklıklara daha benzer fiyatlı bir şey için Creative Outlier Air V2'yi düşünün. Kulağa hoş geliyorlar ve kulaklıklar, 34 saat meyve suyu sağlayan kasa ile tek bir şarjla 12 saat sürecek.

Herkes silikon kulak uçlarını kulaklarının derinliklerine ittirmeye hevesli değildir, eğer bu doğruysa, o zaman şunları göz önünde bulundurmalısınız:Şehir Kulakları Luma. Herkese uyan tek bedendirler, ucuzdurlar ve çeşitli şık renklerde gelirler. Yine de egzersiz sırasında yerinde kalmayacaklarını bilmeye değer.

  • Bunlaren iyi gürültü önleyici kulaklıklar
Fiyatlar - Nokia BH-205 Lite Kulaklık:▼