Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Nook Simple Touch GlowLight e-okuyucu fiyatı 49 sterline indirildi

Nook Simple Touch GlowLight e-okuyucu fiyatı 49 sterline indirildi

Barnes & Noble önden aydınlatmalı Nook Simple Touch GlowLight'ın fiyatını bugünden itibaren geçerli olmak üzere 49 £ 'a düşürdü

Amerikan kitapçı zinciri Barnes & Noble,Nook Simple Touch GlowLight e-okuyucubugün 20 sterlinlik bir fiyat indiriminin alıcı tarafında.

50 poundun biraz altında gelen GlowLight, şu anda piyasadaki en ucuz arkadan aydınlatmalı e-okuyucu ve Amazon'un 109 £ üzerinde bir avantaj sağlıyor.Kindle Paperwhite.

Bu, GlowLight için bu yılın başlarında 109 £ 'dan 69 £' a düştüğü için ikinci fiyat indirimi oldu. B&N, daha sonra 29 £ 'a satılan normal Nook Simple Touch'ı da durdurdu.Get London Reading edebiyat festivaliyle bir bağ.


Barnes & Noble MD, Jim Hilt, Pingtwitter.com'a 'Fiyat, dijitale geçişi yaratmada büyük bir etken' dedi. 'Müşterilerimizi cihaz fiyatlandırmasının önüne geçirdiğimizde, sunduğumuz 2,5 milyon kitap, gazete ve dergiden yararlanabilirler.'

Nook markasının e-okuyucu ve tablet alanında yaşadığı zorluklar - Amazon'un hakimiyeti sayesinde -iyi belgelendi.


Ve Bay Hilt, bir cihazı bu kadar düşük bir fiyata satmanın ekonomilerine çekilmezken, hareketin markaya fayda sağlayacağından emindi.

'Herhangi bir pazarda üç bileşen vardır' dedi. Fiyat, kanallar ve pazarlama. Blackwells ve Foyles gibi mağazalarda perakende dağıtım stratejimiz var, Birleşik Krallık'taki okuma ve okuma yazma tartışmalarına devam eden bir taahhüdümüz var ve şimdi agresif bir fiyatlandırma stratejimiz var. '


Arkadan aydınlatmalı bir e-okuyucuyu 50 £ 'dan daha düşük bir fiyata almak - özellikle festival sezonuna girmek - zahmetsiz gibi görünüyor ve Nook mağazasındaki oyunlara para harcamak isteyen yeni müşterileri kolayca çekebilir.

Ancak, rakip Amazon ve Kobo'nun yeni cihazlarıyla, Barnes & Noble Nook markası henüz ormanın dışında değil.

Nook Simple Touch'ı şuradan satın alın:John Lewis|bilgisayar Dünyası| Argos | Köri