Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • NordicTrack RW900 incelemesi: büyük, sürükleyici bir ekrana sahip mükemmel bir akıllı kürekçi

NordicTrack RW900 incelemesi: büyük, sürükleyici bir ekrana sahip mükemmel bir akıllı kürekçi

NordicTrack RW900 fırsatları NordicTrack - RW900 - Siyah Best Buy $1,699.99 GörüntüleNordicTrack RW900 Kürekçi DICK'S Spor Malzemeleri 1,999,99 ABD doları GörünümNordicTrack RW900 Rower... Amazon Prime 2,367,54 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.NordicTrack RW900 Kürekçi incelemesi

NordicTrack RW900 incelemesi TL;DR: akıllı kürekçiler, geniş ekranı, dokunmatik kontrolleri ve isteğe bağlı kapsamlı antrenman kitaplığı sayesinde RW900'den daha akıllı ve daha sürükleyici olamazlar.

NordicTrack RW900 mükemmel bir kürekçidir ve sadece herhangi bir kürekçi değil, evde kürek çekmeye daha kolay alışmanıza yardımcı olacak bir dizi özellik sağlayan akıllı bir kürek makinesidir. NordicTrack, ev tipi kardiyo makineleriyle ünlüdür ve NordicTrack RW900 kürek makinesi bunun iyi bir örneğidir.

Katlandığında diğer kürek makinelerine göre daha az yer kaplamakla kalmaz, aynı zamanda NordicTrack makinelerine özgü otomatik direnç ayar sistemi sayesinde kürekçiyi çalıştırmak kolaydır. Büyük dokunmatik ekran sadece pastanın üzerindeki kremadır ve gerçekten RW900'ün daha da sağlamlaşmasına yardımcı olur.en iyi kürek makineleri.

NordicTrack RW900: fiyat ve bulunabilirlik

NordicTrack RW900 Smart Rower'ın tavsiye edilen perakende fiyatı 1.899 £ / 1.699 $'dır (+ 199 $ eşik teslimat). RW900 doğrudan şu adresten satın alınabilir:NordicTrack İngiltereveNordicTrack ABDve seçilen üçüncü taraf perakendeciler.


NordicTrack RW900 Kürekçi incelemesi

(İmaj kredisi: NordicTrack)

NordicTrack RW900 incelemesi: ergonomi

Bir kardiyo makinesi ve/veya IKEA mobilyası sipariş edip monte ettiyseniz, bu garip sembolün kullanım kılavuzunda ne anlama geldiğini veya hangi bileşenin nereye gittiğini çözmeye çalışmanın acısını bilirsiniz. Bu, ilk etapta kılavuza bile baktıysanız ve sadece inşaat sürecini kanatlandırmaya çalışmadıysanız. Pahalı bir NordicTrack kürekçi sipariş edene ve onu bir araya getirecek özgüvene sahip olmadığınızı anlayana kadar her şey eğlenceli ve oyun.


İyi haber şu ki, Nordictrack bunu çok iyi biliyor: kürekçi iki mühendis tarafından teslim edildikten sonra evinize monte edilecek. Ayrıldıklarında tek yapmanız gereken RW900'de kürek çekmeye başlamak.

Ele alınması gereken bir sonraki konu boyuttur: Kullanıma hazır olduğunda, Nordictrack RW900 oldukça büyüktür. Neyse ki katlanabilir bir kürek makinesi ve ikiye katlandığında şaşırtıcı derecede az yer kaplıyor. Gerçek katlama işlemine alışmak biraz zaman alabilir: rayı katlamak yerine, RW900'ün çerçevesini ortada yukarı çekmeniz gerekir, bu kendi içinde bir sorun olmamalıdır, ancak çok büyük bir monitör olduğundan Makinenin bir tarafına sabitlendiğinde, devrilmek üzereyken şeyi tutmak için biraz güç gerekir.


Katlandıktan sonra, taşıma tekerlekleri sayesinde NordicTrack RW900'ü hareket ettirmek kolaydır, ancak makineyi yatırmadan önce lütfen makinenin ağırlığına dikkat edin.

Hızlı ayar pedalları gerçekten de hızlı bir şekilde ayarlanabilir, ancak ayakları tutturmaya çalışırken tutamak yolundadır, ancak işlemi aşırı sinir bozucu hale getirecek bir seviyede değildir. SoftTouch tutacağı kalındır, bu da tutmayı kolaylaştırır ve kalınlık, kavrama gücünü bile artırabilir. Yumuşaklık kesinlikle eldeki kabarcıkların önlenmesine yardımcı olabilir.

NordicTrack RW900 incelemesi: kürekçiyi çalıştırma

NordicTrack RW900, kürekçinin tepesine takılı devasa 22' ekranı göz önüne alındığında anlaşılabilir bir şekilde elektrikle çalışır. Diğer kürekçiler daha küçük ekranları kendi kendilerine çalıştırabilirken, özellikle kürek çekmediğinizde büyük ekranın açık kalması ve çalışması için güce ihtiyacı vardır. Hayal kırıklığı yaratan bir şekilde, RW900'de açma-kapama düğmesi yoktur, cihazı kapatmanın tek yolu fişini çekmektir; büyük bir sorun değil ama kayda değer.

Girişte bahsedildiği gibi, RW900, kürekçinin direnç seviyesini şu anda yaptığınız iFit antrenmanıyla eşleştiren otomatik bir direnç ayarlama sistemine sahiptir. manüel olarak da ayarlayabilirsiniz.hava direnciFanın üzerindeki hava akışı kontrol kadranını kullanarak seviyeyi ayarlayın. Tecrübelerime göre, 20'lik bir şeymanyetik dirençseviyeleri oynamak için fazlasıyla yeterli ve bunlar, kendinizi gevşetmek ve fan üzerindeki fiziksel kadranı hareket ettirmekten daha uygun olan ekranda ayarlanabilir.


iFit'teki egzersiz listesinin 22 inç dokunmatik ekranı kullanarak okunması kolaydır. Arama sonuçları güzel bir şekilde düzenlenmiştir ve herhangi bir antrenmana devam etmeden önce filtrelenebilir ve önizlenebilir. Tek fiziksel düğme, ekranın sağ alt tarafındaki ses kontrol düğmesidir. Telefonda olduğu gibi, bir kez basıldığında, dokunmatik ekrandaki kaydırıcıları kullanarak da ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

(İmaj kredisi: NordicTrack)

NordicTrack RW900 incelemesi: iFit antrenmanları

Geniş ekran, NordicTrack RW900'de iFit antrenmanlarının akışını süper sürükleyici hale getirir. Bir egzersiz türü olarak kürek çekmeye başlamak oldukça zor olabilir ve dik bir öğrenme eğrisi vardır, ancak yeni başlayanlar için uygun iFit egzersiz programlarıyla kendinizi yavaşça egzersize dahil edebilirsiniz.

Daha da iyisi, iFit kitaplığında kürek antrenmanlarından başka şeyler de bulabilirsiniz. Meditasyon, güç,egzersiz bisikletivb. egzersizler ve canlı oturumlar sürekli genişleyen kütüphanede bulunabilir, bu nedenle biraz varsahalterveyasu ısıtıcısıiFit ile evde de bunlardan faydalanabilirsiniz.

Benim favorilerim açık hava kürek antrenmanlarıydı: bunlarla aynı anda hem formda kalabilir hem de (neredeyse) seyahat edebilirsiniz. Açık mekanlar arasında Slovenya'daki Bled Gölü, İspanyol nehirleri ve hatta Thames Nehri'nde çekilen oturumlar sayılabilir. POV tarzı videolar ve sürükleyici 22 inç ekranın birleşimi sayesinde, gerçekten antrenmanlarınızda kaybolabilir ve egzersiz yaptığınızı bile fark etmeden güç ve dayanıklılık geliştirebilirsiniz.

Antrenman sırasında ekranın sağ tarafındaki kaydırıcıyı kullanarak manyetik direnci ayarlayabilirsiniz. Ekranın üst kısmında görüntülenen, vuruş sayısı, kalp atış hızı, geçen süre vb. istatistikler üzerlerine dokunarak değiştirilebilir.

NordicTrack RW900 incelemesi: karar

Nordictrack RW900 kürekçi, harcamak için daha büyük bir bütçesi olanlar için harika, yeni başlayanlar için uygun bir kürekçidir.ev jimnastik ekipmanları. Büyük dokunmatik ekran, bu kürek makinesini son derece kullanıcı dostu yapar, ayrıca otomatik direnç sistemi ve daha küçük yaşam alanları için ideal olan katlanabilir, yerden tasarruf sağlayan tasarımdan bahsetmiyorum bile.

iFit antrenman kütüphanesi ve canlı antrenmanlar sayesinde, hem amatörler hem de profesyoneller, takip edecekleri en az birkaç düzine egzersiz bulabilirler. Aile üyeliği aynı zamanda birden fazla kişinin bir profil oluşturmasına ve tek başına tek kürekçiyi kullanarak ilerlemeyi izlemesine olanak tanır.

Bir kürekçiye bu kadar para harcamaktan memnunsanız, Nordictrack RW900'ü gönülden tavsiye edebiliriz. Eğlenceli bir tam vücut egzersizi sağlayacak ve evde zindeliği ve dayanıklılığı artıracaktır.

NordicTrack RW900 incelemesi: ayrıca düşünün

NSsu kürekçisineredeyse kusursuz bir şekilde sunulan parlak bir konsepttir: gözleri ve kulakları memnun eder ve tüm vücudunuzu tek bir yumuşak hareketle çalıştırır. Yapı kalitesi mükemmeldir ve hem kürekçi ile antrenman yapmak hem de evin içinde hareket ettirmek için son derece uygundur. Spor salonları için Concept 2'leri bırakın, eviniz için bir WaterRower almak istiyorsunuz.

Concept2 hakkında konuşmak:Concept2 Model Dprofesyonel kürekçilerin karşı ölçüldüğü altın standarttır. Spor salonuna hazır bu kürekçiler, eğlence amaçlı sporculara değil profesyonellere yönelik olmalarına rağmen, dayanıklılıkları ve güvenilirlikleri ile ünlüdür. Model D, en sessiz kürek çekme makinesi değil ve en fazla özelliğe sahip değil, ancak karşılığında RW900'ün yarısı kadar maliyeti var ve kullanılmadığında da katlanabiliyor.

Fiyatlar - NordicTrack RW900:▼